Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon U nas też są Republikanie i Demokraci... tylko nazywają się lewica i prawica. Taka jest prawda, że nazwy partii się tylko zmieniają.
0
Liczyłem, że zrobi większą karierę, aczkolwiek ma dopiero 26 lat... Póki co średni z niego pomocnik patrząc na grę przez ostatnie 2 sezony
5
@Luciano99 Nie jest źle, zawsze może być gorzej... jak młody wyjdzie z celi od uśmiechniętych kolegów i nie będzie pamiętał dlaczego boli go tyłek... o_O
1
@Arden Obiektywnie rzecz biorąc zasłużył... chociaż gościa nie znoszę, jak całego realu. Rafinha czy Yamal też mogli w tym roku mieć ZP, wystarczyło tylko wygrać ligę i ligę mistrzów.
2
Uważam, że Merino mógłby być lepszym wyborem niż np. Kimmich. Niemiec to świetny zawodnik ale Merino gra u nas bardzo dobrze, zna ligę, prezentuje się bardzo dobrze na tle rywali. I myślę, że miały szansę regularnie grać w pierwszym składzie.
1
"Z Deco mam świetne relacje"... ciekawe, czy rzeczywiście Deco tak imprezował i zabawiał się w czasach gry w Barcelonie jak to opisał jeden koleś w wywiadzie jaki był na onecie w ostatnich dniach. Ronaldinho to pamiętam, że ostro w tamtych czasach przeginał ale, że Deco mu nie odstępował to nie wiedziałem. Jeśli to prawda, to tego człowieka nie powinno już dawno być u nas.
0
@bartekvisca Real ma coś czego my nie mieliśmy od bardzo dawna: mądrego, błyskotliwego i ogarniętego prezydenta !! Tego bym im zazdrościł a nie zawodnika, który zaraz może pauzować rok jak złapie kontuzję.
3
Laporta to je dzik, prawdziwy as prezydentury... Dla niepoznaki, że szuka trenerów zwołał konferencję i ze łzami w oczach mówił, jak to wg. niego dobrze, że Xavi zostaje itp. Trzeba przyznać, że aktor z niego nie lada. Leo też udało mu się pozbyć a chłopina do ostatniej chwili myślał, że jedzie podpisać nowy kontrakt.
0
@Dalhi U nas to samo. Jak do tej pory przez cały maj niewiele deszczu, chociaż burze i ulewy przechodziły obok. Ziemia była tak wysuszona, że zamiast przyjąć te deszcze to wszystko spływało w mega szybkim tempie, bo się nie wchłaniało. I stąd taki wysyp podtopień itd. Do tego mega intensywny deszcz (ulewa) nieprzerwanie od 22.00 godziny wczoraj... a padać ma cały dzień.
1
Masakra co się u nas na południu w małopolsce dzieje... mieszkam na wzniesieniu a i tak woda dostała się do domu i warsztatu jaki mam obok, bo spływa z większych wzniesień. Niby niewiele ale i tak trochę szkód narobiło, zalało podłogi i kilka dni nie da się pracować bo trzeba to osuszyć. Jakby to mało kłopotów człowiek miał :( Wrrr
1
@Litman Przy 555 mln Messiego to niewiele... zważywszy co może im dać w ataku.
6
A co on takiego zrobił, że to wymaga docenienia ?! Widzę, że mental to on ma na niezłym poziomie. Może Flick zrobi z nimi porządek, bo ten zespół od prezesa po samych zawodników nieźle jest zepsuty.
0
@Safrani Naszym krajem rządzi banda nie-udaczników, którzy bardziej troszczą się o swoje interesy i finanse niż o dobro naszego państwa. Tak jest ok 30 lat... Zapewne już jakiś z lewicy jedzie tam z kocami i ciepłą zupą, to migrantów na chwilę uspokoi. Z jednej strony rozumiem żołnierzy bo nie chcą zrobić im krzywdy ale jak już dochodzi do bezpośredniego ataku na nich to powinni się bronić, a nie stać jak tyczki i czekać co tamci zrobią.
0
To nie powinno być czasem tak, że to Gruzin powinien marzyć o graniu w Barcelonie a nie odwrotnie?! Nic na siłę... być może Psg to jest max jego możliwości i bardziej niż o karierze myśli o dorobieniu się póki jest okazja, bo różnie później może być.
0
Nieee... ten koleś chyba sam nie wie co robi. Nie mamy szczęścia w ostatnim czasie do prezydentów. 3 ostatnich robi z Barcy cyrk i pośmiewisko dosłownie przy każdej nadarzającej się okazji. Zobaczymy co Flick pokaże, nie spodziewam się cudów ale może jednak coś zaskoczy.
0
@udarpawarotam To do roboty zapierniczaj bo święto jest dla katolików. A nie... sorry pewnie stałeś w korku bo pchałeś się z rowerem na zatłoczone zakopane przez boczne drogi. Możesz i w nic nie wierzyć ale jak większość wierzysz w mamone i do tego swojego świętobliwego bożka dążysz. Zero zasad, zero czegokolwiek... tak się dzisiaj żyje. Niestety Ci niby bardziej światli jak to się im wydaje są jeszcze bardziej durni w swoim życiu i całej jego otoczce niż katolicy. A najlepsze, że wydaje się im że są lepsi od całej reszty
0
@tristan87 Ta pani zapewne pisze posty siedząc w samochodzie w korku do zakopca... przecież tam na długi weekend co drugi Polak pojechał. Od niedzieli na zakopiance ciężko się jeździ, taki ruch. Jakby to było jedyne miejsce gdzie można pojechać.. Z drugiej strony jak ma się człowiek kisić w 50 m2 to kisi się w klimatyzowanym aucie.
0
@marcin62 Wygląda jakby za kratami był
2
Standardy naszych rządzących to szopka na każdym kroku. Zamiast rozstać się normalnie to zrobili taki cyrk, że aż wstyd ale czego się spodziewać jak klauny rządzą od kilku już lat naszym ukochanym klubem. Czego w końcu się spodziewać po człowieku, który w nie lepszy sposób pozbył się z klubu Leo Messiego.
Życzę naszemu Xaviemu aby pokazał jeszcze na co go stać. Mam nadzieję, że się rozwinie jako trener i wskoczy na wysoki poziom, bo ten sezon nie był w jego wykonaniu dobry.
0
Wow... jak teraz w klubie rządzą "fachowcy" pokroju Krkicia to ten cyrk ma się coraz lepiej. Czekam na porządnego prezydenta... może Pique.
0
Kompletnie nie rozumiem, co Krkić tu robi !! Przecież to jakiś absurd, żeby on zajmował się rozmowami z przyszłymi trenerami. Mam wrażenie, że Bojan jest w tym klubie tylko dla zasady, że wychowanek i może chcą mu w jakiś sposób wynagrodzić, że nie udało mu się w piłce seniorskiej. Ale jak ona nie miał głowy do wielkiej piłki to teraz nagle ma się to zmienić ? Może ktoś ma wiedzę, za co ten człowiek jest w tym klubie ?! W ostatnim czasie to chyba mało kto ogarnia co tu się dzieje, absurd goni kolejny absurd.
9
Tytuły tytułami, powiedzą, że ma nieograniczony budżet to dlatego... Ale to jaką piłkę grają jego zawodnicy to już inna bajka. Uwielbiam oglądać jego City, powinni być w finale LM bo grają najładniejszą piłkę.
1
Dlatego Pep Guardiola odszedł i nawet przez myśl mu nie przyszło wrócić do Barcy przez ludzi w tym klubie. Nie raz dał do zrozumienia, że nie było mu z nimi po drodze. Totalna amatorszczyzna, jak zwykle zrobili z siebie cyrk a nie poważny klub z poważnym zarządem.
0
Akurat Xavi powiedział to co chyba każdy wie. Barca jest w czarnej d**ie pod względem ekonomicznym, finansowym i trochę wizerunkowym... chwilę potrwa to wychodzenie na prostą. Pod warunkiem, że znowu jakiś błazen pokroju poprzedniego prezydenta nie weźmie się za rządzenie klubem
4
@kondzix2115 Akurat chrześniak ma komunie w niedzielę i zamierzam mu dać 1500 zł ale tylko dlatego, że ma bardzo trudną sytuację rodzinną, opuścił ich ojciec, ma w d**ie dzieci, nie płaci alimentów itd. Ogólnie nie jestem fanem tego cyrku i daję zawsze minimum lub nic. Nikomu na chrzestnego się nie wpraszałem. Teraz ludzie mają takie siano w głowie, że wesela robią z komunii czy 18-stki. W ostatnich 2 latach byłem na 2 osiemnastkach, gdzie było 100 i 90 osób w restauracji z DJ i kosztowało to rodziców takich "rozpuszczonych dzieciaków" niezły majątek. Debi*izm dzisiejszych czasów zaczyna wchodzić na inny poziom.
0
@pluszek Po co inwestować w energetykę i całą infrastrukturę jak prościej zamrozić ceny, rozdać sobie premię za udaną gospodarkę energetyczną i udawać, że problemu nie ma. Głupota rządzących przez ostatnie 9 lat będzie się nam czkawką odbijać przez najbliższe kilkanaście lat. A obecni nie lepsi. Wszyscy do polityki idą tylko w jednym celu. Patrzą tylko nakraść i znajomymi obsadzić wszystkie możliwe stołki.
2
Wiecie kto jest największym wrogiem Xaviego na boisku ?...
- Murawa. Odkąd pamiętam to trawa miała z Xavim na pieńku.
1
Dobrze, że Real ma jednego z najlepszych bramkarzy świata po swojej stronie - Neuera.
0
@HighestInTheRoom Szkoda słów. Takie szu***y zawsze mają w życiu łatwiej. Ludzie się zajeżdżają żeby w życiu uczciwie zarobić a Ci co kradną i oszukują śmieją się z wszystkich i żyją jak króle przez całe życie.
3
No to można realowi gratulować kolejnej ligi mistrzów. Borussia nie ma z nimi najmniejszych szans. Będzie to jeden z nielicznych finałów jakiego nie mam zamiaru oglądać.