0

Człowiek niby jest hejterem tej reprezentacji, niby jest Argentyńczykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i tak smutno

0

Trzy razy D: dupa, dupa, dupa

48

Jest jeszcze nadzieja, że Robert mówi "goodbye" Ance, a nie reprezentacji

2

Chłop co Dudę wstawił xD

0

@turhiay on chce mu dać koszulkę w geście przeprosin xD

3

Ładnie sobie Messi nagrabił śmiejąc się z naszego odpadnięcia

0

A teraz wszyscy oglądamy Barabasza na TVP

3

W każdym razie, NPC W Night City będą mieli za chwilę przewalone @Kgorecki2500

2

Lewy wraca podrażniony po kadrze i bierze dublet w Barcy

1

@Arkadio90 ta? Dzisiaj przy 2-2 albo 1-1 też byłeś pewien?

2

Przynajmniej na spokojnie można kibicować swojej Argentynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Jako naczelny hejter tej reprezentacji, jest duma z tego, jak dzisiaj zagraliśmy

7

Barcelona - Inter 24/25

0

A skończyło się jak zawsze

2

Napisz historię Roberciku kochany

0

@Giwera kompromitacja na arenie międzynarodowej

0

@L4ngusta pałąk od wiadra wygląda jak :(

2

Tylko żebyśmy zaraz nie musieli mordy w pałąk od wiadra wykrzywiać @Giwera

2

wtf Szymański xD Ale gramy pięknie teraz

5

Haha ale w gazie jesteśmy

2

Bramkarz dzisiaj Kameni albo inny Asenjo na Barcę

1

Kurde, prawie było

1

Gdybyśmy grali mecz Rodowici Szwedzi - Rodowici Polacy, to nadal byłoby 0-0

2

Ogólnie nie takie złe te koszulki, ale zauważcie, jaką lipę Nike odwaliło z krojem koszulek dla wszystkich reprezentacji. Zwróćcie uwagę na odstający materiał na barkach

0

Ale że Borasa nie dali na mecz

2

Dziś również zestaw Lionela do meczu: Lay's Polska Kiełbasa + cytrynowa Pepsi Zero.

0

@FioletoweOczy chłopu coś odwali i ruszy na Europę niedługo xd

1

Ale masz idoli @Popitek12

0

@agaFCB g o ł ą b k i

3

@MessiForeverTheBest albo Hindusi ustawiają VPN na Polskę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?