2

@tomek8756 takie słowa jak antysemita, rasista, homofob czy transfob już nikogo nie obrażają

1

Chyba jest już po chłopie. Na pewno nie zostanie tu siedzieć na ławie.

1

@Popitek12 ja ogólnie nie przepadam za serią i grałem może w 1-2 części, ale Odyssey było spoko, tyle co pograłem

0

A te gwizdy to na spikera były? xd

0

Ale spam wrzutek xD

23

A Ter Stegen to teraz co mecz będzie miał tak mordę wykrzywioną jak pałąk od wiadra? O co mu chodzi?

0

Niemiecki Hitman wrócił i już zaczyna podtruwać konkurencję. Uważaj, co jesz Joan.

1

Ogólnie martwię się o siebie, bo zaczynają mnie cieszyć gole Ferrana. Jeśli przekona do siebie takiego hejtera jak ja, to koniec.

2

Czekaj co XDDDDDDDDD

0

Kocham piłkarza Marcus Rashford.

0

E chyba bez spalonego xd Ładna akcja

3

@Popitek12 jak wpiszesz John Cena w google i klikniesz łapkę, to pokazują się wszystkie gole Cristiana Ronalda w fazach pucharowych Mistrzostw Świata

7

@Arkon najbardziej nie cierpię oczywiście KO, Lewicy, Polski 2050, PSL, Razem, a jedyne, na które mogę głosować to PiS, Konfa i Braun.

7

Nie no, zaczynanie gier i niekończenie ich nie ma sensu. Potem wracasz i nie wiadomo, o co chodzi w fabule i jak w to grać. Od dziś koniec z tym.

0

@PawkoFCB kurde, wróciłem do gry i nie wiem totalnie, o co chodzi :D Chyba muszę zacząć od początku

0

Grał ktoś we wszystkie DLC do Kingdome Come 2? Warto? Na razie dokupiłem ten o malarzu.

1

@Popitek12 a faktycznie, dupa. Ale za to na yt pokazują walki GOATa

0

To już dzisiejszej nocy @Popitek12

1

@anton95 piękne xdd

44

Umęczon pod Hansim Flickiem, ukrzyżowan, zhejtowan i pogrzebion. Zstąpił do Izraela. Trzeciego dnia zmartwychwstał; wstąpił do Ciutat Esportiva, siedzi po prawicy de Jonga, Holendra nicniemogącego. Stamtąd przyjdzie łapać czerwone kartki i psuć humory.

4

Port Polska to nazwa pokroju Gówno Dupa, zero aury.

0

@Popitek12 psa, bo może się okazać, że to był tak naprawdę Bron Breakker i może by coś sypnął.

2

@Kgorecki2500 brak nagrody w kategorii RPG dla Kingdoma obrzydził mi Ekspedycję. Szkoda, że jeszcze nie nominowali ich w kategorii gry sportowej, bo jest siatkówka

0

Nie no super gra na koniec xD

2

@4drian0 ale nie zaoferował więcej niż Kingdom, mimo że Kingdom był zwykłym sequelem. Zgadzam się praktycznie z każdą nagrodą dla Ekspedycji, ale nie w tej kategorii.

1

@macio_944 ogólnie dużo pokrzywdzonych, bo Indiana czy Silent Hill lekko mogły pozdobywac jakieś nagrody, ale konkurencja zbyt duża

2

@4drian0 no spoko, ale czemu wykastrowany RPG wygrał z pełnoprawnym RPG? Bo ma to "j" od Japonii?

1

@Transu96 sub z prajmika siedzi elegancko

8

@4drian0 oczywiście, że Kingdom. Ekspedycja to świetna gra, ale wykastrowany rpg. Eksploracji to tam praktycznie nie ma.

0

Nie no przesadzili z tym, że Ekspedycja najlepszym RPG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?