PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde przed chwilą miałem spotkanie z tym czymś reagującym na światło, a teraz Leon.
0
Zesram się zara na tym gameplayu Grace z pierwszej osoby :v @Kgorecki2500
2
Luźno w poniedziałek, bo w niedzielę grilka jeszcze trzeba odpalić, a nie zajmować się wojnami xD
0
@Azi no ale Ferran zły, a Balde sprzedać.
0
No i brawo Borussia
2
I Wy tego Szloterbeka chcecie? Od takich rzeczy mamy Araujo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Ale mnie irytuje wymowa nazwiska "Musiala" xD Niczym Kargul mówiący "ja tylko pocjągnął"
3
@kanver_ ale to Anglia
3
Ekstraklasa wyznacza trendy
1
@Kgorecki2500 hmm, ale przecież w RE2 też było rozdupcanie. Gameplay Grace to typowy RE7 i RE8
0
@Popitek12 tam pewnie będzie jakiś pajac z AAA
2
Granie Leonem w RE requiem:
@Kgorecki2500 @clyde
7
A jednak Negreirazo
https://zapodaj.net/images/54ebd1ef28d48.png
1
A z rzeczy ważnych. Co dzisiaj przewidujemy na Elimination Chamber? Kto w skrzynce? @Popitek12
1
A Pedri znowu co podanie to nie mam pytań xD
0
Odwołuj tego spalonego pajacu
0
Nie przejmuj się Marcus, jesteś super.
0
O cholera, ale Roony se pogra
1
Pedri co dał piłę to jego xd
1
Baila Laminek, baila
1
@L4ngusta obecnie ma 5/12
5
Wpuść Cancelo człowieku, bo potrzeba jego defensywnych akcji do ulepszenia karty w fifie
0
No Laminek w końcu dostanie informa
1
@Kgorecki2500 tak jak zalecali, Grace pierwsza, Leon trzecia
12
@Eklerek ale serio porównując do przeciętnej kobiety, to coś umie kopnąć xd
1
@Kgorecki2500 no właśnie miałem pisać teraz, że samo gęste na początku. Kupiłem ostatecznie w PS Store. Fajny klimacik na początku, bo uwielbiam deszcz w grach.
2
Ale jej dała do wiwatu @Popitek12
36
No właśnie, pomijając sedno sprawy, to co to za debilne dopasowanie strojów? XD 20 typów biegało na czarno?
3
@gumaz dzisiaj to będzie grubo grane raczej. Ale w końcu będzie można zasypiać przy dźwiękach miasta przy uchylonym oknie.
17
Lubię zimę, nawet taką mroźną, co podkreślałem niejednokrotnie, ale kurła. Zaczynają się ciepłe i ładne zachody słońca, piąteczek, okno teraz elegancko uchylone, zaraz zaczynam Resident Evil, jest w pytę. Czuć, że idzie lato.