0

@Soetie nigdy nie jadłem
@Criss18Barca kebab to jest kebab, to "lepsze" nigdy nie będzie. Te 20 parę zł to optymalna cena jak dla mnie. Pizza to wiadomo, inna historia.

1

Gdyby sędzia łaskawie odnotował wyzwiska w stronę Yamala w tamtym sezonie, to teraz mieliby już po trybunie.

0

@Erykulus retro koszulka Ronaldinho miała być dostępna w grudniu, mamy marzec i chyba w końcu się uda, bo premiera już zaplanowana. Ale to wiele mówi o Nike.

0

Kiedyś duży kebab, to był duży kebab. Dziś zaledwie pizdryk na pół talerza. Z drugiej strony spoko, że kebaba wciąż można zjeść za 20 parę zł, w przeciwieństwie do burgerów i innych tegesów

0

@Mario96w tu masz zapewne rację, ale na bank nie czyta się tego "aj ej" :D

3

@vangoor serio, jak można to tyle trzymać bez poprawki xd

3

@macio_944 dlatego mi jako kibicowi na razie ciężko "skakać" za Yamalem "w ogień" przy całej jego klasie piłkarskiej i nie wiem, czy to się zmieni

2

@Czyhrynski po prostu Wojewódzki to pajac z zerową moralnością i przegranym przez politykę łbem. Obrzydliwy człowiek

16

Problemy techniczne są takie, że pajace z Nike nie są w stanie nam wyprodukować 25 retro koszulek?

9

@MessiForeverTheBest okazało się, że wszedł do mieszkania Benzemy. Nie wierzysz? Wpisz "Benzema 15" w google.

24

"Niezły dyktator ten Doland, ale do mnie to mu trochę jeszcze brakuje"

1

@Popitek12 prawidłowo z Wiedźminem

1

@Popitek12 no chyba że masz PS5, a wcześniej PS4

1

@ZuczekFCB1899 "ale to chodzi"

0

@Messibestplayerintheworld boli go wielki Dżud Bellingham

0

Tak będzie

0

@Kgorecki2500 kup se PS5, najlepszą konsolę do gier.

4

Jezu, to on jeszcze jest w klubie?

0

@Kgorecki2500 kiedyś lubiłem tam zjeść rybę bodajże z sosem serowym i chilli

1

@Kgorecki2500 Northfish już umiera

1

@4drian0 no i dobre
@marcin62 https://pbs.twimg.com/media/FNVzQHZXEAMpeUA.png
@esem91 ale to Sony Tobie powiedziało papatki.

1

@mekston a czemu jesteś długopisem?

9

Z poważaniem, kapitan klubu FC Barcelona

3

@Ignareks xD w każdym klubie potrzeba 1-2 takich wariatów. Nam brakuje jeszcze podstarzałej, wysokiej kłody na 9 na ławce.

20

Ale co ludzie nie chcieli żołnierza Cancelo bo yyy nie umie bronić, bo yyy coś tam, to ich xd

1

O proszę

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox ktoś go kiedyś połamie

31

To koniec. Jednak to mierna aktorka i w dodatku brzydka.

6

@Luciano99 Ludwiczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?