PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium zajechał sam siebie
0
@Szklaner dobrze, będę więc chodził smutny.
1
@Frimpong fajne, ale kompletnie nie w duszy Barcy jak dla mnie
2
Właśnie wróciłem z kina z filmu, który na pewno zostanie mocno pominięty (raz przez tematykę, dwa przez język), a który utwierdził mnie, że nie ma lepszego gatunku niż surowy, pozbawiony efektów specjalnych film opowiadający zwykłą historię zwykłych ludzi.
"Niedziele" - hiszpańskojęzyczny film opowiadający o powołaniu do wiary i o konflikcie między powołaniem a rodziną, która chce zatrzymać bliską osobę przy sobie. Co prawda w sali była głównie starszyzna, ale po "końcowym gwizdku" dało się słyszeć ciąganie nosem. Naprawdę dobrze obejrzeć czasami taki film. No i pierwszy raz byłem w kinie na filmie z lektorem :D @Ojciec5tkidzieci
Teraz czekam na "Rodzinę do wynajęcia"
1
@Faro słabi artyści, słabe filmy, słaba muzyka? xd
6
Jedzie ksiądz na karuzeli
2
@maroon Doda: nieee nie możesz po prostu wyjść w czarnym berecie i stojąc w miejscu zaśpiewać swoje legendarne piosenki
Sting: haha Every Breath You Take robi brrrrr
11
xD nie ma nic gorszego niż biali ludzie wchodzący w rolę ofiary w temacie, który ich nie dotyczy. No może Real Madryt. Zawsze wtedy przypomina mi się filmik, jak chłop ubrał strój meksykański i pytał ludzi, czy ich to obraża. Biali odpowiadali, że tak, że rasizm, że przywłaszczenie, a Meksykanie mówili, że fajny strój xd
2
@blakkudium jak dla mnie to nic nie przebije koszulek City z pierwszego ich sezonu z Pumą https://footballshirtcollective.com/cdn/shop/products/2019-20-manchester-city-long-sleeve-home-shirt-m-bnwt-otamendi-30-39258845937911.jpg?v=1681718654&width=1024
1
@Arkon nie podoba mi się jego brzmienie. Już nie mówiąc o obecności cyrylicy w wielu miejscach.
1
@Arkon język rusko-ukraiński w przestrzeni publicznej, a tak to chyba nic. Uwielbiam Polskę.
2
@maikeru Kane, a po nim za 4 lata weźmiemy se Haalanda
2
@Lionel_Messi10 do metra przed kiblem to jeszcze daleko. To dopiero 12 kolejka
10
Panie Ferdku, nie szalej pan
1
@Soetie trzymamy poziom reprezentacji piłkarskiej xd
0
Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja! Tak to jest Piotr Izak Skowyrski! Tak, to jest ten cud
0
xD Izak się cieszył, że to nie on strzela karnego, a to nasi wzięli
0
@fejkenq Jaszczak niezły dzik, ale gdzie ten Roger z bebzonem tam xd I Mata
0
@escarabajo wiem xd
0
Rodżer Perejro na boisku
1
@escarabajo nie nie, w Brazylii grają
0
@Soetie ścina ci ten stream czasami?
0
@escarabajo https://www.twitch.tv/izakooo zapraszam
0
Litości, Lewy i Izak wzięli do reprezentacji Polski Matę xd
1
@Norkusik piłeczka halowa 7 na 7 z udziwnieniami
https://www.twitch.tv/izakooo
1
Jak coś, to o 19 Polska gra w Kings League. Gramy z Algierią
0
@Popitek12 nadal łatwiejsze niż przejście się do urzędu pracy
5
@ArcziArtt jeśli taki mecz jak ten zdarza ci się raz na 20 spotkań, to znaczy, że to nie jest twój styl
0
@CurryTheGoat30 ta klub z Sewilli nie ma nic lepszego do roboty niż podkładać się Realowi xd
5
Czyli tak czy inaczej mu go ściągną xd