5

@Croocers chłop będzie co tydzień jechał z Tuskiem teraz? xd Wchodzę w to. Największe rusofile sprzed kilku lat najgłośniej teraz krzyczą o ruskich onucach

1

Zrobiłem sobie podsumowanie roku Playstation i to jest chyba najbardziej zrobione na siłę "wrapped" ze wszystkich. 7 slajdów, z czego dwa to reklamy zachęcające do kupna PS5 Pro, pada i PS Plus xd
No ale takie mam TOP5 https://zapodaj.net/images/4b293c06bdb72.png

1

@NeroTFP1 o ile doceniam jego klasę sportową, tak nigdy chyba do końca nie polubiłem Alby w Barc. Teraz jak grał w Miami to spoko

1

@NeroTFP1 a Gaviego byś lubił, gdyby grał dla drużyny przeciwnej? Bo ja nie.

0

@esem91 a potem wrocił i w pierwszym meczu zrobił prawie identyczne wejście jak to, które zakończyło się kontuzją. Nie żal mi idioty

1

Teraz tylko modlić się o zdrowie Garcii, bo przecież jak on dozna kontuzji, to Ter Stegen wraca na stałe do składu

13

Na Eleven zaczęła się właśnie powtórka meczu. Przeżyjmy to jeszcze raz

28

@AmigoBlancos albo jak to jest, że Bóg czyni ludzi fanami Realu Madryt? Czym człowiek na to zasłużył?

1

Ligowy meczyk na Eleven i fajnie

0

Brawo panie piłkarzu Marcusie Rashfordzie

0

@Barceloniarz987 no i cyk

0

@Barceloniarz987 no o Yamalu dzisiaj to samo można powiedzieć

0

To ciekawe, czy dla Wojtka zostaną jakiekolwiek mecze. Przecież jak Ter Stegen usiądzie teraz w lidze, to będzie fochy robił przez 90 minut, a co dopiero jak usiądzie w dalszych fazach PK.

0

Obrona trochę jak Lloris strzał Messiego w finale MŚ

0

O kurde, ale przypieprzył xD

15

Ter Stegen to jak w Galactik Football. Co mecz te same ruchy xd

2

Wiele tu nie trzeba. Jeden błąd obrony, 1 na 1 z Ter Stegenem i fajrant

0

Ale coś mi śmierdzi, że ta Guadalajara dupą i mocą przyjaźni strzeli gola xd

2

Jaki boysband w puchowych kurtkach na trybunach xd

0

A w sumie odpadnijmy po karnych i niech płonie xd

1

W karnych lipa będzie. Nie ma Rikiego Pucia

2

Szkoda mi Flicka xd

4

Yamal co podanie xD To już lepiej było wybić w aut w geście fair play

0

Guadalajara, która nawet nie jest najlepszą Guadalajarą na świecie, wyjaśnia Yamala

6

Męczące są takie mecze do oglądania. No chyba, że taka Guadalajara czy inne Inter City strzela pierwsze, to wtedy jest zabawnie

8

xDD co jest, będą sobie longshoty walić nawzajem

2

Haha nawet Guadalajara wie, że takie strzały mogą się udać z ręcznikiem na bramce

0

Pamiętacie jak Ferdek i Paździoch naprzemiennie używali mocy umysłu, żeby ten drugi dostał sraczki itd.? Może jak wszyscy w jednym momencie pomyślimy, żeby Ter Stegen wpuścił najgorszą bramkę w historii tego klubu, to się uda.

6

Ter Stegen w pierwszym i rzygać się chce

7

@JimMorrisonFCB ile płaci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?