1

@addept no przecież szliśmy z nimi ramię w ramię w sprawie Superligi

2

@Szklaner ale taka pogoda zimą to jest właśnie to, czego oczekuję od zimy

16

@Eklerek to jest najlepsze

24

@Conradxc nie no, przesrane życie. Współczuję. Oczywiście mówię o tym, jaki zespół wybrałeś do kibicowania, a co do pracy, to chyba nie ma na co narzekać.

3

@Kgorecki2500 baba szefem partii, można zamykać xd

2

@michal2007 30 warstw xD Koszulka, kurtka/płaszcz i rękawiczki i styka. Może Ty ciepły jesteś?

1

@marcin62 a wystarczyło zostać w domu z dziećmi, to by se żyła.

27

To już chyba przesada

1

@michaleu taka dupa to już kalectwo

3

@Kreaton to mam napisać że kłamie żebyś poczuł się lepiej czy co xD Ja nie potrzebuję zdania Putina, żeby widzieć, co się dzieje na naszym kontynencie i że Rosja to nie jedyne zagrożenie. Najwyraźniej tobie trzeba mówić, kto jest wszystkiemu winny, bo jeszcze nie daj Boże skrytykowałbyś Unię czy swój rząd, a to niedobra jest.

7

@urbipl jeszcze ci tacy ludzie powiedzą, że nie rozumiesz sztuki xD

11

@marcin62 a najgorsze jest to, że mimo wszystko ma rację. Wiadomo, że jechać Putina, ale Europa się sama wyniszcza. Przecież obecnie to jest najłatwiejsza wymówka rządzących na wszystko, "bo yyy Rosja".

0

@Irmscher10 to jest taki dzień, w którym znaczna większość Polski mówi jednym głosem

1

@zadafcb za tydzień pewnie straci xd

7

A propos WOŚP, na Allegro można licytować wizytę w TV Republika i kubek z logo stacji z autografem jedynej w swoim rodzaju Danuty Holeckiej

1

@Trojanek23 o ile brzydzę się tym, jak upolityczniono WOŚP i Woodstock, tak uważam, że za to, jaką akcję charytatywną rozkręcił, to Owsiak może se brać część hajsu nawet do kieszeni

8

@Fartlow oficjalna strona klubu, któregokolwiek.

1

Wrestling ma więcej niż jedną rodzinę królewską @Popitek12

8

Jestem w pierwszym rzędzie przeciwników Ter Stegena i to z czasów jak wyżebrał w biurach pierwszy skład kosztem Bravo, ale nie udawajcie tutaj, że nie walczylibyście o każdy grosz ze swoim pracodawcą.

1

@Azazel_Pazuzu potem patrzysz pochodzenie konta: Azja Południowa

0

@escarabajo albo martwy jak to pasażer zazwyczaj

0

@clyde ja lubię sypać pieprz cytrynowy

2

@Faro Grzesiek to wafelek

2

@MichuZ44 a babcia pewnie "jezu diabeł"

4

@dzefrej234 mocne AI

2

@Pedri16Future ja się pytam, dlaczego ktoś stawia nas w tym kraju przed wyborem, w którym taki odpad jak Jaś Kapela ma rację?

1

xD wiedziałem, że Yamala da

0

A ja se będę jadł frytki z erfrajera, a wy nie.

0

Ale bramaa, ludzie

4

Fermineczeeeeeeeek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?