1

Czarzastego w TVN24 właśnie poj***ło. Drze pysk na redaktora, że Ukraina będzie w UE i ch*j xD

5

Redakcjo, Wam się coś pomyliło. To jakieś Mali

17

Ale to miłe, że Vinicius dostał od Barcelony maskotkę

18

@MessiForeverTheBest pewnie klub mu kazał usunąć

3

Ale w marcu to już na pewno @blakkudium

8

Trzy ciekawostki na dzisiaj, w które trudno uwierzyć:

- O. Dembele jest zdobywcą Złotej Piłki
- L. Messi jest Mistrzem Świata i może pochwalić się jedną z najlepszych karier reprezentacyjnych
- Real Madryt nie dostał jeszcze dzisiaj rzutu karnego

0

@Rupert_Haubica ale ojciec Jamala nie reprezentuje Barcelony

7

Od kochania trenera do zwrócenia się przeciw niemu jest jak widać niedaleko. Uważam, że długo nie powtórzymy sukcesu poprzedniego sezonu. Będą go zwalniać, zanim Cat Culer trzy razy zamiauczy. Uważam też, że należy się cieszyć z tego, co osiągnęliśmy i jak graliśmy w tamtym sezonie, bo to się może długo nie powtórzyć.

4

@esem91 można by pomyśleć, że nawet niektórym ramblowiczom coś skapło

1

@gumaz Finn Balor go dopadł

0

Wycięta scena z Komnaty Tajemnic @Encore https://www.instagram.com/reel/DVAljzkDGXr

1

Wolverine z datą premiery!

4

@Rupert_Haubica a widziałeś co Piter wypisywał na Barcelonę kiedyś?

6

O ile zakład, że gdyby zawodnicy Osasuny zrewanżowali się śmiechem w jego stronę, to podostawaliby kartki?

0

@Kgorecki2500 ja biorę na PS5. Nie dość, że 30 zł taniej niż na steama, to jeszcze odsprzedam, bo to gra typu przejść i sprzedać.

16

W ogóle jak podczas nadchodzących MŚ coś się nie odwali w Meksyku albo USA, to będę w szoku.

6

@Jakchcesz zaświadczam, że powtórzył obrazę 5 razy

1

@MessiForeverTheBest o właśnie, trzeba obejrzeć ostatni odcinek Rycerza

8

@escarabajo gdzie wady

4

"Panują obawy, że obaj gracze nie będą chcieli podać sobie ręki podczas rozpoczęcia meczu, a UEFA odbiera to jako gest zagrażający wizerunkowi piłki nożnej."

Mam nadzieję, że nikt z Benfiki nie poda mu ręki xD

21

A ludzie potem się dziwią, że nie działa na mnie nazywanie mnie rasistą

0

@Popitek12 ja chcę Balora

1

Jakie przewidywania na Gas Chamb... Elimination Chamber? @Popitek12

11

@Rupert_Haubica chłop ze wszystkich możliwych piłkarzy na świecie przysrał się do Messiego xd

1

@Bernard777 chociaż spiker teraz próbuje coś ludzi rozruszać po golach, ale skandowanie nazwiska strzelca też słabo wychodzi.

@Rifek ale nie na taką skalę. Ludzi praktycznie słychać tylko jak mają zaśpiewać "Barca, Barca, Baarca"

1

Ale klimacik na stadionie Romy. Najpierw hymn Serie A, teraz hymn(?) Romy śpiewany przez trybuny

1

Ale siądzie Eleven Goal Live na zakończenie dnia dzisiaj

2

@esem91 Piter pewnie ich tym męczy w szatni xd

0

@joloskyy ta, stronią od jakichkolwiek używek, ale e-fajka w mordzie 24/7 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?