1

Bzdura, znowu będzie szopka jak z Nico aby podbić sobie kontrakt zwłaszcza, że Lfc potrzebują klasowych napastników aby walczyć o ligę i LM.

2

Nie wierze... przecież to jest jeszcze większy nieudacznik od Probierza. Chyba zapomnieli co piłkarze grali za jego czasów, Probierz przy nim to profesor

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie RFEF a Real... tak powinno być napisane w tytule

0

Taaa... Figo sam im do szatni wszedł, nie zbajerowali go wystarczająco wcześniej

8

@Azazel_Pazuzu Ale manipulujesz, poziom tvp-pis-po...Zdecydowanie bardziej prorosyjska jest Unia niż Konferepis, przez lata nieudaczniki z UE napchali ruskim kieszenie taką ilością kasy, że mogą wojny przez 30 lat prowadzić. Na dodatek gdyby Ukraina polegała tylko na pomocy z UE, to już dawno mielibyśmy ruskich pod naszą granicą. Ukraińcom tylko i wyłącznie USA uratowało tyłki, bo Niemcy wzbraniali się rękami i nogami przed militarną pomocą. Dlatego ruskim tak dobrze współpracuje się z Niemcami, bo to jest najbardziej zakłamany naród z Europie.

1

@NeroTFP1 Może znowu się schlał jak to miewał często w zwyczaju

4

@Stinger_ Miałem swego czasu dziewczynę, bardzo ładną ale nie za mądrą. Nie mogłem zrozumieć co ona miała w głowie, bo nie dość, że lajkowała sobie zdjęcia to po jakimś czasie odznaczała i lajkowała znowu, aby podbić i wznawiać wyświetlenia od nowa. Trwało to kilka lat.

0

@lajcior U mnie pod Krakowem teraz 26 stopni, przyjemny wiatr i zachmurzone niebo

1

@MsBarca Bernala na zmianę z Casado ogrywać, 2 wielkie talenty. Bernal ma największy potencjał aby za kilka lat być na poziomie Busiego czy Rodrigo

1

@KamQiX Mnie nic nie zdziwi skoro od 20 czy 30 lat rządzi w naszym kraju ta sama banda nieudaczników, skaczących tylko między partiami i udających, że mają jakieś "poglądy" i zasady

0

@Jakchcesz Nie wiem co trzeba mieć z głowie, żeby taką wystawę robić w sejmie. Samo to już jest jakąś dziwną prowokacją. Na każdym kroku nagłaśnianie, że jak facet z facetem się ru**ją to jest prawidłowo. Gospodarka się chwieje na nogach a oni w kółko jedno i to samo.

0

Prawie 37 letni Perisić... przecież to chyba jakiś żart

0

@bartekvisca Moja żona ma yariskę, wiadomo psuje się jak każde ale nie odważyłbym się na punto, może i części tańsze ale to co przyoszczędzisz to oddasz u mechanika. Tylko japoniec spośród tych dwóch

13

Oby się Lewy nie dał nabrać na to i trzymał się podjętej decyzji. Chcą przeczekać burze. Jeśli probierz nadal pozostanie trenerem to mam nadzieję, że im kibice we wrześniu odpowiednio pokażą na trybunach co o nich sądzą. Oni są obsrani bo bez kibiców nie istnieją.

0

Była taka jedna sytuacja w meczu, jak zawodnik Hiszpanii się rozpędzał, wychodził zza pleców obrońcy a wcześniej piłka trafiła pod nogi Yamala i była idealna okazja aby mu zagrać, bo była luka w obronie. Nasz Yamal zamiast od razu odegrać podanie to niepotrzebnie zaczął się kiwać z 2 zawodnikami. Piłkę oczywiście stracił i poszła kontra. U Messiego takie coś by nigdy nie przeszło, od razu poszła by piękna piła w stylu Leo wzdłuż linii do zawodnika. Na takim poziomie nie można tak grać, czasem w meczu może nie być za wiele sytuacji i takie coś trzeba wykorzystywać.

1

Nie oglądałem meczów naszej reprezentacji za czasów Brzęczka i mam problem z oglądaniem za czasów Probierza, bo grają taką padakę, że szkoda się męczyć. Najpierw selekcjonerem zrobili gościa co NIC nie osiągnął jako trener, dosłownie WIELKIE NIC jak trener, zwykłe kolesiostwo i teraz też zamiast wziąć kogoś dobrego to wzięli takiego jakiego mamy.
Cieszę się, że Lewy zrobił zadymę, bo może wywalą na zbity pysk tych pseudo trenerów. Facet ma doświadczenie na najwyższym poziomie i wie jak ma wyglądać trenowanie na topie. I tak długo wytrzymał z tymi "amatorami", bo widać było już dawno jego irytację.

12

Miałem wczoraj spotkanie "klasowe"... z okazji 20 lecia matury ;) Siedzieliśmy i jak to zwykle rozmowa o liceum, wspominanie starych czasów, przeżyć, wycieczek szkolnych, różnych głupot jakie się wtedy robiło itp, dosłownie czułem się jakbym był z powrotem w ogólniaku i to wszystko o czym rozmawialiśmy właśnie się wydarzyło. Rozmowa o nauczycielach, innych uczniach podobnie jak to było ponad 20 lat temu, fajne uczucie jakby człowiek znów był tym nastolatkiem...
Coś niesamowitego jak ten czas szybko leci... dopiero co Messi czy CR wchodzili do wielkiej piłki a już są praktycznie historią.

14

Mi to zaczyna wyglądać na jakąś gierkę Laporty w celu zdyskredytowania Marca i zmuszenie go w ten sposób do odejścia. Ma on układy z mediami i może znowu je wykorzystuje

0

@RosjaninBut Oni lepiej naginają rzeczywistość niż w matrixie

0

@jacobFCB Nawrocki ma przeszłość jaką ma ale, że tego człowieka gdziekolwiek cytują to już jest totalny margines społeczny i totalny upadek społeczeństwa. Z kogoś takiego jak towarzysz Bolek próbować zrobić jakikolwiek autorytet to jakiś żart. To idealnie pokazuje stopień ogłupienia, u ruskich mają swoich towarzyszy jakich hołdują, Polacy mają swoich. Najlepsze, że są jeszcze tacy co wierzą, że on coś dla ludzi zrobił. To był chyba najgorszy i najmniej mądry prezydent w całej naszej historii.

0

@SelloutCrowd Dokładnie, to nie wina Tuska tylko tak naprawdę Pisu. To oni zdewastowali gospodarkę to niespotykanego poziomu. Tak naprawdę tyłek rządzącym uratowało ciągłe zadłużanie się na potrzeby tego wszystkiego co koledzy już napisali. Zarówno Pis jak i Tusk do rządzenia się kompletnie nie nadają, nie ogarniam jak można ciągle głosować na tys samych i być ślepym na to co oni robią z naszym krajem.
Podnoszenie płacy minimalnej oraz zusu jest nie po to aby nam się żyło lepiej ale urzędnikom i systemowi. A ciemny lud to łyka, jak nie w tv republika to tvn-tvp.

1

Może i lepiej, że wybory wygrał ten Nawrocki. Przyznam się, że nie byłem na wyborach bo żaden z tych nędznych polityków nie zasługiwał na urząd prezydenta. Może rząd się obudzi w końcu do działania i coś zaczną robić. Gospodarka zaczyna kuleć coraz mocniej, masa moich ziomków zaczyna mieć problemy w pracy a dokładniej jej brak i ryzyko zwolnień. U mnie w firmie z moich 12 pracowników jakich miałem 10 lat temu zostały już tylko 2 osoby bo właśnie zwolniłem z końcem maja kolejną osobę. Koszty działalności są tak wysokie, że pasuje kroić i kroić klientów... ale ludzi ciśnie i nie mają kasy aby płacić więcej. W mojej branży jest teraz taka walka o przetrwanie, że szok, niektórzy sprzedają mocno po kosztach aby się utrzymać na rynku. Prowadzenie firmy jak się samemu do wszystkiego musi dojść od zera i nie ma się bogatych rodziców / dziadków itp to jest taka walka i nerwówka, że chętnie bym to wszystko zostawił w cholerę i poszedł gdzieś na państwówkę, zusik zapłacony, urlopy itp. Można spokojnie żyć a nie myśleć 7 dni w tygodniu o robocie i być siwym w wieku niespełna 40 lat.

1

@Deathwing112 To, że wybory wygrał Nawrocki nie oznacza, że mają aż tak duże poparcie. Oni już pokazali, że nie umieją rządzić krajem. Jedyne co im się udało to napchać rekordowo swoje kieszenie

2

@Comentateiro Coś w życiu jeszcze innego robisz poza ciągłym trollowaniem w necie ? ... gdzie nie wejdę i o jakiej porze to zawsze coś piszesz. Jedni zapracowani 7 dni w tygodniu a inni totalne przeciwieństwo. Nie napiszę Ci co ludzie o Tobie myślą ale chyba nic dobrego.

1

@gumaz zaraz powie, że nie widzi nic złego z paniach lekkich obyczajów bo jak przecież miał potrzebę to miał prawo skorzystać...bo to normalne, że ludzie kopulują.

1

@July_6_BcN Codziennie nowe afery z jego udziałem, ja *****... Żeby tego było mało to z jednego źródła słyszałem, że bez rękawiczek wkręcał żarówki osram i nawet rąk po tym nie umył !

1

@PatrychoO W tym roku raczej nie, ma projekt z Dawidem i będzie im ciężko. No i w zeszłym roku Dawid się skłócił z organizatorami MG, więc w tym roku raczej nie ma szans

2

@clyde Jak coś to Wam załatwię podpisy na płycie ;P Fajnie czytać jak ludzie doceniają Kaśkę Sochacką. Z żoną przyjaźnią się od najmłodszych lat, niesamowita i bardzo skromna dziewczyna.

1

@RoberDzik No chyba pierwszy kandydat na prezydenta, który osobiście złoił dupsko gangusom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?