PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Czyhrynski po prostu Wojewódzki to pajac z zerową moralnością i przegranym przez politykę łbem. Obrzydliwy człowiek
16
Problemy techniczne są takie, że pajace z Nike nie są w stanie nam wyprodukować 25 retro koszulek?
9
@MessiForeverTheBest okazało się, że wszedł do mieszkania Benzemy. Nie wierzysz? Wpisz "Benzema 15" w google.
24
"Niezły dyktator ten Doland, ale do mnie to mu trochę jeszcze brakuje"
1
@Popitek12 prawidłowo z Wiedźminem
1
@Popitek12 no chyba że masz PS5, a wcześniej PS4
1
@ZuczekFCB1899 "ale to chodzi"
0
@Messibestplayerintheworld boli go wielki Dżud Bellingham
0
Tak będzie
0
@Kgorecki2500 kup se PS5, najlepszą konsolę do gier.
4
Jezu, to on jeszcze jest w klubie?
0
@Kgorecki2500 kiedyś lubiłem tam zjeść rybę bodajże z sosem serowym i chilli
1
@Kgorecki2500 Northfish już umiera
1
@4drian0 no i dobre
@marcin62 https://pbs.twimg.com/media/FNVzQHZXEAMpeUA.png
@esem91 ale to Sony Tobie powiedziało papatki.
1
@mekston a czemu jesteś długopisem?
9
Z poważaniem, kapitan klubu FC Barcelona
3
@Ignareks xD w każdym klubie potrzeba 1-2 takich wariatów. Nam brakuje jeszcze podstarzałej, wysokiej kłody na 9 na ławce.
20
Ale co ludzie nie chcieli żołnierza Cancelo bo yyy nie umie bronić, bo yyy coś tam, to ich xd
1
O proszę
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox ktoś go kiedyś połamie
31
To koniec. Jednak to mierna aktorka i w dodatku brzydka.
6
@Luciano99 Ludwiczek
1
@Popitek12 ta Wrestlemania zapowiada się tak biednie, że szok xd Żeby jeszcze memoriał Andre ją otwierał, a oni przenieśli na smackodown
1
@MOLESTA nie no Ferran to nie
2
@MessiForeverTheBest ja to zawsze po takich meczach lubię w fifkę pograć, ale szybko przechodzi
0
@RozowaPantera cicho
4
Boję się, że jutro będzie jakieś info o kolejnej kontuzji xd Tego, którego imienia nie chcę wymawiać, żeby nie rzucać klątw.
0
@JimMorrisonFCB e tam, niech to trwa, bo za naszego życia tak dobry Polak nie zagra już w Barcy, bo się taki nie urodzi. Tak samo z Wojteczkiem.
3
@Roobo no to mówię, odpalić Ferrana.