PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 nie Dwayne, tym razem ludzie też nie wskażą na ciebie.
4
Ronaldo robi max 2 G/A z Uzbekistanem i tym, co się tam ostatecznie dostanie
1
@Popitek12 Popitku, a co sprawiło, że pałka się przegła?
3
Niech nas dadzą do grupy z Portugalią, to nasi kibice znowu będą siuuu robić po golu Ronalda
2
Na Mundialu 2026 będę po prostu wiernym kibicem przeciwników Portugalii.
3
xD cudowny serial
1
Nie no ale to losowanie to serio przekracza już granice żenady. W aktorów się bawią
0
@Czyhrynski i któraś pewnie daleko zajdzie xd
0
@Ogorinho1974 napiszą na twitterze po transmisji.
1
W ogóle można odnieść wrażenie, że w USA muzyką tworzą tylko czarni xD Co Wrestlemanię występuje czarny raper, co Superbowl wystepuje czarny raper, tu jakieś czarne no name'y xD
6
Real Madryt nie pozostaje w tyle i również wypuszcza własne pluszaki
5
Trump to wie o co tam chodzi?
1
@RoberDzik mistrzostwa w Afryce były jednymi z najlepszych
5
Nie pokazali Ronalda wznoszącego puchar świata. O co chodzi @Popitek12 ?
0
@Fabik87 to nieźle xd
2
@Ryoumen na miejscu klubu to bym wypuścił więcej egzemplarzy, a nie 5000, gdzie połowa pewnie na odsprzedaż pójdzie.
1
@Criss18Barca 58
0
@Ojciec5tkidzieci a co to za program? xd
4
@July_6_BcN gdyby wyznał, że jest kibicem Realu
2
@Gary marzenie. Jakiś czas temu była chyba kwestia, w której wszyscy mówili jednym głosem. Nie wiem, czy nie chodziło o Żydów. Ale to niestety rzadkość.
0
@michal26 ja sam z nieufnością podchodzę do kryptowalut, ale to głównie dlatego, że mi to niepotrzebne i się w to nie zagłębiam, ale wypadałoby, żeby oni wiedzieli xd
0
@Roobo posiadacze dogecoina w ryk
3
@Kgorecki2500 o, a to ładne akurat
3
@RafiVeB żaden żartobliwy post. Ruble powinny do mnie dotrzeć w ciągu 5 dni roboczych.
9
@blakkudium nigdy nie zapomnę tej kompromitacji w Lidze Europy
0
@Aragorn33 nie wiem, co to sarkazm i żarty, więc traktuję twój komentarz z pełną powagą i zabieram się do roboty.
0
@michal26 niestety niektórzy twierdzą, że siedzę z poważną miną i uważam, że Tusk przed milionami słuchaczy przyznał, że nie jest polskim premierem.
1
@Hosh sądząc po ostatniej kampanii prezydenckiej to w tym samym miejscu, co Rafał Trzaskowski.
1
@Aragorn33 no ja jednak wolałbym powagę. Ale wiem, ostatnio broniono tutaj buczenia w teatrze.
@mkord to ustalcie chociaż z kolegami wspólną wersję. Pada tam "nie" czy nie pada.
0
@Aragorn33 cytując niedoszłego prezydenta: "brygada, uśmiechnijcie się". Matko, ja wiem że on tu żartował, ale pytam, czy to jest miejsce na żarty. Czy dobrze zrobił jak wtedy żartował o tym, że spełnił tylko 30% obietnic, bo wyborcy słabo na niego głosowali? I nie wiem, gdzie widzisz jakieś próby wyciągania poważnych wniosków xD
@Hosh "bo ja bym chciał mieć premiera polskiego rządu, nawet wobec którego jestem w opozycji"