0

xD Alex Valle cudowna przewrotka w głowę Dumfriesa

1

@takisobiektos i z tego co czytałem, to nie jest to jednorazowa akcja, bo w przyszłym sezonie Barca ma w pełni w tym uczestniczyć.

2

W 2027 Nike zastąpi Adidas jako sponsor techniczny Ligi Mistrzów. Ponoć Adidas ma ekskluzywne prawa do wzoru w gwiazdy, co oznacza, że w przyszłym roku będzie całkiem inny wygląd piłki. Syf. https://x.com/Footy_Headlines/status/2043391465749987409

1

O, Bilbao też fajne retro. Bez logo sponsora technicznego i bez herbu. Tylko trochę lipa, że czcionka na plecach jest współczesna.

1

@Kgorecki2500 amerykanom trzeba mówić, żeby nie jedli zabawki z jajka niespodzianki, więc

1

@Popitek12 i nagle słyszysz "football has more than one royal family"

1

To, czego brakuje mi w piłce nożnej to jakichś filmików typu promo przed ważnymi meczami jak w WWE. Wychodzi przed kamerę np. Yamal, jakieś ciemne, poważne pomieszczenie, efekty, zbliżenie na twarz przez 2 minuty daje gadkę w stronę Atletico, kończąc, że lepiej niech nie wychodzą na boisko, bo nie wyjdą o własnych nogach itd. (by potem odpaść po 0-0 xd)

@Popitek12

2

Muriqi 21 hahaha

2

Muriqi z kolejną bramką. Goń żółwia, a latem do nas.

1

@NeroTFP1 sprawiedliwość to będzie jak się Rudiger połamie, a nie jakiś Romero.

3

Mallorca biega dzisiaj w retro koszulkach T90. Ale to ma świetny klimacik. Rayo nie ma starych koszulek. Mam nadzieję, że to pierwsze koty za płoty i w przyszłym sezonie już wszystko będzie idealnie zrobione.

1

@Kgorecki2500 ok, tylko jaki pakiet?

2

@Peciak Martinowi dadzą strzelać karnego z Realem

9

@Elvisek no ta, Real to jest przykład dbania o wychowanków xD

5

Kupić go dla jaj i zrobić z niego chociaż przyzwoitego zmiennika

1

@urbipl 1-0 to by tam gówno było nie przewaga. Najgorzej, że dali sobie wbić tą drugą bramkę.

3

@Kessie w Polsce na 4 lidze takie robią xD

4

@FcPortoFan1999 uśmiechnięta brygada

27

xD zadowoleni, bo trener co porażkę mówi, że to jego wina, szczeka na Barcę i gada o Negreirze.

1

@Mario96w może tak być, bo naprawdę momentami to jest tragedia

17

No to jest po prostu idiota. Już Coutinho kiedyś uciszał Camp Nou. Nie chcę takich zawodników w klubie.

2

SAMSON ostatecznie zwrócony. Naprawdę fajny klimacik, fabuła typu film klasy B, ale gra chodzi skandalicznie i jest pełna bugów, które do czasu były nawet zabawne, ale nie za to się płaci. Może kupię na promocji jak połatają, o ile będą mieli za co. Gra ktoś może?

1

@Popitek12 czas zagrać w grę.

1

Wyszła Pepsi malinowa i znowu się nabrałem. Absolutnie każdy gazowany napój o smaku malinowym smakuje tak, jak spodziewałbym się po płynie do naczyń.

1

Bobinho 90 minut mniej w nogach. We wtorek tryb bestii.

0

Głośno coś na tym stadionie

3

Rashyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

3

Super rajd, ale klapki na oczach, podpałka i bezsensowny strzał

0

@clyde nie nie, dziś tylko woda

0

Ale miałem przed chwilą mindfuck przez te koszulki Espanyolu. Myślałem, że gramy z Villarreal xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?