PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Potrzebowaliśmy wszyscy takiej strzelaniny
2
Ferran piękne Gigi Amoroso @Giwera
0
Ferran fajne włoski, ale to tyle w nim fajnego
1
Lewy jaką poharataną twarz ma pod tą maską xD
0
Robeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeert
0
W końcu Bobulaaaaaaaaaaaaaa
3
Ciekawe co tam Tonali obstawił dzisiaj
0
Fermineczeeeeeeek
3
Podczas przerwy nam nie strzelą
0
Lewy coś ty odjebał
0
@yoli a zaraz jeszcze Yamal z Raphinhą będą się kłócić o to, kto ma zostać bohaterem
0
Brawo Garcia i tak
0
Dziś wyjątkowo wierzę w Araujo
1
Bernala to na 9 dać xD
1
Rzygać się chce od tej obrony
1
@MadafakinGuy zakumpluj się, bo chyba mają C+
4
@Messibestplayerintheworld coś musiałeś pomylić
1
Dobrze, że do awansu wystarczy nam wynik 0-0
7
Mam takie samo nastawienie jak przed pierwszym meczem. Jeśli mamy się trząść przed 9. drużyną ligi, to nie zasługujemy na nic. No i mam nadzieję, że piłkarze też mają takie nastawienie.
0
Przy okazji meczu przydałoby się zeżreć coś ciekawego wieczorem, ino co
0
@macio_944 ja przede wszystkim szykuję się na scenariusz, w którym my jutro wylatujemy xd
0
@PatrychoO Jak przechodziłem na premierę, to wybrałem rozwalenie rdzenia, ale Delamain to dobry chłop był i jeśli rozwalimy rdzeń, to dowiadujemy się, że jego ostatnią wolą było danie nam auta z Excelsiorem. Nie mam wystarczająco punktów na połączenie osobowości i teraz znowu jednak wybrałem rozwalenie rdzenia, bo tylko wtedy na koniec leci piosenka HEALTH - Major Crimes, co najwyraźniej oznacza, że jest to domyślna opcja. Ale tu każdy wybór jest taki sobie.
0
Jakiego wyboru dokonali państwo za pierwszym razem w misji z Delamainem w Cyberpunku?
W odpowiedzi SPOILER.
@Kgorecki2500 @clyde @macio_944 @4drian0 @tadzik447 i inni GEJmerzy
0
@Kgorecki2500 on zły jakiś będzie? Chyba pora obejrzeć 1 od nowa i 2.
0
@Karol145 szczerze, lubię go xd Oczywiście podczas debiutu czułem zawód, bo człowiek się spodziewał nie wiadomo kogo, ale zabawny jest :D
0
Dzisiaj Danhausen odpowiada na open challenge Lesnara @Popitek12 @lucas/catalan @mordini123 @Karol145 @D10SLEO
1
@macio_944 wygląda jak te filmiki typu Harry Potter x Balenziaga
5
@Ilka Zbychu, karny jest jak sędzia gwizdnie, proste
61
"Więc dlaczego nie zostałem wyrzucony z boiska?" - pyta zawodnik Realu Madryt udając, że nie zna odpowiedzi
3
@Popitek12 tak gadasz na Rollinsa, a zastosowałeś jego sztuczkę