3

Może jednak wszystko z głową u niego w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Jeszcze ten strzelił xD

1

A gdyby tak zrobić se fryzurę na Dominica Mysterio. Znalazłaby się jakaś Liv Morgan? @Popitek12

0

Oj nasza obrona coś tu odwali dzisiaj xD

0

I cyk brameczka

0

@Michall99 a z tą głową?

1

Oho, Yamal się rozdupcył chyba

0

@wyrek @Bartula sam nie przepadam szczególnie za Yamalem, ale nie wiem, czy zrobił coś, żeby Hiszpanie jechali z nim na każdym stadionie.

2

Na Yamala gwiżdżą na coraz większej liczbie stadionów. Madryt jakimś cudem zdołał tych ludzi przekonać, żeby traktować go jak Viniciusa

0

@maroon w nos daje na pewno

6

@Fog_W_1899 chyba jednak większa beka z tych, co są niezdolni do życia, bo przez miesiąc jest zimno. Właśnie ty pokazujesz, że jesteś totalnym piwniczakiem, bo gdybyś wychodził na spacery zimą, to nie telepałbyś się w takiej temperaturze

2

@Jonyx o, ja rano piję wodę przegotowaną, imbir, cytrynę i miód

6

Jutro moja kolej spłakać się o zimę w gorących jak płatek śniegu, bo mam delikutaśny organizm nieprzystosowany do miesiąca chłodu. Chodźcie na spacery ludzie, to potem nie będziecie chorować 5 razy w roku.

0

@Cataloniec94 jaki zakaz?

2

@Laminedependencia u nas to zawsze jest chociaż miesiąc miodowy z nowym trenerem xD Tam widzę grubo od początku

1

@Kozinho. ta bo koszulka, płaszcz i rękawiczki to cebulka xd

2

@Kozinho. a ja np. nie mam problemu ze spacerem w taką pogodę, szczególnie jak świeci słońce. I wystarczą dwie, maksymalnie trzy warstwy oraz szalik (opcjonalnie) i rękawice.

0

@Arden u Ronalda to tam pewnie co miesiąc botoksowane jest

22

W alternatywnej rzeczywistości

0

@BezglutenowyPedri mi się najbardziej podoba logika ludzi, którzy tego bronią: "czemu płaczesz o fikcyjną postać w fikcyjnej historii??" Zresztą w tym filmie gra Zendaya i "Elliot" Page, o czym my mówimy xD

2

Będziemy tam, nieważne jak złe to będzie

1

@Zelazny_Mike poczekaj jeszcze trochę, a Tusk znowu będzie apelował o reset relacji z Rosją

0

@Andi18 ta bardzo kolorowo nie ma xd

0

@DariaFCB wy macie jakieś rozdupcone organizmy ludzie xD Ja chodzę w płaszczu, pod którym mam koszulkę lub bluzę, rękawiczki i czasami szalik i jest ok

30

Człowiek patrzy, że taki Denis Suarez ma już 32 lata i się dziwnie robi xd Taka informacja robi na mnie większe wrażenie kiedy chodzi o zawodnika, o którym się zapomniało, niż o takiego, którego karierę cały czas się śledzi

0

@Katalończyk 99 te pliki to głównie maile, w których umawiali są wizyty na wyspie itd.

1

@JimMorrisonFCB jest jednak szansa, że na wyspie go nie było, ale pojawia się z tego co widzę w mailach. Ale już ma syf narobiony

15

Czytam, że Bono też jest w plikach Epsteina xD To gówno trzeba czytać i modlić się, żeby nie znaleźć nazwiska swojego ulubionego aktora, muzyka, czy celebryty. Na szczęście Makłowicz czysty.

16

No i tam jeszcze Todibo był

1

@Karol145 idiotyczne było to rumble. Pełno lucha klaunów, zero legend, Uso dwukrotnie powtarzający wejściówkę, Reigns zwycięzcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?