3

W sporcie jak w polityce... na boisku, przed kamerami zaciekli wrogowie a poza nim kumple.

0

Neymar też był świetnym piłkarzem co z tego jak w głowie kapusta. Araujo wydaje mi się mieć podobnie "poukładane" jak Ney

4

@insp1re Też bym takiego życiowego nieudacznika wyśmiał... Można pewnych rzeczy nie umieć ale wymiana koła itp to tak dziecinnie prosta robota, że wstyd. Chociaż w dzisiejszych czasach można się wszystkiego spodziewać. Kumpel elektryk w mieście ma wezwania nawet do wymiany żarówek, takich gamoni wychowuje ten system.

10

Niech idzie z La Ligi , wszyscy się będą cieszyć !!

0

@Kondziubarca Napisz jak wyjdzie do toalety ;)

0

Nie bez powodu na Katalończyków mówią "polaco". U nas też rządzący to skończeni skorumpowani nieudacznicy bez zdolności zarządzania nastawieni tylko na to aby się dorobić przez funkcje publiczne.

2

Wow... co za hasła "legendarny optymizm". W ostatnich latach z jedynej legendarnej rzeczy jaka się w tym klubie pojawiła i na długo zapadnie w pamięci to chyba legendarna głupota.

0

@Messiasz2 Kombinować trzeba umieć

1

Jeśli to prawda, że sprzedadzą miejsca vip na 20 lat !! za 1/2 tego co szacowali, że są warte to już po tym laporta powinien polecieć z całym zarządem... te miejsca mogą być warte za kilka lat 250-300 mln jak nie więcej.

1

@Lionel_Messi10 Ja mu życzę aby przegonił CR ;)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dobrze napisałeś... z natury. I to nie wina wcześniejszego systemu, pamiętam jak za młodu u dziadków na wsi wszyscy sobie życzliwie pomagali i nikt nie liczył na rewanż, ludzie byli całkiem inni. Wydaje mi się, że to wina dobrobytu, każdy chce mieć lepiej od innych. Nikt Ci teraz bezinteresownie nie pomoże.

Nie tak dawno miałem taką przygodę w trasie w Krakowie. Miałem słaby akumulator (nie wiedziałem o tym bo auto odpalało od strzała ale zima to zima) i zostawiłem auto na światłach na 30 minut. Po powrocie nie mogłem odpalić samochodu ale miałem kable, więc wystarczyło tylko podłączyć na 10 sekund do innego auta, odpalić i gotowe. Przez godzinę zatrzymywałem auta aby ktoś tylko na chwilę przystanął i podniósł maskę abym mógł podpiąć auto, nikt nie pomógł !!! Ludzie zachowywali się tak jakbym chciał od nich ze 100 tysi wyłudzić. Posłuchali i każdy podobnym tekstem, że nie ma czasu itp bzdury. Dopiero listonosz podsłuchał rozmowę, podszedł i sam zaproponował pomoc bo zdarzało mi się mieć podobne sytuacje. K***a co za ludzie. Taki mamy teraz klimat. A najlepsze jest to, że połowa tych miejskich maczo-lalusiów nawet nie wie, że jest coś takiego jak akumulator:)

0

Może i kupią ale pewnie nie zarejestrują

2

To że mamy durniów zarządzających klubem to już od dawna wiadomo... prosta logika. Jak się buduje drogi dom mając ogromny kredyt to nie kupuje się kolejnego porsche do garażu mając już kilka i nie mając jednocześnie zdolności kredytowej na to !! Tebas nie jest winny głupoty i bezmyślności naszego zarządu.

1

@Roobo Durnie i tak będą piać z zachwytu. Prawda jest taka, że nic nam nie dadzą bo budżet "leży i kwiczy", kasy na wszystko brakuje. Chociaż i tak wolę KO niż dziady z pisu u władzy, którzy czuli się totalnie bezkarni we wszystkim... w sumie obecni pewnie będą nie lepsi. Tak naprawdę i jedni i drudzy to banda nieudaczników, którzy tylko ładnie mówią a każdy kieruje się tylko swoim interesem i interesem tych, którzy mu aktualnie płacą. Jeszcze wiele lat upłynie zanim będą u władzy ludzie, którzy bardziej od swojego interesu kierują się myślą o kraju.

1

@kubix05 Mam jeszcze kilka sztuk takich starych na choince

0

@Borneo Naćpał się i wyszło jego prawdziwe arabskie JA. Jak dla mnie to z tymi narkotykami to próba na siłę przekrzywiania obrazu, że islamscy przybysze nie są tacy źli. I będą w koło wałkować temat, że to tylko przez to. Inaczej są cacy!

0

@MesQueUnClub96 Nawet mu pasuje to wdzianko

0

@draxidox Akurat rozwój motoryzacji u nas jest szczególnie Niemcom nie na rękę, gospodarka się im kurczy a opiera się w bardzo dużej mierze właśnie na motoryzacji. Z drugiej strony nasi rządzący to dziady co nie mają zielonego pojęcia ani o przedsiębiorczości ani o zarządzaniu. Co najwyżej pochwalić się mogą załatwionym dyplomem. Więc taki projekt nie miał prawa się udać, bo byłby sabotowany zarówno przez zachód jak i brak odpowiednich ludzi do prowadzenia tego.

0

Temat porażek u siebie z Leganes i Las Palmas rozwiązany... wina braku dopingu. Ja p****e, myślałem że porządnego grajka nie trzeba dopingować a tu proszę. Miliony wypłaty na rok to za mało aby chciało się gwiazdeczkom grać

0

Komentarz usunięty

0

Do emerytury niech go zostawią... będzie jokeyem - nie mylić z jokerem bo to ktoś kto wchodzi i robi różnicę, De Jong żadnej nie robi

3

Nie wiem kto jest większym absurdem tej ligi: czy nasz sztab medyczny czy sędziowie ale walka o tytuł największego DZBANA roku jest bardzo zacięta !!

2

Sytuacja jest tak zła, że aż wczoraj zagrał całą drugą połowę z kontuzją... Na pewno mu to dużo pomogło.

1

Żeby nie pisać tego co wszyscy to napiszę, że zaczekam cierpliwie na to co będzie w 2 połowie sezonu. Lepiej niech kryzys będzie teraz niż później... Xavi pierwszy sezon miał świetny. Myślę, że z Atletico zepną tyłki i wygrają. Flick to trener z topu i da radę.

Dałbym pograć może trochę z Barcy Atletic takiemu Gaviemu, niech trochę się ogra albo więcej meczy na treningach 11-11, bo widać, że mu brakuje i paru grajkom regularnej gry.

Pep też ma niezły bajzel teraz w Man City... może kiedyś wróci na stare śmieci

0

Jednym słowem wszystko wróciło do normy... potrenowały panienki trochę w trakcie przygotowania do sezonu, pograli lepiej na początku i wszystko po staremu, nie mają już sił na granie. Tylko FdJ uśmiechnięty siedzi sobie na ławeczce.

Poziom frajerstwa przechodzi ostatnio ludzkie pojęcie, chyba większy niż za czasów Xaviego. Przegrać z totalnymi outsiderami jak Leganes czy Las Palmas na swoim boisku to już zakrawa na totalną kpinę... Wszyscy się jarali starym Lewym a zaczyna grać taką samą padakę jak w zeszłym roku, albo nawet i większą. Zobaczymy co będzie w dalszej części sezonu. Nasz trenejro zachwyca się co trening Kounde, który od samego początku gra na tym samym poziomie czyli masa niedokładnych podań i słabe przyjęcie piłki (nie ogarniam, jak tego można nie widzieć, co mecz jest to samo). Pytanie na ile wina trenera a ile zasługa przeciętności zawodników... Xavi był za słaby na tych rozpieszczonych "geniuszy", zobaczymy jak sobie teraz poradzi Flick z tym bajzlem

0

Patrząc na to co wyprawia gość ma chyba najniższe IQ w drużynie, więc po nim można się wszystkiego spodziewać. Jak dla mnie może odejść, nie lubię go i wiecznie kontuzjowany

0

Dzisiaj w Hiszpanii jest może prima aprilis ?

5

Akurat tutaj pierwszy raz się z Jose zgodzę. Jest z niego kompletny bu**ak ale nie da się ukryć, że Psg czy City przeginają w każdą możliwą stronę.

1

@Borneo Zacytuję klasyka "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz" ... Już abstrahując od tej Pani co w wielu przypadkach ma rację - w tym OCZYWIŚCIE TEŻ to nie zauważyłem abyś krytykował bandę lewaków z koalicji i ich ukochany kraj ojczyźniany Niemcy a robią z nami co chcą.

0

Dawno nie widziałem tak dobrego meczu w La Liga w wykonaniu innej drużyny niż Barca ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?