PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 amerykanom trzeba mówić, żeby nie jedli zabawki z jajka niespodzianki, więc
1
@Popitek12 i nagle słyszysz "football has more than one royal family"
1
To, czego brakuje mi w piłce nożnej to jakichś filmików typu promo przed ważnymi meczami jak w WWE. Wychodzi przed kamerę np. Yamal, jakieś ciemne, poważne pomieszczenie, efekty, zbliżenie na twarz przez 2 minuty daje gadkę w stronę Atletico, kończąc, że lepiej niech nie wychodzą na boisko, bo nie wyjdą o własnych nogach itd. (by potem odpaść po 0-0 xd)
2
Muriqi 21 hahaha
2
Muriqi z kolejną bramką. Goń żółwia, a latem do nas.
1
@NeroTFP1 sprawiedliwość to będzie jak się Rudiger połamie, a nie jakiś Romero.
3
Mallorca biega dzisiaj w retro koszulkach T90. Ale to ma świetny klimacik. Rayo nie ma starych koszulek. Mam nadzieję, że to pierwsze koty za płoty i w przyszłym sezonie już wszystko będzie idealnie zrobione.
1
@Kgorecki2500 ok, tylko jaki pakiet?
2
@Peciak Martinowi dadzą strzelać karnego z Realem
9
@Elvisek no ta, Real to jest przykład dbania o wychowanków xD
5
Kupić go dla jaj i zrobić z niego chociaż przyzwoitego zmiennika
1
@urbipl 1-0 to by tam gówno było nie przewaga. Najgorzej, że dali sobie wbić tą drugą bramkę.
3
@Kessie w Polsce na 4 lidze takie robią xD
4
@FcPortoFan1999 uśmiechnięta brygada
27
xD zadowoleni, bo trener co porażkę mówi, że to jego wina, szczeka na Barcę i gada o Negreirze.
1
@Mario96w może tak być, bo naprawdę momentami to jest tragedia
17
No to jest po prostu idiota. Już Coutinho kiedyś uciszał Camp Nou. Nie chcę takich zawodników w klubie.
2
SAMSON ostatecznie zwrócony. Naprawdę fajny klimacik, fabuła typu film klasy B, ale gra chodzi skandalicznie i jest pełna bugów, które do czasu były nawet zabawne, ale nie za to się płaci. Może kupię na promocji jak połatają, o ile będą mieli za co. Gra ktoś może?
1
@Popitek12 czas zagrać w grę.
1
Wyszła Pepsi malinowa i znowu się nabrałem. Absolutnie każdy gazowany napój o smaku malinowym smakuje tak, jak spodziewałbym się po płynie do naczyń.
1
Bobinho 90 minut mniej w nogach. We wtorek tryb bestii.
0
Głośno coś na tym stadionie
3
Rashyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
3
Super rajd, ale klapki na oczach, podpałka i bezsensowny strzał
0
@clyde nie nie, dziś tylko woda
0
Ale miałem przed chwilą mindfuck przez te koszulki Espanyolu. Myślałem, że gramy z Villarreal xd
0
xD i już by było gówno
2
@Arcybiskup zesrali się w lidze, to mogą sobie pozwolić
2
Wspaniałe podanie Marcusie kochany. Brak napastnika jak zwykle.
2
Dzieciok na trybunach pokazywał "67". Tylko aborcja