0

@Kazragore no nie ma, natomiast jeśli znasz grę, to kilka razy będziesz miał tak:
https://hips.hearstapps.com/hmg-prod/images/maxresdefault-1605111824.jpg

0

@yzyr jest po prostu jednym z wielu średniaków w średnim klubie.

2

Wróciłem z "Powrotu do Silent Hill" i tak:
Momentami spoko, momentami tanio, momentami sceny wyjęte z gry, fajny klimacik Silent Hill, przyjemna ścieżka dźwiękowa. Dam 5/10, ludzie jak zwykle przesadzali, że to najgorszy film jaki widzieli w historii. Problem z ekranizacjami gier jest taki, że często fabuły i poszczególnych wydarzeń nie da rady przedstawić w wiarygodny sposób, bo choćby ciągłe latanie z metalową rurką wyglądało śmiesznie, ale było zgodne z grą. I w sumie nie wiem, jak odwzorowanie fabuły, bo dwójki nie skończyłem nigdy, ale tym razem skończę. @macio_944 @clyde @Kgorecki2500

1

@BillyButcher w ramach podziękowań, Zełeński znowu opieprzy Polskę i Europę, że za słabo się starają.

8

@FCB24 "przyjaciel Lamine'a Yamala" i już ma wiele wspólnego, pora na CSa xD

0

@FCB24 "przyjaciel Lamine Yamala" i już ma wiele wspólnego, pora na CSa xD

3

Simons też tak mówił

1

@Popitek12 ogólnie jak oglądam to Unreal, to chłop jest taki sztuczny, przekonany o swojej nieomylności i zapatrzony w siebie, że szok

4

@Kgorecki2500 notatki społeczności też pewnie chętnie by usunęli

0

@michaleu i tak chyba będzie dalej rosło, tylko zysk mniejszy

1

@Roobo @michaleu zobaczyłem teraz cenę za 1g złota i mi się przykro zrobiło, bo chciałem kupić jakiś czas temu chociaż sztabkę za 300 ileś? Bo taka wtedy była cena xd

1

@blakkudium no i spoko. Unicef był super, ale jak potem zmienili logo na to coś ds. uchodźców, to już fu

0

@maroon no zdziwiłbyś się. Dziadek musiał ostatnio kumpli uświadamiać

0

@maroon szczerze? Ja jestem zdziwiony, że było zero oburzenia na to gówno. Ceny wszystkich napojów podniesiono o 50gr lub 1zł, i co najwyżej możesz wyjść na zero, jak będziesz zbierał te puszki jak menel. Ale wiele ludzi myśli, że coś na tym zarabia, bo na półce widzi tą samą cenę co kiedyś xD

0

Wejście na czerwoną kartkę i oczywiście debil z Sociedad pierwsze co to uśmiech na mordzie

0

@Szklaner jedna z najlepszych scen w historii Kiepskich :D

1

@Arden Lewy zasługuje na jakąś fajną Hiszpankę, a nie na to coś. Obrzydliwa kobieta

2

@FcPortoFan1999 ja często odpalam TVN, bo oni dobrze mówią i prawdę mówią. Warto.

2

@JimMorrisonFCB pojedynek wszech czasów, Bartek Zmarzlik vs. Harry Potter

11

WAŻNE: Harry Potter na TVN

1

Dzisiaj o 20:00 na Paramount Network "Forrest Gump".

2

@Rastafarnianin dwóch alkoholików najlepiej

16

@Aragorn33 ja nigdy tego nie przeboleję, jak świat wybaczył Niemcom to, co nam i nie tylko tam zrobili. Zawsze będę czuł odrazę do tego obrzydliwego narodu. Za jakiś czas świat wybaczy również Rosji.

0

Zełeński się naszczekał, Trump się napajacował, ale i tak najbardziej mi się podobała ta drużyna, co ją sobie Trump zebrał. Siedzieli jak na zebraniu klasowym

0

@gumaz rogal z czekoladą na ciepło albo pizzerka

0

Najpierw się zesrałem, a potem zobaczyłem tłumaczenie xD Lubię ten profil za takie trolle


3

@Encore Marcula kochany

3

Kobieta w ciąży nie ma takich wahań nastroju jak my z tym klubem

1

Swoją drogą, to streamy upadają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?