PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@addept no przecież szliśmy z nimi ramię w ramię w sprawie Superligi
2
@Szklaner ale taka pogoda zimą to jest właśnie to, czego oczekuję od zimy
16
@Eklerek to jest najlepsze
24
@Conradxc nie no, przesrane życie. Współczuję. Oczywiście mówię o tym, jaki zespół wybrałeś do kibicowania, a co do pracy, to chyba nie ma na co narzekać.
3
@Kgorecki2500 baba szefem partii, można zamykać xd
2
@michal2007 30 warstw xD Koszulka, kurtka/płaszcz i rękawiczki i styka. Może Ty ciepły jesteś?
1
@marcin62 a wystarczyło zostać w domu z dziećmi, to by se żyła.
27
To już chyba przesada
1
@michaleu taka dupa to już kalectwo
3
@Kreaton to mam napisać że kłamie żebyś poczuł się lepiej czy co xD Ja nie potrzebuję zdania Putina, żeby widzieć, co się dzieje na naszym kontynencie i że Rosja to nie jedyne zagrożenie. Najwyraźniej tobie trzeba mówić, kto jest wszystkiemu winny, bo jeszcze nie daj Boże skrytykowałbyś Unię czy swój rząd, a to niedobra jest.
7
@urbipl jeszcze ci tacy ludzie powiedzą, że nie rozumiesz sztuki xD
11
@marcin62 a najgorsze jest to, że mimo wszystko ma rację. Wiadomo, że jechać Putina, ale Europa się sama wyniszcza. Przecież obecnie to jest najłatwiejsza wymówka rządzących na wszystko, "bo yyy Rosja".
0
@Irmscher10 to jest taki dzień, w którym znaczna większość Polski mówi jednym głosem
1
@zadafcb za tydzień pewnie straci xd
7
A propos WOŚP, na Allegro można licytować wizytę w TV Republika i kubek z logo stacji z autografem jedynej w swoim rodzaju Danuty Holeckiej
1
@Trojanek23 o ile brzydzę się tym, jak upolityczniono WOŚP i Woodstock, tak uważam, że za to, jaką akcję charytatywną rozkręcił, to Owsiak może se brać część hajsu nawet do kieszeni
8
@Fartlow oficjalna strona klubu, któregokolwiek.
1
Wrestling ma więcej niż jedną rodzinę królewską @Popitek12
8
Jestem w pierwszym rzędzie przeciwników Ter Stegena i to z czasów jak wyżebrał w biurach pierwszy skład kosztem Bravo, ale nie udawajcie tutaj, że nie walczylibyście o każdy grosz ze swoim pracodawcą.
1
@Azazel_Pazuzu potem patrzysz pochodzenie konta: Azja Południowa
0
@escarabajo albo martwy jak to pasażer zazwyczaj
0
@clyde ja lubię sypać pieprz cytrynowy
2
@Faro Grzesiek to wafelek
2
@MichuZ44 a babcia pewnie "jezu diabeł"
4
@dzefrej234 mocne AI
2
@Pedri16Future ja się pytam, dlaczego ktoś stawia nas w tym kraju przed wyborem, w którym taki odpad jak Jaś Kapela ma rację?
1
xD wiedziałem, że Yamala da
0
A ja se będę jadł frytki z erfrajera, a wy nie.
0
Ale bramaa, ludzie
4
Fermineczeeeeeeeek