PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Croocers chłop będzie co tydzień jechał z Tuskiem teraz? xd Wchodzę w to. Największe rusofile sprzed kilku lat najgłośniej teraz krzyczą o ruskich onucach
1
Zrobiłem sobie podsumowanie roku Playstation i to jest chyba najbardziej zrobione na siłę "wrapped" ze wszystkich. 7 slajdów, z czego dwa to reklamy zachęcające do kupna PS5 Pro, pada i PS Plus xd
No ale takie mam TOP5 https://zapodaj.net/images/4b293c06bdb72.png
1
@NeroTFP1 o ile doceniam jego klasę sportową, tak nigdy chyba do końca nie polubiłem Alby w Barc. Teraz jak grał w Miami to spoko
1
@NeroTFP1 a Gaviego byś lubił, gdyby grał dla drużyny przeciwnej? Bo ja nie.
0
@esem91 a potem wrocił i w pierwszym meczu zrobił prawie identyczne wejście jak to, które zakończyło się kontuzją. Nie żal mi idioty
1
Teraz tylko modlić się o zdrowie Garcii, bo przecież jak on dozna kontuzji, to Ter Stegen wraca na stałe do składu
13
Na Eleven zaczęła się właśnie powtórka meczu. Przeżyjmy to jeszcze raz
28
@AmigoBlancos albo jak to jest, że Bóg czyni ludzi fanami Realu Madryt? Czym człowiek na to zasłużył?
1
Ligowy meczyk na Eleven i fajnie
0
Brawo panie piłkarzu Marcusie Rashfordzie
0
@Barceloniarz987 no i cyk
0
@Barceloniarz987 no o Yamalu dzisiaj to samo można powiedzieć
0
To ciekawe, czy dla Wojtka zostaną jakiekolwiek mecze. Przecież jak Ter Stegen usiądzie teraz w lidze, to będzie fochy robił przez 90 minut, a co dopiero jak usiądzie w dalszych fazach PK.
0
Obrona trochę jak Lloris strzał Messiego w finale MŚ
0
O kurde, ale przypieprzył xD
15
Ter Stegen to jak w Galactik Football. Co mecz te same ruchy xd
2
Wiele tu nie trzeba. Jeden błąd obrony, 1 na 1 z Ter Stegenem i fajrant
0
Ale coś mi śmierdzi, że ta Guadalajara dupą i mocą przyjaźni strzeli gola xd
2
Jaki boysband w puchowych kurtkach na trybunach xd
0
A w sumie odpadnijmy po karnych i niech płonie xd
1
W karnych lipa będzie. Nie ma Rikiego Pucia
2
Szkoda mi Flicka xd
4
Yamal co podanie xD To już lepiej było wybić w aut w geście fair play
0
Guadalajara, która nawet nie jest najlepszą Guadalajarą na świecie, wyjaśnia Yamala
6
Męczące są takie mecze do oglądania. No chyba, że taka Guadalajara czy inne Inter City strzela pierwsze, to wtedy jest zabawnie
8
xDD co jest, będą sobie longshoty walić nawzajem
2
Haha nawet Guadalajara wie, że takie strzały mogą się udać z ręcznikiem na bramce
0
Pamiętacie jak Ferdek i Paździoch naprzemiennie używali mocy umysłu, żeby ten drugi dostał sraczki itd.? Może jak wszyscy w jednym momencie pomyślimy, żeby Ter Stegen wpuścił najgorszą bramkę w historii tego klubu, to się uda.
6
Ter Stegen w pierwszym i rzygać się chce
7
@JimMorrisonFCB ile płaci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)