PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 takie słowa jak antysemita, rasista, homofob czy transfob już nikogo nie obrażają
1
Chyba jest już po chłopie. Na pewno nie zostanie tu siedzieć na ławie.
1
@Popitek12 ja ogólnie nie przepadam za serią i grałem może w 1-2 części, ale Odyssey było spoko, tyle co pograłem
0
A te gwizdy to na spikera były? xd
0
Ale spam wrzutek xD
23
A Ter Stegen to teraz co mecz będzie miał tak mordę wykrzywioną jak pałąk od wiadra? O co mu chodzi?
0
Niemiecki Hitman wrócił i już zaczyna podtruwać konkurencję. Uważaj, co jesz Joan.
1
Ogólnie martwię się o siebie, bo zaczynają mnie cieszyć gole Ferrana. Jeśli przekona do siebie takiego hejtera jak ja, to koniec.
2
Czekaj co XDDDDDDDDD
0
Kocham piłkarza Marcus Rashford.
0
E chyba bez spalonego xd Ładna akcja
3
@Popitek12 jak wpiszesz John Cena w google i klikniesz łapkę, to pokazują się wszystkie gole Cristiana Ronalda w fazach pucharowych Mistrzostw Świata
7
@Arkon najbardziej nie cierpię oczywiście KO, Lewicy, Polski 2050, PSL, Razem, a jedyne, na które mogę głosować to PiS, Konfa i Braun.
7
Nie no, zaczynanie gier i niekończenie ich nie ma sensu. Potem wracasz i nie wiadomo, o co chodzi w fabule i jak w to grać. Od dziś koniec z tym.
0
@PawkoFCB kurde, wróciłem do gry i nie wiem totalnie, o co chodzi :D Chyba muszę zacząć od początku
0
Grał ktoś we wszystkie DLC do Kingdome Come 2? Warto? Na razie dokupiłem ten o malarzu.
1
@Popitek12 a faktycznie, dupa. Ale za to na yt pokazują walki GOATa
0
To już dzisiejszej nocy @Popitek12
1
@anton95 piękne xdd
44
Umęczon pod Hansim Flickiem, ukrzyżowan, zhejtowan i pogrzebion. Zstąpił do Izraela. Trzeciego dnia zmartwychwstał; wstąpił do Ciutat Esportiva, siedzi po prawicy de Jonga, Holendra nicniemogącego. Stamtąd przyjdzie łapać czerwone kartki i psuć humory.
4
Port Polska to nazwa pokroju Gówno Dupa, zero aury.
0
@Popitek12 psa, bo może się okazać, że to był tak naprawdę Bron Breakker i może by coś sypnął.
2
@Kgorecki2500 brak nagrody w kategorii RPG dla Kingdoma obrzydził mi Ekspedycję. Szkoda, że jeszcze nie nominowali ich w kategorii gry sportowej, bo jest siatkówka
0
Nie no super gra na koniec xD
2
@4drian0 ale nie zaoferował więcej niż Kingdom, mimo że Kingdom był zwykłym sequelem. Zgadzam się praktycznie z każdą nagrodą dla Ekspedycji, ale nie w tej kategorii.
1
@macio_944 ogólnie dużo pokrzywdzonych, bo Indiana czy Silent Hill lekko mogły pozdobywac jakieś nagrody, ale konkurencja zbyt duża
2
@4drian0 no spoko, ale czemu wykastrowany RPG wygrał z pełnoprawnym RPG? Bo ma to "j" od Japonii?
1
@Transu96 sub z prajmika siedzi elegancko
8
@4drian0 oczywiście, że Kingdom. Ekspedycja to świetna gra, ale wykastrowany rpg. Eksploracji to tam praktycznie nie ma.
0
Nie no przesadzili z tym, że Ekspedycja najlepszym RPG