Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 Albo ten chłopak już jest tak zepsuty, ze nikt nie chce narażać swojego klubu na użeranie się z takim człowiekiem.
2
@norbi77 Przecież platformiarze rządzili przed pisem. Jedna i druga partia to zwykłe gó***. Naiwnie liczę, że się coś poprawi. Ale realnie patrząc to będzie to samo. I jedni i drudzy są tam tylko dla kasy pod szyldem ładnie brzmiących haseł.
19
Jawnie kręcą wałki na oczach milionów ludzi i nic. Mbappe niech idzie grać do ligi angielskiej a nie tego cyrku
1
Pójdą tam gdzie będzie chciała iść gwiazda polskiego biznesu - Ania. Nie po to tworzy biznesy "od zera", żeby jakiś piłkarz dyktował jej co robić
0
Dla mnie Xavi zawsze będzie generałem, może musi nabrać doświadczenia w mniejszych klubach. W swoim pierwszym sezonie jako trener Barcy wygrał ligę z przeciętniakami w składzie, więc potencjał ma.
0
@Nazio_87 Kiepski prezydent ale zdecydowanie najgorszymi i lekko mówiąc "najmniej mądrymi" to byli Komorowski i waleczny patriota zawsze lotto-zwycięski szpicel komunistyczny Walesa
0
@tadzik447 A to dają L4 bo nie chce się do pracy iść ? Od kiedy takie coś wprowadzili? Ostatnio chory byłem i lekarz twierdził, że mi się l4 nie należy bo kaszel to nie choroba i można spokojnie pracować. A mi się chronicznie nie chce pracować i robić na te darmozjady - urzędników i całą resztę tych nierobów
1
Sztab medyczny Barcy musi być z siebie dumny... będzie okazja zajechać go jeszcze w presezonie. Chłopak młody to się organizm regeneruje szybciej
0
@Kuba_1 Jak zwykle skromna...
2
@kubix05 W zimie do domu się wracało jak już się było całkiem mokrym i zmarzniętym.
4
@Kgorecki2500 Po części nie dziwię się Niemcom, że skręcają w stronę kogoś kto będzie w stanie zrobić jako tako porządek z imigrantami. Tam zaczyna się robić taki sam syf co we Francji.
1
@tristan87 Pamiętam go jak miał 18 lat i zaczynał kapitalną karierę, wydaje się jakby to było niedawno.
5
@Klimach fan Przecież Tusk i jego lewica zrobią z tvp drugi tvn. Trzeba tvp zmienić ale nie na media partyjne a neutralne. Nie oglądam ani tvp ani tvn, bo oba te "ścieki" medialne są siebie warte. Moi teście mają tak zryte banie przez tvn, że szok. Teraz skaczą z radości, że w końcu tvp i tvn będa miały jeden przekaz ;)
1
@kubix05 No i oczywiście "polskie lamborghini" w tle
0
@Comentateiro Czas pokaże kto w większym rynsztoku się szlaja. Trzeba mieć nieźle zryte w bani, żeby kogoś takiego jak Nowacką popierać.
1
@Sawik_10 a ministrem nauki Barbara Nowacka... głupota tych ludzi jest jeszcze bardziej porażająca niż pisu. NIe myślałem, że może być ktoś gorszy od Czarnka... a jednak
1
Cały dzień odśnieżania. Pod Krakowem spadło ok 25 cm śniegu... ręce już odpadają. Ciekawie czy tak sypie w całym kraju
0
@tbas To jest miejsce gdzie w godzinach między 8.00-12.00 przemieszczają się setki osób. Tam jest mnóstwo sklepów i potężny ruch, obok jest bardzo ruchliwa droga. Tam nie da się przejść i nie zauważyć osoby leżącej obok parkingu na trawie. Nie da się !!! To społeczeństwo to jest dno!! Wszyscy jadą po policji ala na litość boską, obok tej dziewczynki mogło przejść min. kilkadziesiąt osób i nikt się nią nie zainteresował... aż brakuje słów na opisanie tego co tam się stało.
0
@MysticCat Moja siostra jest pielęgniarką i nie raz mówiłem jej żeby w cholerę rzuciła tą robotą. Zarabia ok 4000 brutto, jest po studiach i mają mega odpowiedzialną pracę. Na dodatek nie raz pilnują lekarzy, którzy po znajomości kończą studia i nawet odpowiednich lekarstw nie potrafią dobrać do konkretnego pacjenta. Ciągle użeranie się z upierdliwymi ludźmi... masakra. Dlatego pielęgniarek brakuje i będzie brakować, bo nikt nie chce się pchać w taką gó*****ą pracę.
0
Skończyłem właśnie odśnieżać koło domu a ma tak sypać do nocy. Spadło ok 10 cm śniegu na południu koło Wadowic. A jak tam reszta kraju, też tak mocno sypie?
0
Wszędzie jadą w mediach jak to źle Thurnbichler przygotował skoczków do nowego sezonu a to jest aż nadto oczywiste, że prawie 37 letni Stoch i 34 letni Kubacki powinni bardziej niż o skokach pomyśleć o innej pracy. Przecież takie "dziadki" to przeważnie mają przebłyski formy niż regularnie wygrywają konkurs za konkursem. Młodzi to śmiech na sali.
0
On ma taki majątek, że te 150 tys to jak drobne. Spokojnie mogłaby z 1 mln zażądać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bzdury, zwykłe usprawiedliwianie swojej głupoty. Oczywiście, że kolano już było uszkodzone wcześniej. Może podczas faulu a może już wyszedł z uszkodzonym więzadłem. Wszystko co się potem działo to już następstwa uszkodzonego więzadła, kolano się sypało to i noga nie była w pełni sprawna do grania... a nie jakieś teksty typu "źle stanął". Czasami głupota lekarzy i sztabu medycznego w Hiszpanii potrafi zadziwiać.
3
@Kgorecki2500 Przecież od niej moje kapcie mają większe iq. Jeśli coś takiego jak lewica weźmie się za edukację to strach pomyśleć co będzie. Jeszcze najgorszy pis może się okazać profesorem przy nich
0
@HighestInTheRoom Trochę podobny... Kołodziejczak nawet sekundy by się nie zastanawiał. U niego $$$$$$ ważniejsze od wszelkich zasad i ludzi
1
@AduŚ07 Apart to przereklamowane g.... Idź do zwykłego jubilera, ja kupiłem wypasisty złoty pierścionek za 700 zl, kiedy taki sam w aparcie kosztował prawie 2000 zł. Skąd potem biorą kasę na reklamy, gdzie płacą po 100-200 tys aktorkom za reklamę? Właśnie dzięki takim przebitkom na pojedynczych sztukach
1
@fcbfan1993 No i co z tego. Ja jestem praktycznie od początku istnienia tej strony i kompletnie mnie to nie interesuje czy to jest napisane gdzieś czy nie, bo nikt normalny na to nie patrzy.
1
Przecież on jest taki sssssssssuuuuppppeer !!:) Mentalnie drugi Balotelli, szkoda czasu na ludzi takiego pokroju
1
@P33ck Szkoda... ale widać było, że coś u niego nie gra na ostatnim turnieju jak popełniał proste błędy. Chińczyk grał solidnie ale był swobodnie do ogrania, wystarczyło się tylko przyłożyć. A Ronnie momentami grał od niechcenia. Ogólnie cały turniej był trochę dziwny. jakby nikt z czołówki nie chciał go wygrać