PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZuczekFCB1899 "ale to chodzi"
0
@Messibestplayerintheworld boli go wielki Dżud Bellingham
0
Tak będzie
0
@Kgorecki2500 kup se PS5, najlepszą konsolę do gier.
4
Jezu, to on jeszcze jest w klubie?
0
@Kgorecki2500 kiedyś lubiłem tam zjeść rybę bodajże z sosem serowym i chilli
1
@Kgorecki2500 Northfish już umiera
1
@4drian0 no i dobre
@marcin62 https://pbs.twimg.com/media/FNVzQHZXEAMpeUA.png
@esem91 ale to Sony Tobie powiedziało papatki.
1
@mekston a czemu jesteś długopisem?
9
Z poważaniem, kapitan klubu FC Barcelona
3
@Ignareks xD w każdym klubie potrzeba 1-2 takich wariatów. Nam brakuje jeszcze podstarzałej, wysokiej kłody na 9 na ławce.
20
Ale co ludzie nie chcieli żołnierza Cancelo bo yyy nie umie bronić, bo yyy coś tam, to ich xd
1
O proszę
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox ktoś go kiedyś połamie
31
To koniec. Jednak to mierna aktorka i w dodatku brzydka.
6
@Luciano99 Ludwiczek
1
@Popitek12 ta Wrestlemania zapowiada się tak biednie, że szok xd Żeby jeszcze memoriał Andre ją otwierał, a oni przenieśli na smackodown
1
@MOLESTA nie no Ferran to nie
2
@MessiForeverTheBest ja to zawsze po takich meczach lubię w fifkę pograć, ale szybko przechodzi
0
@RozowaPantera cicho
4
Boję się, że jutro będzie jakieś info o kolejnej kontuzji xd Tego, którego imienia nie chcę wymawiać, żeby nie rzucać klątw.
0
@JimMorrisonFCB e tam, niech to trwa, bo za naszego życia tak dobry Polak nie zagra już w Barcy, bo się taki nie urodzi. Tak samo z Wojteczkiem.
3
@Roobo no to mówię, odpalić Ferrana.
3
Marzenie na przyszłe okienko to zatrzymanie Lewego, odpalenie Ferrana w kosmos i kupno jakiejś 9.
2
Tę trybunę kibicowską otworzyli na stałe? Czy Laporta teraz powie ultrasom: "dobra, już was nie potrzebujemy"? xD
2
@mekston fałszywy piłkarz
2
Ferran jedno celne podanie na połowie przeciwnika XD
3
Zdjęcie kompletnie nie pasujące do tego meczu. Dzisiaj nie powinniśmy być smutni i zawiedzeni.
5
Laporta latem niech jakiegoś Giroud ściągnie, żeby mu siadała piłka na łeb w takich meczach, a czasami walnie jakąś przewrotkę. Taką kłodę na ławce trzeba po prostu mieć i tyle.