PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos jako kibic Barcelony nie będą trząsł dupą przed 11. drużyną ligi angielskiej. A co będzie, to będzie.
1
@Safrani no ja ostatnio po Makłowiczu mam fazę na okołowłoską kuchnię :D
1
@marcin62 a Atreus wygląda jak Hasbulla
1
@blakkudium już wiem, że to się zemści i Fiorentina coś przygotuje xd
2
O matko xd
0
@Borneo "Prezydent nie popiera ue i nato" eee, co?
1
@Safrani Tagliatelle, pomidorki koktajlowe, kurczak pokrojony w paski, sos Mutti z parmezanem, posypane parmezanem, ogórek kiszony obok. https://mutti-parma.com/app/uploads/sites/26/2020/03/parmigiano.png
0
@VamoSBarca88 nie wytrzymam tyle :D Zamówię gdzieś żeby na poniedziałek-wtorek przyszło
@clyde ja to lubię iść do sklepu i wziąć giereczkę z półki
1
Nie mogę uwierzyć, że od bodajże wczoraj rządowa brygada grzeje temat flag, bo Nawrocki wystąpił na tle samych polskich, a Sikorski dodatkowo na tle flag Unii i NATO i tytułuje to, uwaga: "to pokazuje priorytety" xD W sensie, że dla prezydenta na pierwszym miejscu jest Polska? Skandal!
0
Uja se kupiłem, a nie Residenta w pudełku w sklepie, jak to nigdzie nie jest dostępne xd
1
@blakkudium kojarzy mi się z koszulką Valdesa bodajże z sezonu 06/07. Biorę
3
I cyk, nowy album Gorillaz
0
@Arkon Ja z prezydenta jestem bardzo zadowolony. To niech się Koalicja w ogóle poda do dymisji, bo im prezydent nic nie podpisze. Po co to w ogóle istnieje?
1
@Kgorecki2500 jutro rano lecę do sklepu
2
@Arkon chyba wśród uśmiechniętej brygady ma taką ksywę xD Patforma wyje, bo im zawetował 27 ustaw. A ile im podpisał?
9
Cykl barceloński
1
@Arkon no ale to niech napiszą ustawę, przegłosują i niech trafi do Nawrockiego. Podpisze - spoko, nie podpisze - będą mieli temat do grzania. A na razie to wygląda tak, że ten temat mają gdzieś.
1
Ja mu wierzę. No po prostu jak się na niego patrzy, a świadkowie twierdzą, że widok z bliska jest jeszcze bardziej odrażający, to pewne słowa same przychodzą na język
4
@Popitek12 chłop wszedł na ramblę niczym niezapowiedziany powrót z numerem 30 na Royal Rumble
3
@GeneralXavi @GeneralXavi @Ojciec5tkidzieci mnie ta jego złość najbardziej zastanawia. Tam mało brakowało, żeby wstał i wykrzyczał "sława ukrainie" xD
0
@MessiForeverTheBest obejrzałeś? Naprawdę zgadzasz się ze słowami, że należy szybko wprowadzić Ukrainę do UE, żeby mieć w niej państwo w stanie wojny, bo zaangażowanie innych krajów bedzie większe?
5
Wczoraj pisałem o wystąpieniu Cz*rzastego w TVN24. Oto ono. Czy to według państwa jest normalne? Szczególnie tekst o tym, że nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy.
32
Jak to się mówi, tańczy małpa na gumie.
1
Ciężko pracowałem na taki algorytm instagrama https://www.instagram.com/reel/DVChCEPDIW_
0
@FcPortoFan1999 na Kraśkę właśnie
1
Czarzastego w TVN24 właśnie poj***ło. Drze pysk na redaktora, że Ukraina będzie w UE i ch*j xD
5
Redakcjo, Wam się coś pomyliło. To jakieś Mali
3
O, a to fajne @blakkudium
https://x.com/Footy_Headlines/status/2026524322114732239
17
Ale to miłe, że Vinicius dostał od Barcelony maskotkę
18
@MessiForeverTheBest pewnie klub mu kazał usunąć