PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 cios typu "ty ruska onuco !!1" to jakby Cię Busquets próbował kopnąć swoimi zapałkami.
0
@Messibestplayerintheworld o tym, co koledzy piszą
0
Kusi ten nowy God of War, ale:
1. zapewne mnie znudzi
2. nie ma zwrotów w PS Store
3. zaraz Resident Evil requiem
5
Ronaldinho już z kolegą
https://zapodaj.net/images/59db1b0c2ef8f.png
23
@D10SLEO ale sprany łeb xd Dlatego chcę wiedzieć jak najmniej z życia prywatnego moich ulubionych aktorów, muzyków, postaci.
0
@FCB24 ch mnie jakiś Dro obchodzi, którego występów widziałem całe 10 minut. Ile jeszcze bedzie płaczu o jakiegoś ciemnego Azjatę o budowie patyka? Za pół roku w szkółce pojawi się takich dwóch
4
Takiego Simeone jest tak łatwo zgasić jak coś fika, że nie wiem. Siedzi tu 20 lat i wygrał 2 ligi, w tym raz po mega wale i Puchar Króla xd Jeszcze do 18-latka fikać, bo yyy za dobry jest.
1
Na pocieszenie chyba mi jutro Cat Culer przyjdzie xd
1
@macio_944 a ja to lubię, bo to oddaje klimat oglądania meczu na stadionie, gdzie po przegranej wracasz do domu wkur***** i wygadujesz różne rzeczy. Uważam, że tacy ludzie bardziej przeżywają te mecze i tę drużynę, niż ci, co po każdym meczu są jak: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1b/NPC_wojak_meme.png Ludzie na co dzień muszą się kierować rozsądkiem, to niech chociaż na "stadionie" rozładują emocje.
3
Fajne to State of Play. Giereczka dostępna dzisiaj
0
Giereczka o Johnym Wicku z Kijanu
2
O kurde, Kena 2, fajnie. A do tego gierka o kurczaku @clyde
0
@Mroziu ja np. cały rok nie jest barszczu z uszkami albo karpia
0
Wszyscy do Jerozolimy
0
Nie ma co, byłby sam na sam
4
Co ja oglądam xD
1
Tu im nikt nie każe zremisować, ale niech oni strzelą chociaż 1-2 gole
1
xDDD niech spierdalają
0
Coś im się tam zjebało pewnie xD
3
Zaraz zobaczymy najgorzej narysowaną linię w historii
3
Śmieć czerwonej nie szukał tak długo
0
Zaczynamy mecz xD
0
Czerwona i zaczynamy
2
Nie jestem robotem, jestem po prostu wkur***
1
Rozmowa z tatą przed meczem:
- bierzesz dzisiaj Barcę?
- tak, ale pewnie nie do końca
- może do przerwy załatwią sprawę
xD
0
Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
Nie no, żartuję XD Ja jebe
0
Koniec meczu 3-5
3
zaraz czerwona potencjalnie XD
0
Co jest do uja XD Prawie 3
6
Hahaha i sędzia im jeszcze tego gola nie uznał bo nie ma technologii