3

Ale gdyby do przerwy było 2-0, to na bank siądzie to zawodnikom Atletico na łeb

0

Jak bez faulu śmieciu xD

0

@ProMILs ostatecznie jest 1-0 xd

0

Ty bo ten Bernal na kozaka wyrasta xD

1

Gramy kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1

I by był koniec xD

1

Yamal, Ferran wy macie finezje PS+, strzelać

5

Spalony, dajcie spokój

0

Wystarczy, Rashford na boisko za Ferrana

0

I teraz ta gruba baba od sprawy kibicowskich siedzi i se myśli: "NIE, to mi się nie podoba" xD

1

Myślałem, że ultrasi z piro wjechali xD

4

Lenglet 90+6 xd

3

A jeśli dziś się nie uda, futbol prawdopodobnie szybko da nam okazję na rewanż w LM.

0

Pamiętam, że przed rewanżem z PSG w sezonie 16/17 mówiłem, że po prostu chcę widzieć, że im zależy

1

0

@krycha2201 szybka i prosta robota: dwie kromki chleba tostowego jedna na drugiej, robisz łyżką wgłębienie. Kładziesz pół lub cały burger wołowy, w nim też robisz wgłębienie. Trochę majonezu, keczupu i musztardy. Parę plasterków ogórka kiszonego/konserwowego, opcjonalnie plaster pomidora i na to plaster sera żółtego. Potem daję to do airfryera na 17 minut i 180 stopni, ale w piekarniku też można.

7

Tosto-burgery zrobione
Słonecznik turecki z przyprawami gotowy
Pepsi kolka cytrynowa zero gotowa

3

@Kgorecki2500 poka skład

0

@ProMILs dla mnie po prostu Araujo jest już skończony i nie zaufam mu w żadnym ważnym meczu

1

@ProMILs "gdzie Araujo" xD

0

@Katalończyk 99 będzie doping

1

@LAMC_10 o, a więc J. to od Johna

4

Jeśli kiedykolwiek poczujecie się bezużyteczni, to pomyślcie sobie o napastnikach Atletico w dzisiejszym meczu. (piszę to zanim Sorloth wpierdzieli nam 2 gole)

0

Przewidywania na mecz:
Yamal totalnie się spali, ale Raphinha wymyśli sobie, że dzisiaj jest R10.

4

@AmigoBlancos a powinien? Typ powinien spędzić resztę życia w kaftanie w czterech ścianach.

2

@Kubajnos345 ale o co Trumpowi chodzi? Przecież kupili Trenta i Huijsena

6

Eh, ledwo się ciepło zrobiło i z działek już zaczyna gównem walić

2

@macio_944 te dobre ustawki to raczej prośba do rządu, to może mniej wet będzie

6

Niech nasz wspaniały prezydent dalej naprawia ten piękny kraj skażony tuskowirusem.


4

Na rowerze mijałem w różnych miejscach trzech ciulesów w bluzach itd., więc na podstawie tej ogromnej próbki stwierdzam, że nie siedzimy dzisiaj w jaskini. Natomiast madrytczoków zero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?