PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aragorn33 a no tak, twój kibol jest lepszy niż mój xD Latanie z okutym, metalowym szlauchem to przecież totalnie normalne zachowanie, niezbędne akcesorium kibicowskie.
2
@Mow_mi_Douglas co zarzucimy Donaldowi Tuskowi i Radosławowi Sikorskiemu którzy jeszcze nie tak dawno pragnęli resetu relacji z Rosją? No tak, przecież wtedy Rosja była miła i dobra, uśmiechnięta nawet.
0
@Aragorn33 celnie o Donaldzie T*sku
11
@BillyButcher ja tam słyszę "j**** Real", mój prezydent.
1
@July_6_BcN dziękuję
2
@RinooniR nie, bo jak awansujemy to git, a jak odpadniemy to będzie można się pośmiać
0
@VamoSBarca88 wiadomości prywatne nie działają
9
@Kubalinio2 propagandziści na misji. Brzydzę się tą stacją w stopniu równym co TVP za pisu.
6
@Encore czekam na smak inspirowany Kurakao @Giwera
0
@RoberDzik ja wstawiłem, to mi powiedzieli, że nieśmieszne :(
2
@Popitek12 spotkałem Danhausena i kazał mi coś Tobie przekazać.
5
@LAMC_10 i krótko z dziennikarzyną. Brawo prezydent Nawrocki
1
@Kgorecki2500 nie uwierzę
0
Z tego wszystkiego, to najlepsza jest grafika na polskiej stronie Nike
https://www.nike.com/pl/
0
@Kgorecki2500 ale odklej tę naklejkę z pojemnika
0
Komentarz usunięty
0
Jak coś, to na futbolemotion i w aplikacji SNKRS od Nike wciąż są dostępne koszulki 05/06 (zarówno z Ronaldinho jak i z czystymi plecami) w różnych rozmiarach.
1
@MadafakinGuy ja właśnie mam sandevistan. Najlepsza zabawa
10
Deszczowe Night City, piękna sprawa. @Kgorecki2500 @VamoSBarca88
https://zapodaj.net/images/57fdb968fc344.png
13
W ogóle kiedyś Wolski i Orłowski to był chyba mój ulubiony duet komentatorski. Mimo że pamiętam, że Orłowski kibicował zawsze tej drużynie, o której akurat pisał książkę. A to co on teraz odwala to jest przegięcie.
0
@AlvaroHanso chyba do końca jeszcze nie wiadomo https://satkurier.pl/news/249577/laliga-bedzie-na-platformie-canal.html
14
Szkoda, że od przyszłego sezonu nie obejrzę żadnego meczu La Ligi po polsku, bo nie zamierzam słuchać tego przygłupa
2
Sorloth partidazo
2
@KamQiX kiedyś tu chyba był jakiś
0
A Sorloth to coś zrobił odkąd wszedł?
0
Tak ogólnie, to Vinicius chyba dzisiaj nie irytował
0
Po tym, co dzisiaj zobaczyłem, to jesteśmy w finale LM. Finał pewny jesteśmy faworytem!!!
1
Haha ale szybko pokazał psu tę czerwoną
1
Ale przykurwił xD
1
@BojanKriKicz