0

@kamyk_23 cios typu "ty ruska onuco !!1" to jakby Cię Busquets próbował kopnąć swoimi zapałkami.

0

@Messibestplayerintheworld o tym, co koledzy piszą

0

Kusi ten nowy God of War, ale:
1. zapewne mnie znudzi
2. nie ma zwrotów w PS Store
3. zaraz Resident Evil requiem

5

23

@D10SLEO ale sprany łeb xd Dlatego chcę wiedzieć jak najmniej z życia prywatnego moich ulubionych aktorów, muzyków, postaci.

0

@FCB24 ch mnie jakiś Dro obchodzi, którego występów widziałem całe 10 minut. Ile jeszcze bedzie płaczu o jakiegoś ciemnego Azjatę o budowie patyka? Za pół roku w szkółce pojawi się takich dwóch

4

Takiego Simeone jest tak łatwo zgasić jak coś fika, że nie wiem. Siedzi tu 20 lat i wygrał 2 ligi, w tym raz po mega wale i Puchar Króla xd Jeszcze do 18-latka fikać, bo yyy za dobry jest.

1

Na pocieszenie chyba mi jutro Cat Culer przyjdzie xd

1

@macio_944 a ja to lubię, bo to oddaje klimat oglądania meczu na stadionie, gdzie po przegranej wracasz do domu wkur***** i wygadujesz różne rzeczy. Uważam, że tacy ludzie bardziej przeżywają te mecze i tę drużynę, niż ci, co po każdym meczu są jak: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1b/NPC_wojak_meme.png Ludzie na co dzień muszą się kierować rozsądkiem, to niech chociaż na "stadionie" rozładują emocje.

3

Fajne to State of Play. Giereczka dostępna dzisiaj

0

Giereczka o Johnym Wicku z Kijanu

2

O kurde, Kena 2, fajnie. A do tego gierka o kurczaku @clyde

0

@Mroziu ja np. cały rok nie jest barszczu z uszkami albo karpia

0

Wszyscy do Jerozolimy

0

Nie ma co, byłby sam na sam

4

Co ja oglądam xD

1

Tu im nikt nie każe zremisować, ale niech oni strzelą chociaż 1-2 gole

1

xDDD niech spierdalają

0

Coś im się tam zjebało pewnie xD

3

Zaraz zobaczymy najgorzej narysowaną linię w historii

3

Śmieć czerwonej nie szukał tak długo

0

Zaczynamy mecz xD

0

Czerwona i zaczynamy

2

Nie jestem robotem, jestem po prostu wkur***

1

Rozmowa z tatą przed meczem:
- bierzesz dzisiaj Barcę?
- tak, ale pewnie nie do końca
- może do przerwy załatwią sprawę

xD

0

Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
Nie no, żartuję XD Ja jebe

0

Koniec meczu 3-5

3

zaraz czerwona potencjalnie XD

0

Co jest do uja XD Prawie 3

6

Hahaha i sędzia im jeszcze tego gola nie uznał bo nie ma technologii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?