2

Potrzebowaliśmy wszyscy takiej strzelaniny

2

Ferran piękne Gigi Amoroso @Giwera

0

Ferran fajne włoski, ale to tyle w nim fajnego

1

Lewy jaką poharataną twarz ma pod tą maską xD

0

Robeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeert

0

W końcu Bobulaaaaaaaaaaaaaa

3

Ciekawe co tam Tonali obstawił dzisiaj

0

Fermineczeeeeeeek

3

Podczas przerwy nam nie strzelą

0

Lewy coś ty odjebał

0

@yoli a zaraz jeszcze Yamal z Raphinhą będą się kłócić o to, kto ma zostać bohaterem

0

Brawo Garcia i tak

0

Dziś wyjątkowo wierzę w Araujo

1

Bernala to na 9 dać xD

1

Rzygać się chce od tej obrony

1

@MadafakinGuy zakumpluj się, bo chyba mają C+

4

@Messibestplayerintheworld coś musiałeś pomylić

1

Dobrze, że do awansu wystarczy nam wynik 0-0

7

Mam takie samo nastawienie jak przed pierwszym meczem. Jeśli mamy się trząść przed 9. drużyną ligi, to nie zasługujemy na nic. No i mam nadzieję, że piłkarze też mają takie nastawienie.

0

Przy okazji meczu przydałoby się zeżreć coś ciekawego wieczorem, ino co

0

@macio_944 ja przede wszystkim szykuję się na scenariusz, w którym my jutro wylatujemy xd

0

@PatrychoO Jak przechodziłem na premierę, to wybrałem rozwalenie rdzenia, ale Delamain to dobry chłop był i jeśli rozwalimy rdzeń, to dowiadujemy się, że jego ostatnią wolą było danie nam auta z Excelsiorem. Nie mam wystarczająco punktów na połączenie osobowości i teraz znowu jednak wybrałem rozwalenie rdzenia, bo tylko wtedy na koniec leci piosenka HEALTH - Major Crimes, co najwyraźniej oznacza, że jest to domyślna opcja. Ale tu każdy wybór jest taki sobie.

0

Jakiego wyboru dokonali państwo za pierwszym razem w misji z Delamainem w Cyberpunku?
W odpowiedzi SPOILER.
@Kgorecki2500 @clyde @macio_944 @4drian0 @tadzik447 i inni GEJmerzy

0

@Kgorecki2500 on zły jakiś będzie? Chyba pora obejrzeć 1 od nowa i 2.

0

@Karol145 szczerze, lubię go xd Oczywiście podczas debiutu czułem zawód, bo człowiek się spodziewał nie wiadomo kogo, ale zabawny jest :D

0

Dzisiaj Danhausen odpowiada na open challenge Lesnara @Popitek12 @lucas/catalan @mordini123 @Karol145 @D10SLEO

1

@macio_944 wygląda jak te filmiki typu Harry Potter x Balenziaga

5

@Ilka Zbychu, karny jest jak sędzia gwizdnie, proste

61

"Więc dlaczego nie zostałem wyrzucony z boiska?" - pyta zawodnik Realu Madryt udając, że nie zna odpowiedzi

3

@Popitek12 tak gadasz na Rollinsa, a zastosowałeś jego sztuczkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?