0

@AmigoBlancos jako kibic Barcelony nie będą trząsł dupą przed 11. drużyną ligi angielskiej. A co będzie, to będzie.

1

@Safrani no ja ostatnio po Makłowiczu mam fazę na okołowłoską kuchnię :D

1

@marcin62 a Atreus wygląda jak Hasbulla

1

@blakkudium już wiem, że to się zemści i Fiorentina coś przygotuje xd

2

O matko xd

0

@Borneo "Prezydent nie popiera ue i nato" eee, co?

1

@Safrani Tagliatelle, pomidorki koktajlowe, kurczak pokrojony w paski, sos Mutti z parmezanem, posypane parmezanem, ogórek kiszony obok. https://mutti-parma.com/app/uploads/sites/26/2020/03/parmigiano.png

0

@VamoSBarca88 nie wytrzymam tyle :D Zamówię gdzieś żeby na poniedziałek-wtorek przyszło

@clyde ja to lubię iść do sklepu i wziąć giereczkę z półki

1

Nie mogę uwierzyć, że od bodajże wczoraj rządowa brygada grzeje temat flag, bo Nawrocki wystąpił na tle samych polskich, a Sikorski dodatkowo na tle flag Unii i NATO i tytułuje to, uwaga: "to pokazuje priorytety" xD W sensie, że dla prezydenta na pierwszym miejscu jest Polska? Skandal!

0

Uja se kupiłem, a nie Residenta w pudełku w sklepie, jak to nigdzie nie jest dostępne xd

1

@blakkudium kojarzy mi się z koszulką Valdesa bodajże z sezonu 06/07. Biorę

3

I cyk, nowy album Gorillaz

0

@Arkon Ja z prezydenta jestem bardzo zadowolony. To niech się Koalicja w ogóle poda do dymisji, bo im prezydent nic nie podpisze. Po co to w ogóle istnieje?

1

@Kgorecki2500 jutro rano lecę do sklepu

2

@Arkon chyba wśród uśmiechniętej brygady ma taką ksywę xD Patforma wyje, bo im zawetował 27 ustaw. A ile im podpisał?

9

Cykl barceloński

1

@Arkon no ale to niech napiszą ustawę, przegłosują i niech trafi do Nawrockiego. Podpisze - spoko, nie podpisze - będą mieli temat do grzania. A na razie to wygląda tak, że ten temat mają gdzieś.

1

Ja mu wierzę. No po prostu jak się na niego patrzy, a świadkowie twierdzą, że widok z bliska jest jeszcze bardziej odrażający, to pewne słowa same przychodzą na język

4

@Popitek12 chłop wszedł na ramblę niczym niezapowiedziany powrót z numerem 30 na Royal Rumble

3

@GeneralXavi @GeneralXavi @Ojciec5tkidzieci mnie ta jego złość najbardziej zastanawia. Tam mało brakowało, żeby wstał i wykrzyczał "sława ukrainie" xD

0

@MessiForeverTheBest obejrzałeś? Naprawdę zgadzasz się ze słowami, że należy szybko wprowadzić Ukrainę do UE, żeby mieć w niej państwo w stanie wojny, bo zaangażowanie innych krajów bedzie większe?

5

Wczoraj pisałem o wystąpieniu Cz*rzastego w TVN24. Oto ono. Czy to według państwa jest normalne? Szczególnie tekst o tym, że nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy.

32

Jak to się mówi, tańczy małpa na gumie.

1

Ciężko pracowałem na taki algorytm instagrama https://www.instagram.com/reel/DVChCEPDIW_

0

@FcPortoFan1999 na Kraśkę właśnie

1

Czarzastego w TVN24 właśnie poj***ło. Drze pysk na redaktora, że Ukraina będzie w UE i ch*j xD

5

Redakcjo, Wam się coś pomyliło. To jakieś Mali

17

Ale to miłe, że Vinicius dostał od Barcelony maskotkę

18

@MessiForeverTheBest pewnie klub mu kazał usunąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?