PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TaughtMule ja się założę, że Viniciusa w Barcy dałoby się lubić xD
2
Hołownia za kabel "pocjongnoł"
4
@blakkudium czyli do Miami jednak Robercik
0
@Baros1990 panie, o Kiepskich albo dobrze, albo wcale, dobre? Bo jest tu duże grono, któremu można się narazić.
6
- Ale co brakuje?
- Wiem! Sianko pod obrus
- A słoma może być?
- Oczywiście, panie Ferdku. Może być
- To se pan z butów wyciągnij
A tak z innej beczki, założę się, że Alonso zaraz znowu zacznie mówić ludzkim głosem. Zobaczcie, jak niewiele czasu w tej puszcze sardynek trzeba spędzić, żeby przesiąknąć tym madryckim gównem.
2
@Gaucho już Arboleda na profilowym i zaraz pewnie podobny tweet xD
1
@Gaucho podobało mi się wczoraj zachowanie zespołu wobec niego i ogólnie, że wrócił, ale niech się mu nie wydaje, że zrobił coś więcej niż niepopełnienie żadnego błędu przez 5 minut gry. To jest nadal tykająca bomba i jeśli będą oferty, to mam nadzieję, że się go pozbędą. Co jeśli zaraz znowu coś odwali i uzna, że musi wyjechać do *zraela?
1
Kurcze, zobaczyłem te najnowsze treningówki i się rozmarzyłem. Piękne mieliśmy wyjazdówki w sezonie 07/08 @blakkudium
https://zapodaj.net/images/bde8bc51f0793.png
2
A to co @Popitek12
1
Chyba w żadnej branży forsowanie DEI nie jest tak widoczne jak w modellingu. I weź tu się dowiedz, jak to będzie wyglądało na normalnym człowieku jak wszystko jest mierzona na @Kessie https://zapodaj.net/images/8883cc286bcfd.png
4
Ten co się wszędzie pcha xD
https://x.com/PandaNoComply/status/2010797200637575480
9
@Popitek12 przekręcili Cię w co najmniej w kilku kategoriach
1
@Lionel_Messi10 Shakira była problemem
1
@krol211 a umie tak fajnie brew unosić?
7
Xabi był za grzeczny jak na to zoo i tyle. W sumie to bardziej trener do nas, bo realizowałby sobie taktykę, o ile jakąś ma, a nie musiał się przejmować dzbanami jak Rudiger, Mbappe, Bellingham czy Vinicius
1
Zabrakło wczoraj tylko Xabi quedate na trybunach
0
@Cvzx chciałem se wrócić, ale się odechciało w sumie xd
4
@tomek8756 przecież to jakiś troll xd Nie da się zapomnieć, jak Ronaldo biegał za piłką jak pies
3
@Cvzx ludzie głosowali na prawdziwych pomocników i spoko. Ale EA to są kompletni idioci.
1
@NeroTFP1 piekło kobiet. A w dodatku p0lki dostaną jeszcze taki film jak Dom dobry i nagle każda czuje się bohaterką tego filmu
1
@Unbe a to ferie pewnie. A starsi ludzie niech sobie przypomną, jacy byli jako dzieci, bo raczej smartfonów i komputerów nie mieli xd
3
@Unbe a kiedy mają jeździć jak wcześnie są w szkole xd
1
@D10SLEO baby i branie odpowiedzialności za swoje czyny
2
@Unbe a mnie właśnie taki widok cieszy, zgredzie
0
@mientusek1407 od jakoś 2 lat sam sobie podcinam końcówki, więc jak pójdę w końcu do fryzjera to pewnie się zdziwię, ile biorą xd
1
@Giwera piękne Gigi Amoroso
2
@Kgorecki2500 przedupcyli Złote Głowy na rzecz Kpop Demon Hunters xd
44
Śmierdzi tu szyderą jak nic przez to "pana Florentino i pana Viniciusa" :D
2
@blakkudium Popitek mu nigdy nie kibicował
1
Ej bo jakiś transfer zrobiliśmy