0

@clyde przed chwilą miałem spotkanie z tym czymś reagującym na światło, a teraz Leon.

0

Zesram się zara na tym gameplayu Grace z pierwszej osoby :v @Kgorecki2500

2

Luźno w poniedziałek, bo w niedzielę grilka jeszcze trzeba odpalić, a nie zajmować się wojnami xD

0

@Azi no ale Ferran zły, a Balde sprzedać.

0

No i brawo Borussia

2

I Wy tego Szloterbeka chcecie? Od takich rzeczy mamy Araujo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Ale mnie irytuje wymowa nazwiska "Musiala" xD Niczym Kargul mówiący "ja tylko pocjągnął"

3

@kanver_ ale to Anglia

3

Ekstraklasa wyznacza trendy

1

@Kgorecki2500 hmm, ale przecież w RE2 też było rozdupcanie. Gameplay Grace to typowy RE7 i RE8

0

@Popitek12 tam pewnie będzie jakiś pajac z AAA

2

Granie Leonem w RE requiem:


@Kgorecki2500 @clyde

7

1

A z rzeczy ważnych. Co dzisiaj przewidujemy na Elimination Chamber? Kto w skrzynce? @Popitek12

1

A Pedri znowu co podanie to nie mam pytań xD

0

Odwołuj tego spalonego pajacu

0

Nie przejmuj się Marcus, jesteś super.

0

O cholera, ale Roony se pogra

1

Pedri co dał piłę to jego xd

1

Baila Laminek, baila

1

@L4ngusta obecnie ma 5/12

5

Wpuść Cancelo człowieku, bo potrzeba jego defensywnych akcji do ulepszenia karty w fifie

0

No Laminek w końcu dostanie informa

1

@Kgorecki2500 tak jak zalecali, Grace pierwsza, Leon trzecia

12

@Eklerek ale serio porównując do przeciętnej kobiety, to coś umie kopnąć xd

1

@Kgorecki2500 no właśnie miałem pisać teraz, że samo gęste na początku. Kupiłem ostatecznie w PS Store. Fajny klimacik na początku, bo uwielbiam deszcz w grach.

2

Ale jej dała do wiwatu @Popitek12

36

No właśnie, pomijając sedno sprawy, to co to za debilne dopasowanie strojów? XD 20 typów biegało na czarno?

3

@gumaz dzisiaj to będzie grubo grane raczej. Ale w końcu będzie można zasypiać przy dźwiękach miasta przy uchylonym oknie.

17

Lubię zimę, nawet taką mroźną, co podkreślałem niejednokrotnie, ale kurła. Zaczynają się ciepłe i ładne zachody słońca, piąteczek, okno teraz elegancko uchylone, zaraz zaczynam Resident Evil, jest w pytę. Czuć, że idzie lato.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?