PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 tak gadasz na Rollinsa, a zastosowałeś jego sztuczkę
2
@fcbarcafan19 jak im nawet Fantę muszą zabarwiać, bo sok z pomarańczy nie jest wystarczająco pomarańczowy xd
1
@NeroTFP1 ciężko mi wybrać, ale razem stworzyli najlepszy duet aktorów jaki widziałem grając postacie Cliffa Bootha i Ricka Daltona.Ogólnie obejrzę wszystko, w czym gra zarówno Pitt jak i DiCaprio. Poza Jedną bitwą po drugiej.
0
@NeroTFP1 ooo dokładnie xd
2
@Popitek12 a dzieci już zapewnione?
0
@marcin62 nie wiem skąd, ale skądś kojarzę tego typa i kojarzę też, że ma idiotyczne posty.
4
@Ptasior a ja rasizm, ksenofobię i homofobię. Ale są też wady
1
Ej, słyszeliście już pewnie, że do Night City zawinął lotniskowiec Arasaki? Nazywa się Kujira, czyli wieloryb.
13
Słynna szynka Laporty
4
Chore to Como jest xd Wbijają do TOP 4
0
@BojanKriKicz ilu Grzegorzów?
1
@Popitek12 chyba Danhausen musiałby przekląć Laportę
1
@Kgorecki2500 jprd ile
2
@Kgorecki2500 kup se na stima, 2 godziny pograj i elo :D Mnie chyba to nie jara, a jestem teraz całkowicie wsiąknięty w Cyberpunka
1
@Kgorecki2500 Bartomeu i ekipa kiedy załatwiali transfer Coutinho
5
Ciekawe, czy jest gdzieś w Barcelonie jakaś Danuta Holecka García z La Republica TV, która zaraz będzie mobilizować elektorat Victora Fonta słowami: "bardzo potrzebne są państwa głosy" i czy jakieś barcelońskie Jagodno będzie stało przy urnach do północy.
8
Obrona obroną, ale Garcia też zaczyna mieć jakieś coraz dziwniejsze obrony i ustawianie się.
19
Da się zauważyć, że narasta frustracja Lewym na boisku ze strony piłkarzy
1
Gavi, chłopiec, który przeżył
0
Ty a może z Felixa też da się coś jeszcze zrobić
1
I cyk Cancelo dostanie statystykę 99 @Kgorecki2500
0
Chłop się nie podpierał, bo leżał jak długi xd
2
Takimi ich zapamiętam. Pewnie na wódeczkę po wyborach pójdą.
0
Ciekawe kiedy Kounde zamieni tarantulę na afro, jak kiedyś miał
5
Nabiera kształtu ten stadion
7
Eh, znowu na obsranym Canal+, a już niedługo tak co tydzień
1
@Kgorecki2500 niech da rozkaz by ruszyć na Izrael i lecimy
10
@Czajka90 no i standardowy pokaz tolerancji od tych "tolerancyjnych". Oni tolerują tylko to, co im zaprogramowano, żeby tolerować.
0
Banda śmiecia ta cała FIFA i tyle xd Zrobią wszystko żeby nie zagrać w Europie, a jak powstał problem, bo kto by się spodziewał, że w niecywilizowanych krajach w każdej chwili może się stać bum bum, to zrobią wszystko, żeby wybrać najbardziej idiotyczne opcję rezerwową
9
@kamyk_23 nom, przychodzisz pod post, w którym ktoś ofiaruje dobry uczynek i wyrzygujesz swoje mądrości na temat kraju, który zostawiłeś, bo hyhy ciemnogród i zaścianek, bo ktoś popełnił zabronię, jaką jest pójscie do kościoła. Zajmij się swoim progresywnym krajem ze strzelaninami, somalijskimi przekrętami, ubogacaniem kulturowym, ulicami pełnymi ćpunów i normalizowaniem chorób psychicznych. Dla tego kraju nie ma już ratunku. My się mamy dobrze, fajnoamerykańcu.