PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowiek niby jest hejterem tej reprezentacji, niby jest Argentyńczykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i tak smutno
0
Trzy razy D: dupa, dupa, dupa
48
Jest jeszcze nadzieja, że Robert mówi "goodbye" Ance, a nie reprezentacji
2
Chłop co Dudę wstawił xD
0
@turhiay on chce mu dać koszulkę w geście przeprosin xD
3
Ładnie sobie Messi nagrabił śmiejąc się z naszego odpadnięcia
0
A teraz wszyscy oglądamy Barabasza na TVP
3
W każdym razie, NPC W Night City będą mieli za chwilę przewalone @Kgorecki2500
2
Lewy wraca podrażniony po kadrze i bierze dublet w Barcy
1
@Arkadio90 ta? Dzisiaj przy 2-2 albo 1-1 też byłeś pewien?
2
Przynajmniej na spokojnie można kibicować swojej Argentynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Jako naczelny hejter tej reprezentacji, jest duma z tego, jak dzisiaj zagraliśmy
7
Barcelona - Inter 24/25
0
A skończyło się jak zawsze
2
Napisz historię Roberciku kochany
0
@Giwera kompromitacja na arenie międzynarodowej
0
@L4ngusta pałąk od wiadra wygląda jak :(
2
Tylko żebyśmy zaraz nie musieli mordy w pałąk od wiadra wykrzywiać @Giwera
2
wtf Szymański xD Ale gramy pięknie teraz
5
Haha ale w gazie jesteśmy
2
Bramkarz dzisiaj Kameni albo inny Asenjo na Barcę
1
Kurde, prawie było
1
Gdybyśmy grali mecz Rodowici Szwedzi - Rodowici Polacy, to nadal byłoby 0-0
2
Ogólnie nie takie złe te koszulki, ale zauważcie, jaką lipę Nike odwaliło z krojem koszulek dla wszystkich reprezentacji. Zwróćcie uwagę na odstający materiał na barkach
0
Ale że Borasa nie dali na mecz
2
Dziś również zestaw Lionela do meczu: Lay's Polska Kiełbasa + cytrynowa Pepsi Zero.
0
@FioletoweOczy chłopu coś odwali i ruszy na Europę niedługo xd
1
Ale masz idoli @Popitek12
0
@agaFCB g o ł ą b k i
3
@MessiForeverTheBest albo Hindusi ustawiają VPN na Polskę