PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A tak właściwie to czemu Miami grało finał u siebie? :D
4
hahaha danza kudurooooooooooooo @Encore
29
Nie zapominajmy
4
Zapomniałem, że jest jeszcze Finalissima. Więc to + MŚ i kończymy na 50 trofeach
0
Tylko nie soccer gościu
2
@Esteban_ i w sumie ma szansę zostać najbardziej utytułowanym zawodnikiem
15
A Marquinhos skąd się tam znalazł z tyloma trofeami xD Gdzie on to nabił oprócz Ligue 1
0
Pozytywny ten trener Vancouver
8
A w 2026 luźne mistrzostwo świata, wyobraźcie to sobie
1
Aż zachciało mi się w Fifkę pograć, ale obejrzałem chwilę na twitchu i to jest takie ścierwo xd I chyba dalej nie kupię
2
@zgutek z drugiej strony Messi na ławce to jakoś nie pasuje.
3
Teraz będziemy ich oglądać w meczach Barca Legends
2
Pozamiataneeeeeeee
1
@Barca_bwo tak, ale ze ścinkami
4
Ci prezesi Interu to wyglądają jak generyczni menedżerowie z Fify z tymi herbami na marynarkach :D
1
Ale teraz Busquets zepsuł
8
Dla mnie to jest chore, że Messi tak zasuwa xd
0
@daniel32778 nie kierować się jakimiś pseudo zasadami dla sebów z blokowisk i normalnie zgłosić.
2
No niech jeszcze jakiś cieć Messiego połamie przed MŚ xd
0
Ten transfer De Paula to zawsze będzie dla mnie zagadka xd
0
Ale się zaczną wylewy w obronie xd
0
@Derean cicho xd
1
@mekston mogłem o tych bramkarzach nie pisać xD Myślałem, że Ustari broni
0
No to zaczynamy zabawę
0
@Eklerek Salah come to Barca
1
@macio_944 i git, ale tak powinny też odpowiedzieć dzbanowi inne kraje UE i to najlepiej oficjalnie. Sikorski się wychylił, a Francja, Niemcy itd. cichutko, bo biznes trzeba kręcić. I potem nas przy kluczowych rozmowach dotyczących bezpieczeństwa nie ma.
38
Dajcie mu zakaz stadionowy, a najlepiej to zakaz rodzicielski
1
@mekston z tego co pamiętam to on też na karne był git
17
Messiemu pod koniec kariery los odpłacił się bramkarzami, którzy potrafią coś bronić, bo tak pół życia w Barcy z Ter Stegenem, wcześniej Pinto, a Valdes też potrafił lipę zrobić. W Argentynie całe życie z jakimiś ręcznikami typu Armani, Caballero.
2
A haftajm szoł będzie? Czekam na występ jakiegoś Lil Ciecia.