9

@kamyk_23 nom, przychodzisz pod post, w którym ktoś ofiaruje dobry uczynek i wyrzygujesz swoje mądrości na temat kraju, który zostawiłeś, bo hyhy ciemnogród i zaścianek, bo ktoś popełnił zabronię, jaką jest pójscie do kościoła. Zajmij się swoim progresywnym krajem ze strzelaninami, somalijskimi przekrętami, ubogacaniem kulturowym, ulicami pełnymi ćpunów i normalizowaniem chorób psychicznych. Dla tego kraju nie ma już ratunku. My się mamy dobrze, fajnoamerykańcu.

0

Spotify stworzyło urnę kremacyjną wyposażoną w głośnik Bluetooth. Mam nadzieję, że Sarah nie wpadnie na pomysł, żeby rozdawać je zawodnikom

9

@kamyk_23 zajmij się swoim ju es ej i jego odpałami. Od naszego kraju trzymaj się z dala.

@Bykunn oczywiście pan "Chrześcijaństwo wcale nie jest lepsze od Islamu" się zesrał.

9

@Aragorn33 ta bo Laporta nie jest śliski xd

1

@Popitek12 nie wiem, ale wiem jaka kadra powinna zrezygnować z jakiego zawodnika, żeby nie marnować swojego potencjału.

5

Messi Messim, ale ta bomba Dembusia to było coś. Pamiętam, jak się jarałem

0

@TR3YWAY szkoda, że mu się odkleja

4

@AduŚ07

0

@Arkon nawet Margot Robbie nie ma 10/10. Za miłość do Polski i narodu Polskiego

0

@Arkon 9 na 10 mordo

8

@LAMC_10 kochamy Pana, Panie Prezydencie!

25

Świry i tyle. Będzie brakowało Wojtasa i Lewego

1

@LAMC_10 co znowu Ukraince nie pasowało?

0

@Popitek12 fakty, choć nic nie wiem o samochodziarzach

2

@Vurt ale dymy będą xd

1

@Kgorecki2500 poczekaj aż przyjdzie Ci walczyć z Loongami. Dopiero idzie się zesrać jeśli nie ma się doświadczenia. A ja nie miałem :D

1

@Kgorecki2500 z tego co pamiętam, to akurat z nim się nie męczyłem :D

0

@A4ron dosłownie nic. Całą tą dramatyczną przepychankę tworzą ludzie, którzy mają potrzebę odczucia, że są częścią czegoś większego, że stoją po tej dobrej stronie. A koniec końców nic się nie zmieni. Obiadek będzie tak samo smakował, lol tak sam wku***ał, a Barca dalej będzie średnia w LM.

1

@BORO_12 nowa 9, Lewy ławeczka, Ferran w piz... i gramy

1

@Kgorecki2500
- brawo
- trochę źle, trochę dobrze, ale bardziej źle
- zarówno SAFE jak i jego pomysł śmierdzą

0

Kurde, ale po Edgerunners dobrze gra mi się w Cyberpunka. Jeszcze sobie wgrałem do gry radio z piosenkami z anime. Na premierę tego nie czułem, ale to też pewnie kwestia połatania tej gry. @Kgorecki2500

2

@LAMC_10 odpowie jedząc bratwursta

0

@Czajka90 jak byłem mały, to Ronaldo z Manchesteru był jednym z moich idoli. Nawet fryzurę chciałem mieć na niego

1

Gdyby Prezydent Nawrocki blokujący rządy Tuska pod niemieckim butem był piłkarzem:

4

Brawo kochany Panie Prezydencie. Niemiec w ryk, bo się nie wzbogaci i okej.

0

@AmigoBlancos slayy i rel pani Helenko.

1

@LAMC_10 i w barażach oczywiście.

6

@Kubajnos345 xd? Przecież to jakby Argentyna grała z Polską na Narodowym i powiedziałbyś: "Przecież to gra reprezentacja Polski, a nie Legia"

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?