1

@ZuczekFCB1899 "ale to chodzi"

0

@Messibestplayerintheworld boli go wielki Dżud Bellingham

0

Tak będzie

0

@Kgorecki2500 kup se PS5, najlepszą konsolę do gier.

4

Jezu, to on jeszcze jest w klubie?

0

@Kgorecki2500 kiedyś lubiłem tam zjeść rybę bodajże z sosem serowym i chilli

1

@Kgorecki2500 Northfish już umiera

1

@4drian0 no i dobre
@marcin62 https://pbs.twimg.com/media/FNVzQHZXEAMpeUA.png
@esem91 ale to Sony Tobie powiedziało papatki.

1

@mekston a czemu jesteś długopisem?

9

Z poważaniem, kapitan klubu FC Barcelona

3

@Ignareks xD w każdym klubie potrzeba 1-2 takich wariatów. Nam brakuje jeszcze podstarzałej, wysokiej kłody na 9 na ławce.

20

Ale co ludzie nie chcieli żołnierza Cancelo bo yyy nie umie bronić, bo yyy coś tam, to ich xd

1

O proszę

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox ktoś go kiedyś połamie

31

To koniec. Jednak to mierna aktorka i w dodatku brzydka.

6

@Luciano99 Ludwiczek

1

@Popitek12 ta Wrestlemania zapowiada się tak biednie, że szok xd Żeby jeszcze memoriał Andre ją otwierał, a oni przenieśli na smackodown

1

@MOLESTA nie no Ferran to nie

2

@MessiForeverTheBest ja to zawsze po takich meczach lubię w fifkę pograć, ale szybko przechodzi

0

4

Boję się, że jutro będzie jakieś info o kolejnej kontuzji xd Tego, którego imienia nie chcę wymawiać, żeby nie rzucać klątw.

0

@JimMorrisonFCB e tam, niech to trwa, bo za naszego życia tak dobry Polak nie zagra już w Barcy, bo się taki nie urodzi. Tak samo z Wojteczkiem.

3

@Roobo no to mówię, odpalić Ferrana.

3

Marzenie na przyszłe okienko to zatrzymanie Lewego, odpalenie Ferrana w kosmos i kupno jakiejś 9.

2

Tę trybunę kibicowską otworzyli na stałe? Czy Laporta teraz powie ultrasom: "dobra, już was nie potrzebujemy"? xD

2

@mekston fałszywy piłkarz

2

Ferran jedno celne podanie na połowie przeciwnika XD

3

Zdjęcie kompletnie nie pasujące do tego meczu. Dzisiaj nie powinniśmy być smutni i zawiedzeni.

5

Laporta latem niech jakiegoś Giroud ściągnie, żeby mu siadała piłka na łeb w takich meczach, a czasami walnie jakąś przewrotkę. Taką kłodę na ławce trzeba po prostu mieć i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?