PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale gdyby do przerwy było 2-0, to na bank siądzie to zawodnikom Atletico na łeb
0
Jak bez faulu śmieciu xD
0
@ProMILs ostatecznie jest 1-0 xd
0
Ty bo ten Bernal na kozaka wyrasta xD
1
Gramy kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1
I by był koniec xD
1
Yamal, Ferran wy macie finezje PS+, strzelać
5
Spalony, dajcie spokój
0
Wystarczy, Rashford na boisko za Ferrana
0
I teraz ta gruba baba od sprawy kibicowskich siedzi i se myśli: "NIE, to mi się nie podoba" xD
1
Myślałem, że ultrasi z piro wjechali xD
4
Lenglet 90+6 xd
3
A jeśli dziś się nie uda, futbol prawdopodobnie szybko da nam okazję na rewanż w LM.
0
Pamiętam, że przed rewanżem z PSG w sezonie 16/17 mówiłem, że po prostu chcę widzieć, że im zależy
1
@Kgorecki2500 ja tak, na bramce Jaszyn
https://zapodaj.net/images/09981034b47e0.png
0
@krycha2201 szybka i prosta robota: dwie kromki chleba tostowego jedna na drugiej, robisz łyżką wgłębienie. Kładziesz pół lub cały burger wołowy, w nim też robisz wgłębienie. Trochę majonezu, keczupu i musztardy. Parę plasterków ogórka kiszonego/konserwowego, opcjonalnie plaster pomidora i na to plaster sera żółtego. Potem daję to do airfryera na 17 minut i 180 stopni, ale w piekarniku też można.
7
Tosto-burgery zrobione
Słonecznik turecki z przyprawami gotowy
Pepsi kolka cytrynowa zero gotowa
3
@Kgorecki2500 poka skład
0
@ProMILs dla mnie po prostu Araujo jest już skończony i nie zaufam mu w żadnym ważnym meczu
1
@ProMILs "gdzie Araujo" xD
0
@Katalończyk 99 będzie doping
1
@LAMC_10 o, a więc J. to od Johna
4
Jeśli kiedykolwiek poczujecie się bezużyteczni, to pomyślcie sobie o napastnikach Atletico w dzisiejszym meczu. (piszę to zanim Sorloth wpierdzieli nam 2 gole)
0
Przewidywania na mecz:
Yamal totalnie się spali, ale Raphinha wymyśli sobie, że dzisiaj jest R10.
4
@AmigoBlancos a powinien? Typ powinien spędzić resztę życia w kaftanie w czterech ścianach.
2
@Kubajnos345 ale o co Trumpowi chodzi? Przecież kupili Trenta i Huijsena
6
Eh, ledwo się ciepło zrobiło i z działek już zaczyna gównem walić
2
@macio_944 te dobre ustawki to raczej prośba do rządu, to może mniej wet będzie
6
Niech nasz wspaniały prezydent dalej naprawia ten piękny kraj skażony tuskowirusem.
4
Na rowerze mijałem w różnych miejscach trzech ciulesów w bluzach itd., więc na podstawie tej ogromnej próbki stwierdzam, że nie siedzimy dzisiaj w jaskini. Natomiast madrytczoków zero.