PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No co, chyba trzeba wziąć
4
No i obejrzałem właśnie "Co gryzie Gilberta Grape'a" do malowania. Piękny film, uwielbiam takie smutasy o zwykłych ludziach, po których jest chwila smutku i zastanowienia. Filmy, a szczególnie muzyka filmowa z lat 90. ma niesamowity klimat. DiCaprio znakomity, nie ujmując niczego reszcie obsady.
@NeroTFP1 @Ojciec5tkidzieci
1
@BillyButcher ja to w sumie grałem tylko w 5, remake 2, 3 i 4, 7, 8 i requiem. Najbardziej chyba podobała mi się 7.
2
@BillyButcher nie dałbym 4 tak wysoko
0
@FcPortoFan1999 zrób mi gorącą kolego, zobaczymy jaka część La Rambli ma dobrze nastawione zegarki
2
Na TVN zaczyna się Furia z Bradem Pittem
2
@Lionel_Messi10 hmm... a którą godzinę będzie dziś wskazywał Twój zegarek godzinę po 2:00? :D Albo godzinę po 21?
1
@Kgorecki2500 oj kolego...
2
Pamiętajcie, że dziś w nocy, równo godzinę po godzinie 2:00, zegarki powinny wskazywać godzinę 3:00.
0
@Derean ja je.., kiedyś to były wyścigi w LaLidze. Teraz to jest dramat
7
@Cygan BRC jak masz jakieś zdjęcie ze smoczkiem z herbem Barcelony, to wysyłaj do Mundo Deportivo
1
@Kgorecki2500 wysłali go na obczajkę
0
@esem91 xD vibe "kiedy się pan śmieje"
1
@Giwera "co pan powiesz"
1
@Giwera tajest xd
1
Cytując Krzysztofa Dracza: "trzy razy Z: zupełnie zrozumiałe zwycięstwo" @Giwera
29
Zieliński i Zalewski idą, zasłaniają usta i rozmawiają. Ja bym ich zawiesił, bo mogli coś na Viniciusa mówić.
4
jezu już myślałem, że penalti a favor del Albania xD
2
Nie lubię Grabary w uj, ale szacun za tą obronioną setkę
3
Ile tam od rozwodu minęło, z pół roku? xd
19
1-1 awans pewny jesteśmy faworytami
2
Prawie jak w Barcy ostatnio xd
1
Robeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeert
1
Będzie po meczu Hejt Park z Kowalem czy coś? xD
1
Ale mam przeczucie, że jeszcze ktoś z Albanii zaje... bombę i zgasi światło
1
Boras: nie będzie niczego
1
Zajebiste przyjęcie XD
0
Haha Boras: "to jest ten czas, który oddzieli chłopców od mężczyzn"
15
Porto 26/27 @FcPortoFan1999
1
@La Pulgaa jako Argentyńczyk będę kibicował Argentynie