PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Schabowy, gołąbek, bigosik, lecimy.
16
Różnorodność naszą siłą
0
@Karol145 każdy wiedział, tylko nie ci, co chcieli resetu relacji z Rosją.
1
@LeszekFCB to samo, co Ronaldo, nie? Więc co było kluczowe przy wyborze zwycięzcy?
0
@marcin62 ja już tak nie robię. Mam tylko prime, a resztę kupuję jak jakaś premiera jest, którą chcę obejrzeć.
3
@Barcanajlepszyteam w grupie na mundialu
1
@Barcanajlepszyteam panie, Modrić dostał ZP na bieganie w dogrywce. Serio wierzysz, że gdyby chodziło tylko o klub, to Złotej Piłki nie dostałby Ronaldo?
1
@Barcanajlepszyteam i ostatecznie jaki ty albo ja mamy na to wpływ? xd Tak będzie i tyle. Dla mnie w roku turnieju międzynarodowego to on ma najważniejszą wagę przy nagrodach typu Złota Piłka czy FIFA The Best i dla głosujących zapewne też, bo zobacz Złotą Piłkę Modricia.
3
@Barcanajlepszyteam a czy kiedykolwiek wcześniej najlepszy piłkarz w historii grał w MLS? xd Można się tu obrażać na świat i wyzywać od fanbojów, ale dobrze wiesz, że w przypadku zdobycia MŚ przez Argentynę lub Portugalię, Messi lub Ronaldo zdobywają ZP.
3
Kiedy atmosfera przy stole siada
1
Ale pierwszy kebab po świętach to będzie coś
0
@maroon to wegetarianie. Oni w sumie są ok, bo raczej nie kreują z tego całej swojej osobowości, w przeciwieństwie do tych drugich.
0
@Frimpong a ten czub nawet komuś na otwarcie domu śpiewał czy co xD
3
@maroon weganie nie jedzą też produktów pochodzenia zwierzęcego, a więc jajek itd. Zandberg zdjęcie wrzucił jak tofu zawija w papier od sushi xD
1
@Who_you_mam ja to chyba Misję Kleopatra tylko lubię
1
@Eklerek ale rozdupcone paznokcie
2
O 20 na Pulsie "Asterix na olimpiadzie "
2
@July_6_BcN wczoraj gotowane, dzisiaj smażone
0
@kanver_ w sumie ile można jechać na tym, że rozdaje się prawie nowe gry, byle konkurować ze steamem xd
2
@Starrk materiał o polskich tradycjach w polskiej telewizji? To byłoby wręcz obrzydliwe i skandaliczne.
0
@July_6_BcN niezbyt - ryba, jajka, majonezy itd.
1
@marcin62 no i niech sobie jedzą, nie ma potrzeby robić o tym materiału. Ale że taki materiał wychodzi od TVN, to nie jest pewnie przypadek
15
A TVN napieprza o wegańskiej wigilii. Najlepiej jakby jeszcze bezdzietna była. Nie do podrobienia są.
0
@marcin62 no właśnie niby fajne, ale wydaje mi się, że mnie to znuży
0
@Popitek12 mały grubas kontra Gunther
6
Co prawda to prawda. Chłop w pewnym momencie swojego prime był otoczony piłkarzami na Inter Miami. Chociaż szkalowania Paulinho nie toleruję.
4
Aaa zjem jeszcze. Do wizyty na sorze jeszcze daleko
0
@LukaszFan tajes
9
Do przyszłego roku przyjacielu. Ale jeszcze najpierw trzeba zrobić dym w Nowym Jorku.
1
@Giwera jednak chyba yamahoozie polka