1

@MateuszDoniec to jakiś głupiutki ten prezes Atletico

1

@Popitek12 obiecuję kontynuować misję hejtowania Triple H i Obłudnika jeśli przepiszesz na mnie swoje Lui Witony.

0

Ale "ma kontrakt z Atlético Madryt" to pięć słów, Redaktorze.

1

@Kgorecki2500 pewnie opłacony przez Rockstara

0

@APTAPT a ja trochę inaczej. Szczerze, to mam gdzieś Iran i inne państwa Islamskie i dla mnie mogłoby to wszystko zniknąć z powierzchni ziemi. Islam to rak na organizmie cywilizowanego świata. Jedyny powód, dla którego im "kibicuję" to to, że zniszczyć ich chce akurat Izrael, który również powinien zniknąć z powierzchni ziemi.

15

@QQL5 a ja ostatnio byłem w kościele ze święconką, pierwszy raz od bardzo dawna i jakoś mnie to natchnęło do czytania Biblii i tak sobie czytam Nowy Testament od przedwczoraj.

0

@Nazio_87 TVN szukał, szukał i znalazł materiał, żeby z Polaków zrobić oprawców biednych czornych xD

1

Cicha premiera jutro. Wygląda drewnianie, ale jest klimacik. Może być spoko gra typu kryminał-mordobicie, bez żadnego fantasy itd.

1

@don'T.R.I.P.e piosenka nadająca się na planszę typu "we'll be right back" między meczami MLS xD

0

"Florentino się wściekł"
"Rewolucja w Realu"

Kto tam teraz poza Realem ma największego ego? Bo właśnie jego im brakuje do uzupełnienia składu i w końcu będzie hulać.

5

Szybko to jakoś minęło

2

Co to za grubas tam krył, Upamecano?

1

Neuer to czuję, że jeszcze w Barcy zagra xd

0

Zaraz Neuer samobój

5

Dopiero teraz wyjdzie największe gówno z Viniciusów i Rudigerów. Zobaczyta.

1

@Popitek12 a kogo trzeba przekląć?

0

Kaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

3

@Piotr,1985 trochę więcej szczegółów, bo to można napisać o każdym zawodniku Realu.

0

@Mow_mi_Douglas były kredyty we Frankach, durny Polak się pchał bo można zarobić. Jest krypto, durny Polak się pcha, bo można zarobić. Polaka nie uchronisz przed ślinieniem się do perspektywy łatwego zarobku.

0

@Kozinho. jego warunki to poddanie mecz ze Sportingiem walkowerem i strata 12 punktów do końca ligi.

6

No i może Mallorca.

4

Co mnie mocno irytuje w obecnym WWE to to, że nie ma żadnych niespodzianek. Wszystkie powroty zapowiadają, by wyprzedać bilety. Wyobraźcie sobie, że zapowiedziano walkę Finna z Dominikiem, a wychodzi Demon.

@mordini123 @Popitek12 @lucas/catalan @zadafcb @D10SLEO @Karol145

0

@Kgorecki2500 a co to je

15

Szczęsny to tam się chyba za dobrze bawi xdd

0

TVP to kiedyś pokaże nasz mecz czy dopiero finał zamierzają?

3

Co jak co, ale lubię, że odpalam randomowo Eleven, a tam włoska, a potem jeszcze 2 albo i więcej kolejnych meczów włoskiej. Lubię klimacik tej ligi, Bobek mógłby tam iść po Barcy.

0

@LAMC_10 xD chłop w tej bluzie to by się do sztabu wmiksował. Prawie jak Roura wygląda

2

Napoli widzę ma wesoło z Lukaku xD Eleven rozpisało całą oś czasu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

O, TVN swojego Sławosza odkopał przy okazji misji Artemis II xD
Ale dziś w roli eksperta (o dziwo) on, a nie małżonka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?