0

Licówki czasem nawet same odpadają przy niewielkiej sile... tytuł tego artykułu takie samo dno jak wczorajsza gra. Chyba przedszkolak pisał to bo nie wiem jak można mylić zęba z licówką

6

Tylko Chuck Norris ma w zapasie więcej dźwigni od Barcy.

3

@Muszynianka Widzę, że to norma w ostatnim czasie. U mnie kurier zostawił pod drzwiami zamówioną chłodnicę. Bez podpisania odbioru. Paczka była dziurawa na wylot! Reklamację uwzględnili ale kurier się tak obraził, że przestał mi przesyłki dostarczać i za każdym razem zaznacza, że kupujący odmówił odbioru przesyłki. Zgłosiłem ok 8 reklamacji, że nie dochodzą do mnie przesyłki i dalej to samo. Firma dpd ma to kompletnie w d***, udają tylko głu**ch jak dzwonię z kolejną reklamacją odnośnie niedostarczonej przesyłki. Jak wszedłem na ich opinie dotyczącą naszego oddziału w Skawinie to aż oniemiałem, u nich to standard...mają chyba 1/5 w skali ocen

1

@clyde Tak, 40 lat, tyle ile musi każdy pracować do emerytury. A zawód kierowcy nie jest niebezpieczny?! Na okrągło wdychasz spaliny będąc za kółkiem. Zawód budowlańca nie jest niebezpieczny?! Wszędzie zapylenie itp. od groma jest zawodów gdzie warunki są tak samo ciężkie jak na kopalni. Na budowie ludzie fizycznie pracują min. 8 godzin a ile fizycznie pracuje w ciągu dniówki górnik... będzie to chociaż 5 h ?

1

@LambiPL Dziewczyna zapewne z piorunująco wysokim IQ

3

Kosmiczne koszty wydobycia węgla to nie tylko sam koszt jego pozyskania ale w głównej mierze dodatki do wypłat pracowników i aktualne utrzymanie setki tysięcy nierobów, którzy pracowali na kopalniach po 15-20 lat i w wieku 40 + poprzechodzili na emerytury. U mnie w malutkiej wiosce pod Krakowem znam co najmniej kilka osób po 50-tce, którzy są emerytowanymi górnikami i nie pracują odkąd pamiętam... więc zapewne dawno już przeszli na emerytkę. Górnictwo to jeden wielki szwindel i chory system, który trzeba jak najszybciej ZLIKWIDOWAĆ.

0

Na wszystko jest sposób, jak posadzą DJ na trybuny albo ześlą do rezerw to telefony od agentów Frenkiego się rozdzwonią.

2

Sędziowie sędziami ale to jak słabo nasi grali w meczach z San Sebastian, Osasuną, Celtą i Las Palmas to mówi samo za siebie. Nie zasłużyli w żadnym z tych meczów na wygraną i słusznie wygrały te drużyny, które wygrały. Może są przetrenowani a może nie są tak mocni jak za czasów genialnego pokolenia Messiego i tak to teraz będzie się przeplatać, raz lepiej, raz gorzej. Roztrwonili sporą przewagę jaka była nad realem i znowu zaczyna się wszystko od początku

0

@esem91 Wypadało by im to raz w miesiącu przypomnieć!

1

Uważam, że Wojtek powinien grać. Gdyby mu od razu powiedzieli, że będzie rezerwowym to zapewne dalej by szukali bramkarza. Chyba, że jest w tak złej kondycji, że musi dużo nadrobić.

0

@Criss18Barca Czytałem gdzieś, że przechytrzył wymiar sprawiedliwości, miał status rezydenta w Argentynie (jak nie obywatelstwo), kupę kasy na koncie i nic mu tam nie groziło.

0

@Krzysztof1987 Mebel był w części zapłacony i był u mnie na samochodzie, więc powiedziałem mu, że jak się nie ogarnie to odjeżdżam i będzie sobie sam po niego jechał tam skąd go wziąłem. Bez kłótni się oczywiście nie obyło i obelg. Nerwa zrobił mi takiego, że przez tydzień chodziłem wkurzony. Do dzisiaj tego buraka pamiętam....
Drugi też ciekawy przypadek miałem pod Poznaniem, pomogłem gościowi wnieść mebel do domu, bo ładnie poprosił po czym wyszła jego żonka z pokoju i zrobiła mi awanturę, że jej podłogę porysowałem i z domu wyrzuciła. Nawet w tamtym miejscu nie przechodziłem. Mina jej męża bezcenna, przez 15 minut mnie pod samochodem przepraszał jak mu głupio itp.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kinginiesta Ja raz jednemu rozpieszczonemu synalkowi bogatego tatusia przewoziłem meble spod Krakowa do Gdańska ok 640 km i umówieni byliśmy, że jak tylko dojadę to będzie miał ekipe do rozładowania bo miałem kolejny kurs w drogę powrotną a całość musiałem przejechać w 1 dzień. Laluś jak zadzwoniłem, że dojechałem powiedział, że "nie ma ekipy i mam mu sam meble ( o wadze ok 150 kg ) wnieść na 4 piętro po schodach bo inaczej są one dla niego bezużyteczne" - dokładnie takich słów pajac użył !!!

1

@Marian_Pazdzioch Dokładnie... ruski się muszą wykrwawić i to najlepiej raz na zawsze, bo inaczej będą z nimi nieustające problemy.

16

Jak chcą ukraść jak nawet nie jest naszym zawodnikiem. Co najwyżej podkraść pomysł ściągnięcia zawodnika. Manipulacja tytułem prawie jak w onecie.

0

Teraz klauny będą za wszelką cenę próbowały tłumaczyć co błazny robiły w tym cyrku jakim jest VAR. Chyba tylko tak można tą szopkę nazwać

0

W lidze hiszpańskiej nadal borykają się z problemem rasizmu, kto to widział aby Vinicius musiał grać białą piłką.

0

Coś mi się wydaje, że nas Nike na dłuższą metę wykiwa. Real pewnie w nowej umowie będzie miał ok 200-250 mln, już teraz mają prawie taką samą kwotę jak my a umowę podpisali lata temu

0

@Zoker gdyby nie pomoc ze strony sędziów już dawno by stracił te statystyki... jak powiedział bodajże jeden Argentyńczyk ostatnio, real ma wyjątkowe statystyki zwłaszcza w końcówkach meczów i nie jest to ani "przypadek" ani wynik poziomu sportowego

0

@Krzysztof1987 Na jakiej podstawie piszesz, że jak go sami zwolnią to ma jakąś odprawę i asy w rękawie ? Bo z tego co mi wiadomo to chyba żadne. 3 miesięczny okres wypowiedzenia się należy a odprawy to sobie dają tylko urzędnicy państwowi itp. organizacje. Nie słyszałem nigdy aby prywatne firmy dawały komuś odprawy, chyba, że chcą kogoś zwolnić od razu aby się już więcej w pracy nie pojawiał ale to wtedy zamiast okresu wypowiedzenia mogą od razu zapłacić za 3 miesiące pracy i tyle. Co do asów to już chyba tylko ten karciany zostaje, bo nie wydaje mi się aby był to jakiś atut w rękawie dla zwalnianego.

14

Jaki klub, taki kibic... panie tebas. Oboje jesteście siebie warci

1

Kto to widział, żeby czarny Vinicius musiał nosić białą koszulkę realu... przecież to RASIZM !! ... a tak na poważnie wchodzę na neta a tu taka piękna informacja. Real ma w ostatnim czasie niezły ból d., 0-4 i znowu łomot na gali zp

3

Zaraz wyskoczy zza krzaków zapłakany Vini$ius i powie, że on tylko w piłkę chce grać a sędziowie i 11 piłkarzy przeciwnej drużyny mu przeszkadzają i są rasistami, bo mu się nie usuwają sprzed drogi.

1

Jakby zrobił coś takiego jak Alonso z Bayerem L. to by było coś

0

@Kidd Chyba każdy ma z wiekiem to samo... kiedyś sprawdzałem wszystko, nawet wyniki 3-4 ligi a teraz oglądam tylko mecze Barcy czy jakiś tam szlagier ligi angielskiej. W szoku byłem jak dopiero na starcie LM zobaczyłem, że się zasady zmieniły.

1

@John_Doe Oj tam, przecież Tusk to jest niemiec z dziada pradziada, dużo polaków pracuje w niemczech i dla niemców, zakupy robimy głównie w sklepach niemieckich... to tak jakbyśmy nie tylko tam byli ale nawet sami zorganizowali to spotkanie;)

0

@Popitek12 Kolega pewnie 30+ ... u mnie ziomal lubi palić trawę. I to takie ilości wypala, że szok. Czasami policję wzywają jak zakopci połowę miejscowości, szczególnie jesienią

9

Spokojnie... jeden telefon od P$G i przypomni mu się jak od dziecka był zakochany w innym klubie

1

@Catalonya1992 Islamiści i muzułmanie nadrobią ten przyrost. Tak się rozmnażają, że wszyscy we Francji i Niemczech się pewnie nie pomieszczą, przyjdą i pewnie tutaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?