PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 na razie ten Araujo dziwny, klocowaty. Muszę się przyzwyczaić, bo to zupełnie inne granie niż Janą Fernandez
0
@Antimadridista_WR kurde, to już 5 lat temu było? Co jest
1
@Antimadridista_WR oprócz Euro, na którym wyglądał jak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Roobo a ja wczoraj jakiś post przeczytałem, że wpływy żydowskie w mediach czy w internecie w Polsce nie istnieją xD
4
@KrychaFCB my Polish knurzysko
1
@Kgorecki2500 niedługo będziesz walczył z takim z niebieskim łbem, co ja się nawyzywałem xD Ale to dlatego, że moje doświadczenie z tego typu grami, gdzie trzeba się na bossie mocno wysilić było praktycznie zerowe. Nie była to dla mnie łatwa gra, ale była świetna i czekam na kolejną część
2
@Kgorecki2500 a ja oprócz RE9 zacząłem dzisiaj Cyberpunka na hajpie podczas oglądanie Edgerunners. Kupiłem na premierę, ale tak sobie mi to chodziło, ale teraz po latach pięknie chodzi na ultra
1
@Deathwing112 a to też swoją drogą. Kto ma mówić o tym klubie jeśli nie ktoś, kto spędził w nim ponad 20 lat
9
Nie wiem, dziwna ta "wojna". Dla mnie Barcelona to zawsze będzie Xavi, Messi, czyli ludzie, którzy od dziecka byli w tym klubie i na boisku oddawali za niego życie, a nie polityk, który mówi to, co ludzie chcą usłyszeć i który urabia sobie ich wokół palca. ALE szanuję to, że przeżywamy za Laporty całkiem fajny okres w historii, finansowo idzie to powoli w dobrą stronę i niezbyt podoba mi się zaangażowanie Xaviego czy ogólnie piłkarzy w kampanię prezydencką. Natomiast pisanie, że Xavi rujnuje sobie legendę, że to, że tamto, bo wolą stanąć murem za politykiem, to sekta niczym razemki broniące Tuska na twitterze. I jeszcze Messiemu się obrywa, może i najbardziej xD, mimo że chłop słowa nie powiedział w tym temacie, a oczywiste jest to, że to Laporta okłamał zarówno jego jak i kibiców.
1
@Kgorecki2500 olej Słoneczko @tadzik447
1
A WWE 2K26 kupujesz czy jesteś fejk fanem Punka? @Popitek12
3
@gumaz "kuła Halinka, pa jakie ol ekluzyw znalazłem, tylko głupi by nie skorzystał"
0
@Koperek01 teraz na PC gra się w MiSide
0
@Laminedependencia weź se pobierz mody na najlepsze zbroje itd. i przejdź 1 na speedrunie
4
W ogóle zobaczcie, w jakiej formie był Snorlax, kiedy obejmował władzę, a co te parę lat z nim zrobiło
3
@Popitek12 jak nie, jak tak. Nawet Stephanie musi tego słuchać wieczorem przed spaniem.
"Stephanie, śpisz?"
"Śpię, bo co"
"Dlaczego to IWC to takie mendy są? Bo ja se wymyśliłem takiego dobrego storylajna, a im się nie podoba"
"Wiesz co, Paul? Ty mnie o to pytasz od 10 lat"
0
Laporta ma lekko przesrane po wywiadzie. Bo chyba będzie się musiał odnieść do tych oskarżeń na temat Messiego, więc albo go pośrednio zaatakować, albo skłamać, co może skłonić samego Messiego do przemówienia, a wtedy to już pozdro.
0
@PatrykBarca ale Grubol fajny bo szynkę je i mu się koszula ledwo dopina
0
@Sulimo Laporta tak cię urobił jak niektórych Tusk xD Ale w końcu to też polityk.
3
@Laminedependencia piękna sprawa, ale nadal uważam, że za wcześnie oddał strzał xD
0
@marcin62 ja widzę, że zachęca do robienia pięknych zdjęć
0
@GeneralXavi gdyby tylko nie palili gówna na działkach, przez co dym się roznosi na pół miasta
1
@ViscaelBarca2007 to czemu nie zawsze dobrze pressujecie i czemu jak źle pressujecie, to nie zmieniacie taktyki
0
@luckyluke8wwa dziękuję bardzo
34
Chciałbym, aby moim pierwszym komentarzem po sześćdziesiąt trzytysięcznym komentarzu było przypomnienie, że Real Madryt obrzydliwy klub bez zasad i godności. Dobrej nocy.
1
@Kgorecki2500 skąd Ty człowieku masz strój Barcy? xd Nie widziałem ani jednego na rynku od początku gry
0
Ale bramaaaaaaaaaa
0
Doigramy się zaraz
0
XD ale będę cięty na Ferrana w każdym meczu teraz