1

Schabowy, gołąbek, bigosik, lecimy.

16

Różnorodność naszą siłą

0

@Karol145 każdy wiedział, tylko nie ci, co chcieli resetu relacji z Rosją.

1

@LeszekFCB to samo, co Ronaldo, nie? Więc co było kluczowe przy wyborze zwycięzcy?

0

@marcin62 ja już tak nie robię. Mam tylko prime, a resztę kupuję jak jakaś premiera jest, którą chcę obejrzeć.

3

@Barcanajlepszyteam w grupie na mundialu

1

@Barcanajlepszyteam panie, Modrić dostał ZP na bieganie w dogrywce. Serio wierzysz, że gdyby chodziło tylko o klub, to Złotej Piłki nie dostałby Ronaldo?

1

@Barcanajlepszyteam i ostatecznie jaki ty albo ja mamy na to wpływ? xd Tak będzie i tyle. Dla mnie w roku turnieju międzynarodowego to on ma najważniejszą wagę przy nagrodach typu Złota Piłka czy FIFA The Best i dla głosujących zapewne też, bo zobacz Złotą Piłkę Modricia.

3

@Barcanajlepszyteam a czy kiedykolwiek wcześniej najlepszy piłkarz w historii grał w MLS? xd Można się tu obrażać na świat i wyzywać od fanbojów, ale dobrze wiesz, że w przypadku zdobycia MŚ przez Argentynę lub Portugalię, Messi lub Ronaldo zdobywają ZP.

3

Kiedy atmosfera przy stole siada

1

Ale pierwszy kebab po świętach to będzie coś

0

@maroon to wegetarianie. Oni w sumie są ok, bo raczej nie kreują z tego całej swojej osobowości, w przeciwieństwie do tych drugich.

0

@Frimpong a ten czub nawet komuś na otwarcie domu śpiewał czy co xD

3

@maroon weganie nie jedzą też produktów pochodzenia zwierzęcego, a więc jajek itd. Zandberg zdjęcie wrzucił jak tofu zawija w papier od sushi xD

1

@Who_you_mam ja to chyba Misję Kleopatra tylko lubię

1

@Eklerek ale rozdupcone paznokcie

2

O 20 na Pulsie "Asterix na olimpiadzie "

2

@July_6_BcN wczoraj gotowane, dzisiaj smażone

0

@kanver_ w sumie ile można jechać na tym, że rozdaje się prawie nowe gry, byle konkurować ze steamem xd

2

@Starrk materiał o polskich tradycjach w polskiej telewizji? To byłoby wręcz obrzydliwe i skandaliczne.

0

@July_6_BcN niezbyt - ryba, jajka, majonezy itd.

1

@marcin62 no i niech sobie jedzą, nie ma potrzeby robić o tym materiału. Ale że taki materiał wychodzi od TVN, to nie jest pewnie przypadek

15

A TVN napieprza o wegańskiej wigilii. Najlepiej jakby jeszcze bezdzietna była. Nie do podrobienia są.

0

@marcin62 no właśnie niby fajne, ale wydaje mi się, że mnie to znuży

0

@Popitek12 mały grubas kontra Gunther

6

Co prawda to prawda. Chłop w pewnym momencie swojego prime był otoczony piłkarzami na Inter Miami. Chociaż szkalowania Paulinho nie toleruję.

4

Aaa zjem jeszcze. Do wizyty na sorze jeszcze daleko

0

@LukaszFan tajes

9

Do przyszłego roku przyjacielu. Ale jeszcze najpierw trzeba zrobić dym w Nowym Jorku.

1

@Giwera jednak chyba yamahoozie polka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?