1

@Karol145 to to co pisałem ostatnio, że cicha premiera

1

SAMSON: spoko pomysł na fabułę typu film akcji klasy B, fajny klimacik, dobra grafika. Technicznie i wydajnościowo absolutny śmietnik. Może załatają, a może nie będą mieli za co, bo ludzie pewnie zwracają tę grę na potęgę @Karol145 @Kgorecki2500

1

@blakkudium o kurcze, ale im wymyślili. Ale obecne też mi się podobają

1

@tbas założę się, że Monia miała jakąś nakładkę typu "nie tankuję na orlenie" za pisu

0

@Encore xD ale wieś

2

@Kamiloza91 nie rozumiem, czemu po wczorajszym meczu mówi się o kondycji, składzie itd. Ten mecz nie musiał tak wyglądać gdyby nie Cubarsi. Dzisiaj mogła być zupełnie inna gadka. Ja oczekuję, żeby nasi zawodnicy nie zachowywali się jak debile, bo jak nie Araujo dostaje czerwoną to właśnie Cubarsi. W tamtym sezonie nie szanowaliśmy wyniku z Interem i też się doigraliśmy. Też wynikało to z głupoty

0

Flick odje... i tyle w temacie

0

@VamoSBarca88 tak z ciekawości, dlaczego odesłałeś?

0

@4drian0 podriftowałoby się na Shibuyi między ludźmi jak w Tokyo Drift @Encore

0

Koleś bardzo chce być kolejnym Mourinho, ale trenersko jest zwykłym cięciem, wiecy tylko szczekanie zostało

3

@4drian0 facebook i instagram też wprowadzili teraz jakieś debilne przerwy reklamowe, które blokują scrollowanie na ileś sekund

7

Piękna asysta, Roony


0

Nawet fajnie się gra w tego Samsona, ale tragicznie chodzi ta gra @Kgorecki2500

5

@add1337 ten mecz pokazał, że Lewy nie powinien być zdjęty w przerwie.

2

Jesteśmy niedojebani w LM i naprawdę nie wiem, co mogłoby to zmienić. Bo ten mecz naprawdę nie musiał tak wyglądać mimo braku Bernala czy Raphinhi. Ok, wierzę w awans, ale dlaczego miałbym nie wierzyć, że tym razem Araujo zrobi coś idiotycznego, co zmieni mecz? I ciągle to gadanie o remontadach 3 minuty po końcowym gwizdku, bo nam wyszło prawie 10 lat temu xD A Yamal w wieku 18 lat zaczyna się przekonywać, jaki ciężar dźwigał Messi, tylko że jeszcze nie jest w stanie sam zmieniać wyniku, a przynajmniej nie tak często.

0

Brawo Araujo za sprint i za podanie

2

Tym zdjęciem Lewego to się naprawdę zawiodłem na Flicku

7

Widziałem już wystarczająco. W rewanżu Cancelo na skrzydle.

4

Yamal, nie kompromituj się

3

"Ole" kibiców Atletico na Camp Nou XD Co za upadek

0

Uwielbiam Rashforda, ale to jest tak niemyślący zawodnik, że szok. Nie pomaga zaprzeczyć pewnym stereotypom.

2

XD nie no Fermin

3

Julian, nie chcesz se wolniaczka pyknąć?

1

No, to teraz idealna sytuacja, by uderzyć w mur

0

Kurde, Marcus, bo zaraz nie będę miał jak cię bronić xD Podnieś ten łeb i poczekaj

0

Gavi wchodzi żeby czerwoną dostać xd

1

Co? Pedri zmiana?

0

Ogółem to Atletico raczej więcej niż 2 goli nie strzeli, więc rewanż i tak będzie do zrobienia, ale chodź tydzień wkur...

0

Nie wiem jak Wy, ale ja patrzę po nich w tunelu i widzę dość obsrane miny

2

Zaraz Cancelo coś z dupy wyczaruje (oby nie czerwo)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?