0

@Tasde spytaj Groka czy lepiej podjechać na myjnię samochodową autem, czy przejść się na pieszo, bo jest blisko

0

Dawać go i robimy z niego gwiazdę.

1

@Safrani ja na przykład pisałem, że USA stoi przed gównianym wyborem, ale jako obywatel USA i tak zagłosowałbym na niego. Na pewno nie na kobietę, której jedną z obietnic wyborczych były bezzwrotne pożyczki tylko dla czarnych obywateli na start biznesu. Ale to jak mówię, tylko z perspektywy mieszkańca Stanów.

0

@draxidox jak to nie zrozumieli? Przyczyną porażki jest brak ponownego przeliczenia głosów!!!!!11

0

@Giwera "patrz pan jak se prezesy tańczą". Mój ulubiony odcinek :D

0

@Sergio_Devils nielicencjonowane składy z PES tak wyglądały xD

1

@Konradowskyy nie wiem właśnie xd

1

XD co pokolenie mają to ich

8

@Mow_mi_Douglas "Domniemanym" xd Widzę, że terapia po wyborach nie idzie zgodnie z planem

3

@kanver_ że niby ten Oskarek ma trząść całym Slytherinem?

15

To jest to samo co w sytuacji Carvajala z Llorente. Kopnął piłkę? Kopnął, więc wy...ane, czysto xd

1

@Popitek12 obawiam się, że klątwa rzucona na Speeda stawia sprawę jasno Popitku.

2

@michaleu Arbeloa przeprosi

0

@clyde ten materiał jeszcze przede mną. To i reportaże z Rosji na K0

3

@clyde Kędzierski to tam prawie był gotowy żeby zrobić coś, co we wrestlingu nazywamy heel/face turnem, czyli przejściem na drugą stronę xD @Popitek12

1

@Toretto ciężka sprawa, w sklepach już na bank nie. Trzeba na Vinted polować

1

A ch..., chyba zostawiam tę koszulkę. Niech grubol z Katalonii ma na transfery. U Messiego dokupię sobie żółtą z tamtego sezonu @pt9 @Toretto

2

@shinthps odniosłem to samo wrażenie. Do tego wizualnie wygląda to jak każdy inny serial. No zobaczymy. Zdziwiłem się, że to już w tym roku.

1

@shinthps Snape to dodatkowo na geja wygląda

1

@Kgorecki2500 jadłem tam ze 2 razy, a w ogóle nie wiedziałem, że jest polskie, bo i nazwa tego nie mówi. Natomiast pamiętam, że była jakaś ryba z sosem serowym i chili i to było smaczne.

1

@gumaz kiedyś nazywano mnie Słejzi xd

1

@blakkudium oj zdecydowanie xd

0

@TR3YWAY mi się ten przycisk udostępnienia też czasami przyciśnie na jakimś gównie, ale zawsze odklikuję xD

1

@Kessie kur ale te krzesełka były zajechane, a dodatkowo oni jeszcze takie obsrane ludziom powysyłali xd

0

@Aragorn33 no właśnie ma znaczenie, bo wygląda na to, że filmy o Europie i filmy o Rosji poruszają zupełnie inne tematy, bo "upadła Europa" nie musi oznaczać, że nie jest ciekawa, a "ciekawa Rosja" nie musi oznaczać, że nie jest tam biednie lub niebezpiecznie. Tak jak już pisałem, jestem niemal pewien, że od pokazywania złej strony Rosji mają inne formaty.

1

@Aragorn33 z jakiegoś powodu podparłeś swój post tym konkretnym tweetem, więc do tego tweeta się odnoszę. A jest tam napisane "ciekawa Rosja", a nie "bezpieczna Rosja", "bogata Rosja" itd. Więc ponownie pytam, czy Rosja nie może być nadal ciekawa z punktu podróżniczego i czy taki materiał nie może być ciekawy? Bo "druga" strona zachowuje się jakby Kanał Zero właśnie Mein Kampf publikował. Wiadomo, że obiektywnie byłoby pokazać też tą drugą stronę Rosji, ale wydaje mi się, że od tego mają inne formaty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@pt9 tu moje zdjęcia. No ogólnie zastanawiam się czy zostawić, czy nie.
https://zapodaj.net/images/ea2deb7b2b285.png

1

@Kinginiesta lecę :D

6

@Aragorn33 nie wiem, jak Ty, ale ja nie widzę na miniaturkach po prawej haseł "przyjeżdżajcie do Rosji", "w Rosji jest pięknie" itd. Swoją drogą, Rosja nie może być ciekawa z punktu podróżniczego tylko dlatego, że prowadzi wojnę? Czy bym się tam wybrał? Nie. Czy spoko jest obejrzeć taki materiał? Chyba tak, nie oglądam K0, ale może odpalę tę serię. Czy na zachodzie robi się coraz większy syf spowodowany islamizacją? Niezaprzeczalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?