6

Ten, co w kamerę wszedł to pewnie wysłannik RMTV

1

Tylko żeby nie upuścił xd

1

Czyli jednak Araujo. W sumie spoko, jak kiedyś Abi

2

Puchar powinien podnieść Raphinha, nie obchodzi mnie to. Ale w sumie mam też pomysł, żeby dali podnieść Araujo.

3

Dziś było tak

6

xD za Izrael!

0

Koniec meczu

3

Czy zawodnicy Realu zakazali już cieszyć się naszym zawodnikom?

0

Mamy toooooooooo ( chyba)

0

I tak cię uwielbiam Marcus

0

XD i se wyobraźcie, że Araujo tu coś odje....

2

Dla mnie to jest kartka na konto Yamala, którego Frenkie musiał ratować. A mówię to jako krytykant Frenkiego.

1

Yamal też zdrowy, zamiast tam do de Jonga zagrać luźno i nie byłoby tej kartki.

0

Ciekawe czy zawodnicy Realu będą zakazywać cieszyć się naszym piłkarzom

1

Podkurw trochę Brytola Pedri

0

Członek Orderu Imperium Brytyjskiego zaraz rozdupca Real.

0

goooooooooooooooooooooooooooooool

0

I teraz jeszcze ten się odpalił

4

Teraz Yamal to samo co Olmo. Dostanie ten Rapha kiedyś dobrą piłkę?

0

No dokładniej Olmo, jezu

0

Ferran ładna fryzurka, dzisiajmu wejdzie przez to

1

Olmo Time za chwilę

2

Oj chyba Rapha bez sił, patrząc po tym jak oddał tę w piłkę

2

A zaraz pewnie cyganowi siądzie jakaś piłka

0

No to teraz może być karuzela w obronie

0

Co on tak zwlekał z gwizdkiem? XD Zdrowy ten żółty pajac jest?

5

I czemu Vinicius w ogóle miał szansę na dobitkę? Kounde człowieku

0

Cubarsi mocno pracuje na miano terrorysty

0

Zaraz wejdzie Raszyk, dorzuci komuś dwie piłeczki na łeb i bierzemy to

2

@Messiah10 xD to samo niżej napisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?