PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 po czym?
0
Myślicie, że kapitan ogląda dzisiaj swoich kolegów?
2
Usos wrócili do tag teamów i gitara @Popitek12
2
@Commando zgadza się. Tylko szkoda tylko, że za tymi pięknymi amerykańskimi słowami nie idą żadne gesty.
1
Słyszeliście, co ten ambasador USA w Polsce mówił w TVN? Aż mnie zemdliło od tego cukrowania. Jesteśmy najlepszym, najbardziej zjednoczonym narodem w Europie, mamy najsilniejszą armię w Europie, jesteśmy mocarstwem (XD!), kraje w Europie muszą dążyć za przykładem Polski. A potem nas nie ma przy kluczowych rozmowach
1
@Krzysztof1987 spoiler: gówno mu to pomoże
1
@Safrani ta Estonia to co tak zaczęła ostatnio cwaniakować? Wysłali już swoje wojska na Ukrainę?
5
@Culer9002 nie wiem, dla mnie to jest naprawdę kabaret. Mógł pojechać na Montserrat i spędzić tydzień u mnichów
3
@ACMaldini3 pamiętam, że razem uderzali w puchara
0
Szkoda, że nie do Częstochowy jednak. Widać, że tam w głowie jest też nieźle naje..., pomijając problemy po ostatnich wydarzeniach.
0
Kurcze, jak ja lubię obejrzeć Skazańca za każdym razem jak leci w telewizji
0
@Frimpong "a co powiedział?"
1
@Tatazolwinia pieprzył o jakimś kodeksie po tym jak totalnie zawalił mecz i nigdy nie wziął winy na siebie, a zepsuł nam kilka ważnych meczów.
1
@Frimpong Ukraina
11
Z drugiej strony wkur... mnie Araujo i mam nadzieję, że już dla Barcy nie zagra, ale z drugiej strony szkoda go jako człowieka. Tym bardziej, jeśli pamięta się o Robercie Enke.
2
@tbas przecież HBO w rękach Netflixa to jest tragedia. Dla mnie produkcje HBO i Netflixa dzieli przepaść.
1
@mordini123 no i dobrze
3
Ale by siadło z trybun takie Xabi quedate we wtorek
1
@Lionel_Messi10 Suarez powinien się wykazać zdrowym rozsądkiem, bo w przyszłości wyląduje na wózku jak nie gorzej.
6
Jak cieciowi Orłowskiemu dobrze się zarabiało na książce o Barcy, to można było odnieść wrażenie, że jest jej kibicem, tak cukrował.
0
hahaha o kur... jak się celta zabawiła
0
Gdzie kartka dla męczennika za gestykulacje pokazujące kartkę?
0
@Cryptolis żydzi na pewno trzymali rękę nad tym filmem. Czy w ogóle wiadomo było w tamtym czasie o liczbie sześciu milionów?
4
Lubię, jak w kinie kończy się seans i ludzie wychodzą w kompletnej ciszy, bo film wywołał takie wrażenie. I taka właśnie była Norymberga. Jedyne zastrzeżenie mam do Ramiego Malka, bo choć go lubię, to mam wrażenie, że on cały czas odgrywa rolę Freddiego Mercury'ego tymi swoimi minami. W sumie to nie jedyne, bo z filmu bije amerykańskie samouwielbienie no i podejrzewam, że sporo tam podkoloryzowano.
No i trudno nie odnieść tu wrażenia, że taki film ukazujący tragedię żydów ukazał się w obecnych czasach, bo trzeba odwrócić uwagę od tego, że oni teraz dokonują podobnych zbrodni. @Ojciec5tkidzieci
2
@Popitek12 muszę nad tym pomyśleć.
1
@Trojanek23 ja bym wolał, żeby ktoś mi wytłumaczył popularność rapu zarówno w Polsce i na świecie.
2
@kanver_ ja chciałbym Kane'a. Nie mam nic przeciwko temu, żebyśmy co 3 sezony sprowadzali tego typu zawodnika na, powiedzmy, trzy-cztery sezony. Nie musimy na każdej pozycji mieć zawodnika na 10 lat. Na Lewym źle nie wyszliśmy. Ale nie uważam, że na Ferranie jako głównej dziewiątce daleko pojedziemy.
0
@kanver_ co wam niektórym tak na łeb ten Alvarez siadł xD Najpierw Ferrana obrzydzał mi sam Ferran swoją grą, a teraz jak zaczął dobrze grać, to będą mi go obrzydzać jego fanatycy, co nagle wypełźli.
6
@blakkudium ale już jakieś Speedy mogą se je dotykać brudnymi łapskami xD
2
@Adran360 a, no ale i tak dziwne, że nie na neutralnym