Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Miał rację... carabao to bezużyteczny turnej
1
@Popitek12 Wygląda na to, że wiedziała co robi ;)
0
@qbuteq w 76 minucie wyłączyłem mecz. Z jednej strony żałowałem a z drugiej grali taką padakę, że wstyd. Ogólnie ten zlepek przeciętniaków to nie na miarę wielkiej Barcy.
0
@Arkon Ozark, Upadek królestwa, Wikingowie... Do Breaking Bad podchodziłem kilka razy i nie przekonał mnie a jest chyba najlepiej ocenianym serialem. Skończyłem oglądanie na 11 czy 12 odcinku. Podobno Narcos też dobry
3
@Comentateiro Przez takie robactwo jak lewica ten kraj jeszcze przez długie lata będzie się męczył. Hamują wszystko. Kiedyś sprzedawali się rosji, teraz sprzedają się zachodowi w imię czego?!... Niech jada mieszkać na zachód. A sorki, przecież tam już miejsca nie ma. Trzeba przecież gdzieś umieścić pracowitych, chrześcijańskich przybyszy z krajów islamskich
1
@kubix05 bezsmakowy pomidor i bezsmakowe jaja z marketu. Bleeee... tak na poważnie dziadek żony ma pod folią pomidory. Uczta dla podniebienia jak one smakują. Przez to od kilku lat nie tykam się pomidorów z marketu itp. pryskane, wstrzykiwane cholera wie czym
0
Ania dała to i Robercik zadowolony ;)
0
Piłka chyba była w komplecie z butami... kolorystycznie zgrywają się jak para
2
Komentarz usunięty
2
@eckov To samo jest na TVN... tylko odwrotnie :)) ani jednego gó*na, ani drugiego nie da się oglądać.
0
@Barca1922 Dzisiejszy świat oraz społeczeństwo zaczyna się cofać w rozwoju w imię dobrobytu. Zero moralności, tylko kasa, luksus i zero zasad.
1
Ostatnio tu burzliwe dyskusje o pracy i płacy jak to się trzeba cenić i nikt nie będzie pracował za minimalną. I każdy każdego nakręca. Jak młodym przyjdzie zapłacić w sklepie za chleb 20 zł, bułkę 5 zł itd to nie beczcie potem, że drogo... bo żaden w piekarni nie będzie dla was piekł za minimalną. Ani pani w sklepie pracowała za minimalną i nosiła towary bo się honorowa wypłata należy. Na budowie też nikt nie będzie ciężko pracował, żeby "nieroby" mogły na kredyt tanio kupić mieszkanko.
Też poszedłem po rozum do głowy, podniosłem ceny i zredukowałem liczbę pracowników w firmie. Po co robić tanio jak można drożej i mniej się narobić ;) Tak, że od przyszłego roku.... inflaaaaaaacja poleci pewnie nieźle w górę. Bo trzeba będzie nadrobić rekordowe podwyżki minimalnej i całej reszty podatków itd ;)
1
Na onecie piszą, że jakiś uchodźca zgwałcił młodego Polaka w Niemczech... ech to europejskie bogactwo kulturowe. Każdego by Ci goście z Afryki chcieli wyd****ć
0
@BordowyPtak Typowy laluś z miasta się odezwał. Pewnie fizycznej pracy na oczy nigdy nie widziałeś. Nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś po pracy na budowie itd mył się w pracy i wracał do domu:))) Dla mnie takie laluśki są niewiele warci, rzekłbym nawet nic nie warci. Zwykłe pasożyty.
3
Spełniło się kolejne marzenie wielkiego Neymara... kariera rozkwita ;)
7
Trzymam kciuki za jego transfer tam. Talent ogromny ale rozumem razem z ojczulkiem nie grzeszyli. Stąd historia Neymara kończy się jak się kończy. Za kilka lat mało kto będzie o nim pamiętał.
1
@barcowy1899 Tebas i wszystko jasne
0
@Davvd Real się cieszy z takiego presezonu Atletico
15
"Nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre"... Może dzięki temu Leo ma teraz MŚ, ostatnia rzecz jaką potrzebował w karierze.
0
@Ptasior Zestrzelić przy kolejnej okazji. Następnym razem pomyślą kilka razy zanim takie coś zrobią
2
Widzę, że w Barcelonie wszystko po staremu niczym masełko z Biedry na promocji :) Nic tylko kupować.
1
@Gwyn brzmi zachęcająco ;) już nie mogę się doczekać jego obejrzenia
0
@barcanawieki Mbapet na pewno się zgodzi. Przecież jest na tyle ambitny, że od początku o to gra... a nie jakieś kopanie piłki w "słabej" la Liga.
0
@Tomo1989 Jak matka jest skończonym kretynem, to trudno, żeby dziecko miało dobre przykłady wychowania
5
@mrboom Jeśli pracodawca na tym co robisz dobrze zarabia to czemu nie. U mnie jak pracownik tak zrobił to powiedziałem, żeby się nie zastanawiał tylko od razu szedł jak ma okazję bo ja nie przebiję konkurencji bo mi się nie opłaca. A mało nie zarabiał. Odszedł i do dzisiaj ze mną nie rozmawia, bo się obraził. I wszystkim w koło rozpowiada, że zwolniłem go po 10 latach pracy:) A sam odszedł... do pracy gdzie zarabia 1000 zł mniej. Nie miał nic w zanadrzu, pracę znalazł dopiero jak odszedł. Cała jego rodzina ma do mnie pretensje o to ;)
0
@Kuba_1 emeryturka pełną gębą
2
@gumaz wygląda jak taki typowy wyborca platformy / koalicji.
4
Na to jak wielkim piłkarzem jest Leo i przez wzgląd na jego osiągnięcia to końcówka jego kariery taka sobie. Na siłę pójście do psg a teraz klub z praktycznie zerowym poziomem. Mogło to wszystko lepiej wyglądać.
1
@takisobiektos Przez chwilę pomyślałem, że to jakiś fake z obrażaniem zawodnika... ale rzeczywiście Buraków w Turcji jest dużo. Znaczy z takim imieniem ;)
0
@Mazi Jak nie mogę sobie już dać rady z rozwścieczonym dzieckiem to czasem dam klapsa i pomaga. Rozmowa w takiej sytuacji to zwykłe gó**o, bo jednym uchem wlatuje a drugim wylatuje. Bezstresowe wychowanie to tak naprawdę przygotowanie młodzieży do tego, że wszystko im wolno robić bez konsekwencji.