1

@TaughtMule ja się założę, że Viniciusa w Barcy dałoby się lubić xD

2

Hołownia za kabel "pocjongnoł"


4

@blakkudium czyli do Miami jednak Robercik

0

@Baros1990 panie, o Kiepskich albo dobrze, albo wcale, dobre? Bo jest tu duże grono, któremu można się narazić.

6

- Ale co brakuje?
- Wiem! Sianko pod obrus
- A słoma może być?
- Oczywiście, panie Ferdku. Może być
- To se pan z butów wyciągnij

A tak z innej beczki, założę się, że Alonso zaraz znowu zacznie mówić ludzkim głosem. Zobaczcie, jak niewiele czasu w tej puszcze sardynek trzeba spędzić, żeby przesiąknąć tym madryckim gównem.

2

@Gaucho już Arboleda na profilowym i zaraz pewnie podobny tweet xD

1

@Gaucho podobało mi się wczoraj zachowanie zespołu wobec niego i ogólnie, że wrócił, ale niech się mu nie wydaje, że zrobił coś więcej niż niepopełnienie żadnego błędu przez 5 minut gry. To jest nadal tykająca bomba i jeśli będą oferty, to mam nadzieję, że się go pozbędą. Co jeśli zaraz znowu coś odwali i uzna, że musi wyjechać do *zraela?

1

Kurcze, zobaczyłem te najnowsze treningówki i się rozmarzyłem. Piękne mieliśmy wyjazdówki w sezonie 07/08 @blakkudium
https://zapodaj.net/images/bde8bc51f0793.png

2

A to co @Popitek12

1

Chyba w żadnej branży forsowanie DEI nie jest tak widoczne jak w modellingu. I weź tu się dowiedz, jak to będzie wyglądało na normalnym człowieku jak wszystko jest mierzona na @Kessie https://zapodaj.net/images/8883cc286bcfd.png

4

9

@Popitek12 przekręcili Cię w co najmniej w kilku kategoriach

1

@Lionel_Messi10 Shakira była problemem

1

@krol211 a umie tak fajnie brew unosić?

7

Xabi był za grzeczny jak na to zoo i tyle. W sumie to bardziej trener do nas, bo realizowałby sobie taktykę, o ile jakąś ma, a nie musiał się przejmować dzbanami jak Rudiger, Mbappe, Bellingham czy Vinicius

1

Zabrakło wczoraj tylko Xabi quedate na trybunach

0

@Cvzx chciałem se wrócić, ale się odechciało w sumie xd

4

@tomek8756 przecież to jakiś troll xd Nie da się zapomnieć, jak Ronaldo biegał za piłką jak pies

3

@Cvzx ludzie głosowali na prawdziwych pomocników i spoko. Ale EA to są kompletni idioci.

1

@NeroTFP1 piekło kobiet. A w dodatku p0lki dostaną jeszcze taki film jak Dom dobry i nagle każda czuje się bohaterką tego filmu

1

@Unbe a to ferie pewnie. A starsi ludzie niech sobie przypomną, jacy byli jako dzieci, bo raczej smartfonów i komputerów nie mieli xd

3

@Unbe a kiedy mają jeździć jak wcześnie są w szkole xd

1

@D10SLEO baby i branie odpowiedzialności za swoje czyny

2

@Unbe a mnie właśnie taki widok cieszy, zgredzie

0

@mientusek1407 od jakoś 2 lat sam sobie podcinam końcówki, więc jak pójdę w końcu do fryzjera to pewnie się zdziwię, ile biorą xd

1

@Giwera piękne Gigi Amoroso

2

@Kgorecki2500 przedupcyli Złote Głowy na rzecz Kpop Demon Hunters xd

44

Śmierdzi tu szyderą jak nic przez to "pana Florentino i pana Viniciusa" :D

2

@blakkudium Popitek mu nigdy nie kibicował

1

Ej bo jakiś transfer zrobiliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?