PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@chroma93 tak, oto drużyna więźniów
0
Ale to fajnie, że w Turynie kręcą "Mecz ostatniej szansy 2"
0
Interesujące doniesienia. Verratti miał wtedy 30 lat, więc na pomocnika to jest nic.
1
@Azazel_Pazuzu @Rastafarnianin zdrowi panowie jesteście
24
@Popitek12 dej trochę fanowi nr 1
6
Niedziela 16:15 i już mi ten mecz śmierdzi
0
Muszę zadać pytanie, bo widzę, że gadka o pierdołach jest, a w kraju rozgrywają się niezwykle ważne wydarzenia. Jesteście za Dodą czy Madzią Geẞler?
6
xDD tych co odkleja
3
@Lionel_Messi10 czemu różowe koszulki są stare?
8
Jem sobie leczo.
31
Propaganda madrycka jest niesamowita xD
1
@blakkudium T90 najlepsze
1
Cinema xD @tadzik447 @July_6_BcN
3
@LeszekFCB ale jednak rana postrzałowa i to od czarnego
1
@LeszekFCB niech zgadnę, zginął w jakiejś strzelaninie lub porachunkach gangów
1
@fart ta Rada Pokoju to jest takie "to jestem ja, a to moja kolekcja zwierzątek"
12
Zapraszam do sekcji komentarzy
28
O, a co to mi się wkleiło?
2
@kundee no Żul Kurde to też jest odklejony w tym temacie po tym co wygadywał podczas wyborów we Francji
40
A pamiętacie jak fani Realu wyzywali Alabę od małp, bo zagłosował na Messiego?
0
Tak z ciekawości xD Ciekawe czy jakby jakikolwiek biały zawodnik poleciał do sędziego zgłosić rasizm, po tym jak Vinicius powiedziałby mu coś z zakrytą mordą, to czy sędzia odpaliłby "protokół rasistowski"
5
Jednak w przyszłych wyborach głos na Lewicę
27
A to mnie wczoraj też rozbawiło trochę xD
"Nie nazwałem go małpą, nazwałem go pedałem"
https://x.com/enbajafutbol/status/2024162379655786876
3
@tomek8756 uśmiechamy się, uśmiechamy, ważne, że barcelonkę sędziowie *uchają
0
@barcanawieki nie wiem, strasznie się zmęczyłem czytając ten post xD
1
Cholerne stereotypy!
8
Co Flick mi przywrócił radość z piłki na cały jeden sezon to i tak mu jestem wdzięczny xd Bo znowu się odechciewa
3
Najlepsze, że teraz Viniciusa zwyzywali od małp i Brazol będzie oczyszczony z wszelkich zarzutów dotyczących symulek, małpiego zachowania itd. Teraz Yamal będzie wrogiem nr 1, choć jego też wyzywali na tle rasistowskim i nic
0
@heniusss gówno będzie a nie afera xD Ważne, że Barcelonka płacze o sędziów hyhy
5
I tak naprawdę jesteśmy sami w tej "walce" xd Madrytczoki będą rzygać Negreirą, pomijając kompletnie szczegół, że od kilku lat jest VAR, "obiektywni" się śmieją, bo je**ć Barcelonę i tak to się kręci xd