PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A jeśli dziś się nie uda, futbol prawdopodobnie szybko da nam okazję na rewanż w LM.
0
Pamiętam, że przed rewanżem z PSG w sezonie 16/17 mówiłem, że po prostu chcę widzieć, że im zależy
1
@Kgorecki2500 ja tak, na bramce Jaszyn
https://zapodaj.net/images/09981034b47e0.png
0
@krycha2201 szybka i prosta robota: dwie kromki chleba tostowego jedna na drugiej, robisz łyżką wgłębienie. Kładziesz pół lub cały burger wołowy, w nim też robisz wgłębienie. Trochę majonezu, keczupu i musztardy. Parę plasterków ogórka kiszonego/konserwowego, opcjonalnie plaster pomidora i na to plaster sera żółtego. Potem daję to do airfryera na 17 minut i 180 stopni, ale w piekarniku też można.
7
Tosto-burgery zrobione
Słonecznik turecki z przyprawami gotowy
Pepsi kolka cytrynowa zero gotowa
3
@Kgorecki2500 poka skład
0
@ProMILs dla mnie po prostu Araujo jest już skończony i nie zaufam mu w żadnym ważnym meczu
1
@ProMILs "gdzie Araujo" xD
0
@Katalończyk 99 będzie doping
1
@LAMC_10 o, a więc J. to od Johna
4
Jeśli kiedykolwiek poczujecie się bezużyteczni, to pomyślcie sobie o napastnikach Atletico w dzisiejszym meczu. (piszę to zanim Sorloth wpierdzieli nam 2 gole)
0
Przewidywania na mecz:
Yamal totalnie się spali, ale Raphinha wymyśli sobie, że dzisiaj jest R10.
4
@AmigoBlancos a powinien? Typ powinien spędzić resztę życia w kaftanie w czterech ścianach.
2
@Kubajnos345 ale o co Trumpowi chodzi? Przecież kupili Trenta i Huijsena
6
Eh, ledwo się ciepło zrobiło i z działek już zaczyna gównem walić
2
@macio_944 te dobre ustawki to raczej prośba do rządu, to może mniej wet będzie
6
Niech nasz wspaniały prezydent dalej naprawia ten piękny kraj skażony tuskowirusem.
4
Na rowerze mijałem w różnych miejscach trzech ciulesów w bluzach itd., więc na podstawie tej ogromnej próbki stwierdzam, że nie siedzimy dzisiaj w jaskini. Natomiast madrytczoków zero.
0
@Dankho94isback ale można było się dogadać przed zrezygnowaniem na potrzeby wyborów
5
A Laporta też ten jeden raz powinien iść do tych ultrasów i powiedzieć: "zróbcie mi taką oprawę, że na sam widok zesrają się tak, że im pandolety pospadają"
6
Fajny pomysł. Aż dziwne, że LaLiga na niego wpadła https://x.com/i/status/2028638511193047551
1
Wygrywamy 3-0 po super grze. Zadowoleni byśta byli?
3
Hymn Alvaro Arbeloi
0
Real vs. Getafe - two retards fighting
0
Ale żeś chłopie strzelił
0
Włączyłem mecz, pa tera
8
Spokojnie, Rudiger swoim kolanem walczył tylko z rasizmem.
0
@Bykunn jaka "twoja wiara"? Nie wiem, kiedy ostatni raz sam z siebie byłem w kościele, ale trzeba być idiotą, żeby nie zauważyć, że Islam nie jest kompatybilny z europejską cywilizacją i są z tego same problemy. Strasznie musi Ci uprzykrzać życie to Chrześcijaństwo. Tak strasznie, że zrównujesz je z religią, która mordowanie niewiernych ma w swoich fundamentach.
4
Demon Balo... Messi gotowy na Wrestl... Mundial. @Popitek12
0
@Bykunn wiadomo, lepsze podejście jest takie, żeby nasprowadzać niecywilizowanego, zradykalizowanego religijnie syfu do Europy, które potem zacznie wprowadzać swoje prawa i zwyczaje. Potem mamy efekty jakie mamy. Przerwy w trakcie meczów w EUROPIE, bo bozia, która każe zabijać niewiernych nie pozwala jeść od wschodu do zachodu przez miesiąc. Chrześcijanie, w przeciwieństwie do Islamistów nie zabijają, bo takie są fundamenty ich wiary. Jesteś naprawdę obrzydliwy zrównując Islam z Chrześcijaństwem.