1

@chroma93 tak, oto drużyna więźniów

0

Ale to fajnie, że w Turynie kręcą "Mecz ostatniej szansy 2"

0

Interesujące doniesienia. Verratti miał wtedy 30 lat, więc na pomocnika to jest nic.


1

@Azazel_Pazuzu @Rastafarnianin zdrowi panowie jesteście

24

@Popitek12 dej trochę fanowi nr 1

6

Niedziela 16:15 i już mi ten mecz śmierdzi

0

Muszę zadać pytanie, bo widzę, że gadka o pierdołach jest, a w kraju rozgrywają się niezwykle ważne wydarzenia. Jesteście za Dodą czy Madzią Geẞler?

6

xDD tych co odkleja

3

@Lionel_Messi10 czemu różowe koszulki są stare?

8

Jem sobie leczo.

31

Propaganda madrycka jest niesamowita xD

1

@blakkudium T90 najlepsze

1

Cinema xD @tadzik447 @July_6_BcN

3

@LeszekFCB ale jednak rana postrzałowa i to od czarnego

1

@LeszekFCB niech zgadnę, zginął w jakiejś strzelaninie lub porachunkach gangów

1

@fart ta Rada Pokoju to jest takie "to jestem ja, a to moja kolekcja zwierzątek"

12

Zapraszam do sekcji komentarzy


28

O, a co to mi się wkleiło?


2

@kundee no Żul Kurde to też jest odklejony w tym temacie po tym co wygadywał podczas wyborów we Francji

40

A pamiętacie jak fani Realu wyzywali Alabę od małp, bo zagłosował na Messiego?

0

Tak z ciekawości xD Ciekawe czy jakby jakikolwiek biały zawodnik poleciał do sędziego zgłosić rasizm, po tym jak Vinicius powiedziałby mu coś z zakrytą mordą, to czy sędzia odpaliłby "protokół rasistowski"

5

Jednak w przyszłych wyborach głos na Lewicę

27

A to mnie wczoraj też rozbawiło trochę xD
"Nie nazwałem go małpą, nazwałem go pedałem"
https://x.com/enbajafutbol/status/2024162379655786876

3

@tomek8756 uśmiechamy się, uśmiechamy, ważne, że barcelonkę sędziowie *uchają

0

@barcanawieki nie wiem, strasznie się zmęczyłem czytając ten post xD

1

Cholerne stereotypy!

8

Co Flick mi przywrócił radość z piłki na cały jeden sezon to i tak mu jestem wdzięczny xd Bo znowu się odechciewa

3

Najlepsze, że teraz Viniciusa zwyzywali od małp i Brazol będzie oczyszczony z wszelkich zarzutów dotyczących symulek, małpiego zachowania itd. Teraz Yamal będzie wrogiem nr 1, choć jego też wyzywali na tle rasistowskim i nic

0

@heniusss gówno będzie a nie afera xD Ważne, że Barcelonka płacze o sędziów hyhy

5

I tak naprawdę jesteśmy sami w tej "walce" xd Madrytczoki będą rzygać Negreirą, pomijając kompletnie szczegół, że od kilku lat jest VAR, "obiektywni" się śmieją, bo je**ć Barcelonę i tak to się kręci xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?