2

@Popitek12 nie Dwayne, tym razem ludzie też nie wskażą na ciebie.

4

Ronaldo robi max 2 G/A z Uzbekistanem i tym, co się tam ostatecznie dostanie

1

@Popitek12 Popitku, a co sprawiło, że pałka się przegła?

3

Niech nas dadzą do grupy z Portugalią, to nasi kibice znowu będą siuuu robić po golu Ronalda

2

Na Mundialu 2026 będę po prostu wiernym kibicem przeciwników Portugalii.

3

xD cudowny serial


1

Nie no ale to losowanie to serio przekracza już granice żenady. W aktorów się bawią

0

@Czyhrynski i któraś pewnie daleko zajdzie xd

0

@Ogorinho1974 napiszą na twitterze po transmisji.

1

W ogóle można odnieść wrażenie, że w USA muzyką tworzą tylko czarni xD Co Wrestlemanię występuje czarny raper, co Superbowl wystepuje czarny raper, tu jakieś czarne no name'y xD

6

Real Madryt nie pozostaje w tyle i również wypuszcza własne pluszaki

5

Trump to wie o co tam chodzi?

1

@RoberDzik mistrzostwa w Afryce były jednymi z najlepszych

5

Nie pokazali Ronalda wznoszącego puchar świata. O co chodzi @Popitek12 ?

0

@Fabik87 to nieźle xd

2

@Ryoumen na miejscu klubu to bym wypuścił więcej egzemplarzy, a nie 5000, gdzie połowa pewnie na odsprzedaż pójdzie.

1

0

@Ojciec5tkidzieci a co to za program? xd

4

@July_6_BcN gdyby wyznał, że jest kibicem Realu

2

@Gary marzenie. Jakiś czas temu była chyba kwestia, w której wszyscy mówili jednym głosem. Nie wiem, czy nie chodziło o Żydów. Ale to niestety rzadkość.

0

@michal26 ja sam z nieufnością podchodzę do kryptowalut, ale to głównie dlatego, że mi to niepotrzebne i się w to nie zagłębiam, ale wypadałoby, żeby oni wiedzieli xd

0

@Roobo posiadacze dogecoina w ryk

3

@Kgorecki2500 o, a to ładne akurat

3

@RafiVeB żaden żartobliwy post. Ruble powinny do mnie dotrzeć w ciągu 5 dni roboczych.

9

@blakkudium nigdy nie zapomnę tej kompromitacji w Lidze Europy

0

@Aragorn33 nie wiem, co to sarkazm i żarty, więc traktuję twój komentarz z pełną powagą i zabieram się do roboty.

0

@michal26 niestety niektórzy twierdzą, że siedzę z poważną miną i uważam, że Tusk przed milionami słuchaczy przyznał, że nie jest polskim premierem.

1

@Hosh sądząc po ostatniej kampanii prezydenckiej to w tym samym miejscu, co Rafał Trzaskowski.

1

@Aragorn33 no ja jednak wolałbym powagę. Ale wiem, ostatnio broniono tutaj buczenia w teatrze.

@mkord to ustalcie chociaż z kolegami wspólną wersję. Pada tam "nie" czy nie pada.

0

@Aragorn33 cytując niedoszłego prezydenta: "brygada, uśmiechnijcie się". Matko, ja wiem że on tu żartował, ale pytam, czy to jest miejsce na żarty. Czy dobrze zrobił jak wtedy żartował o tym, że spełnił tylko 30% obietnic, bo wyborcy słabo na niego głosowali? I nie wiem, gdzie widzisz jakieś próby wyciągania poważnych wniosków xD

@Hosh "bo ja bym chciał mieć premiera polskiego rządu, nawet wobec którego jestem w opozycji"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?