PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@escarabajo gdzie wady
4
"Panują obawy, że obaj gracze nie będą chcieli podać sobie ręki podczas rozpoczęcia meczu, a UEFA odbiera to jako gest zagrażający wizerunkowi piłki nożnej."
Mam nadzieję, że nikt z Benfiki nie poda mu ręki xD
21
A ludzie potem się dziwią, że nie działa na mnie nazywanie mnie rasistą
0
@Popitek12 ja chcę Balora
1
Jakie przewidywania na Gas Chamb... Elimination Chamber? @Popitek12
11
@Rupert_Haubica chłop ze wszystkich możliwych piłkarzy na świecie przysrał się do Messiego xd
1
@Bernard777 chociaż spiker teraz próbuje coś ludzi rozruszać po golach, ale skandowanie nazwiska strzelca też słabo wychodzi.
@Rifek ale nie na taką skalę. Ludzi praktycznie słychać tylko jak mają zaśpiewać "Barca, Barca, Baarca"
1
Ale klimacik na stadionie Romy. Najpierw hymn Serie A, teraz hymn(?) Romy śpiewany przez trybuny
1
Ale siądzie Eleven Goal Live na zakończenie dnia dzisiaj
2
@esem91 Piter pewnie ich tym męczy w szatni xd
0
@joloskyy ta, stronią od jakichkolwiek używek, ale e-fajka w mordzie 24/7 xD
4
Ferran tragedia
0
Chłop co pobronił teraz
0
Rooney co se pogra
0
@Nazio_87 fajne i oryginalne. A do tego spiker. Żyje to w końcu jako tako
3
xDD Ferminula kochany
2
@Kgorecki2500 a Ty co, ruska onuca żeby do przyjaciela Putina latać??
0
@agaFCB Ferran Torres
1
@barcelonaLM Mr Griddy to oszust jak Czeladnik. Muzammil GOAT
0
@agaFCB zobaczymy co powiesz po 18
2
@kanver_ a mi się właśnie wydaje, że łatwiej, bo właśnie jest jak w gierce. Sterujesz se z odległości i bum. Nie to co walka na miecze, szable, bagnety czy karabiny.
@maroon z tego co widzę, to jego komentarze ostatnio to podsumowanie empatycznej lewej strony. Coraz bardziej obłąkane i fanatyczne.
0
Dobra pora na jakieś 0-1 jutro xD
1
@Giwera ja chcę odcinek o Euro
0
@Popitek12 Melania
1
@chroma93 tak, oto drużyna więźniów
0
Ale to fajnie, że w Turynie kręcą "Mecz ostatniej szansy 2"
0
Interesujące doniesienia. Verratti miał wtedy 30 lat, więc na pomocnika to jest nic.
1
@Azazel_Pazuzu @Rastafarnianin zdrowi panowie jesteście
24
@Popitek12 dej trochę fanowi nr 1
6
Niedziela 16:15 i już mi ten mecz śmierdzi