PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najgorzej, że przymierzyłem tę koszulkę i fajnie fituje xd Szczególnie z podwiniętymi rękawami. Jeszcze się zastanowię, ale no tej materiał to zabójczy będzie @Toretto @pt9 @blakkudium @Kinginiesta
0
@NeroTFP1 ale ciekawe, czy potrzebuje trutnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Toretto jeszcze nie przymierzałem, ale powiedziałbym że standard. Ale jeśli chcesz w tym chodzić albo uprawiać sport to pozdro xd
0
@pt9 jedyne co, to te wywietrzniki po bokach oddychają, bo cała reszta to na pewno nie.
0
@Kinginiesta w apce SNKRS od Nike. Trochę później wyślę zdjęcie. Ja mam wersję bez nadruku z tyłu, bo planowałem dorobić sobie Bellettiego.
7
Ta koszulka 05/06 jest zrobiona z najbardziej plastikowego materiału jaki widziałem xD Nawet na rower bym tego nie założył. Myślałem, że to będzie podobny materiał co stadionówka z obecnych czasów. Chyba zwracam i wezmę u Messiego, bo jak na 430 zł to jest żenada. Jeśli piłkarze grali w czymś takim 20 lat temu, to współczuję xd @Toretto @blakkudium
2
@michaleu chłop zaraz będzie miał dość tej kadry xD Przyjeżdża sobie z Porto, a tu już próbują go w jakieś bagno wciągnąć z Lewym, tu memy robią, zaraz pewnie będą mu kazać po wódkę biegać, bo najmłodszy
0
@draxidox a co do pytania, ja jak kupowałem fejka Sagan Tosu, to na DHGate. Też tanio i szybko. No ale właśnie różnica zawsze jest wyczuwalna. To serio nie jest tak, że "to to samo tylko taniej"
0
@draxidox niech pokaże herb, a nie odwraca koszulkę xD Po herbie zawsze na kilometr widać fejka
2
@PIWOSZ89 @Popitek12 jak widzi koszyk z przecenami, to idzie do kasy i pyta, czy może zapłacić pełną cenę. Dramat te koszyki.
1
@Popitek12 pewnie wystrychną Romana na dudka.
0
@clyde wiem, ale ja gram babą :D
5
Nie wiem, jadę sobie gdzieś z Badlandów do Night City, po drodze spotykam motel i 10 minut robię mu fotkę w trybie foto, bo klimatyczny widoczek. Dawno mnie żadna gra tak nie wciągnęła jak Cyberpunk https://zapodaj.net/images/86108a11ff14b.png
0
Daliby już jutro
2
@tbas ale odpowiedział wcześniej. Tylko propagandowy funkcjonariusz tvn przyszedł tam z inną misją.
1
Komentarz usunięty
1
@Faro we bo ziewać zacząłem
0
@FCB_dimiC ja tam się nie śmieję z jego wady. Tylko tych debilizmów, które wygaduje, to mu nawet lobotomia nie naprawi.
2
@Safrani kurła jarzynowa, tydzień temu jadłem
1
@lucas/catalan Cody przegrywa na WM, staje się Stardustem i mamy rywalizację.
2
A ja se zaraz zeżrę pyzy z podsmażonym boczkiem i tyle
1
@Who_you_mam warkoczyk miał szansę pokazać, że zależy mu na Barcy, to uciekł. Żegnamy
5
Tak, śmieszy mnie Danhausen @Popitek12 @D10SLEO @Karol145 @mordini123 @lucas/catalan @zadafcb
6
@marcin62 a ja zawsze biorę te z tyłu, bo se myślę, że nikt nie dotykał xD No cóż
0
@Borneo tylko debil kiedykolwiek uważał Ruska za naszego przyjaciela i kogoś z kim można/należy się układać. Jak widać, Was można i do tego przekonać.
0
@Aragorn33 naszego prezydenta :)
1
@Aragorn33 no, kto by się spodziewał, że pachołek Brukseli będzie miał u nich łatwiej xd Taki "łatabałtizm", że napisałem, iż nie popieram przeszłości Nawrockiego, natomiast jeszcze 10 razy wybrałbym go w starciu z klaunem warszawskim. Ale widzę, że w obronie Tuska jesteś w stanie nawet bronić jego kibolstwa, bo yyy TO NIE TO SAMO, ON TYLKO Z METALOWYM KABLEM LATAŁ XD Nowe niziny fanatyków koalicji (na którą, niestety, głosowałem).
0
@Aragorn33 dobrze ujęte z tym Tuskiem - europejskiego polityka dbającego o europejskie interesy. Widzisz, ja nie uważam, że to dobrze, że Nawrocki był kibolem i brał udział w ustawkach, ale że brygada będzie bronić kibolskich ekscesów Tuska, bo yyyy takie czasy, to naprawdę się nie spodziewałem. Ale to już żadna nowość, jak wybiórcza jest "tolerancja" lewej strony.
8
@BillyButcher propagandowy, starannie dobrany gość propagandowej telewizji mówi do propagandowej dziennikarki, że jest źle i będzie jeszcze gorzej. No totalnie szokujące. Kogo następnie zapytają, Czarzastego który tam co trzy dni jest?
2
@Aragorn33 a no tak, twój kibol jest lepszy niż mój xD Latanie z okutym, metalowym szlauchem to przecież totalnie normalne zachowanie, niezbędne akcesorium kibicowskie.