2

@Aragorn33 a no tak, twój kibol jest lepszy niż mój xD Latanie z okutym, metalowym szlauchem to przecież totalnie normalne zachowanie, niezbędne akcesorium kibicowskie.

2

@Mow_mi_Douglas co zarzucimy Donaldowi Tuskowi i Radosławowi Sikorskiemu którzy jeszcze nie tak dawno pragnęli resetu relacji z Rosją? No tak, przecież wtedy Rosja była miła i dobra, uśmiechnięta nawet.

0

@Aragorn33 celnie o Donaldzie T*sku

11

@BillyButcher ja tam słyszę "j**** Real", mój prezydent.

1

@July_6_BcN dziękuję

2

@RinooniR nie, bo jak awansujemy to git, a jak odpadniemy to będzie można się pośmiać

0

@VamoSBarca88 wiadomości prywatne nie działają

9

@Kubalinio2 propagandziści na misji. Brzydzę się tą stacją w stopniu równym co TVP za pisu.

6

@Encore czekam na smak inspirowany Kurakao @Giwera

0

@RoberDzik ja wstawiłem, to mi powiedzieli, że nieśmieszne :(

2

@Popitek12 spotkałem Danhausena i kazał mi coś Tobie przekazać.

5

@LAMC_10 i krótko z dziennikarzyną. Brawo prezydent Nawrocki

1

@Kgorecki2500 nie uwierzę

0

Z tego wszystkiego, to najlepsza jest grafika na polskiej stronie Nike
https://www.nike.com/pl/

0

@Kgorecki2500 ale odklej tę naklejkę z pojemnika

0

Komentarz usunięty

0

Jak coś, to na futbolemotion i w aplikacji SNKRS od Nike wciąż są dostępne koszulki 05/06 (zarówno z Ronaldinho jak i z czystymi plecami) w różnych rozmiarach.

1

@MadafakinGuy ja właśnie mam sandevistan. Najlepsza zabawa

10

13

W ogóle kiedyś Wolski i Orłowski to był chyba mój ulubiony duet komentatorski. Mimo że pamiętam, że Orłowski kibicował zawsze tej drużynie, o której akurat pisał książkę. A to co on teraz odwala to jest przegięcie.

0

14

Szkoda, że od przyszłego sezonu nie obejrzę żadnego meczu La Ligi po polsku, bo nie zamierzam słuchać tego przygłupa

2

Sorloth partidazo

2

@KamQiX kiedyś tu chyba był jakiś

0

A Sorloth to coś zrobił odkąd wszedł?

0

Tak ogólnie, to Vinicius chyba dzisiaj nie irytował

0

Po tym, co dzisiaj zobaczyłem, to jesteśmy w finale LM. Finał pewny jesteśmy faworytem!!!

1

Haha ale szybko pokazał psu tę czerwoną

1

Ale przykurwił xD

1

@BojanKriKicz



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?