3

@macio_944 z drugiej strony w tamtym sezonie było widać ogień. W tym można odnieść wrażenie, że gramy, bo gramy. Dlatego każde trofeum będzie mnie miłą niespodzianką, w przeciwieństwie do tamtego sezonu, gdzie marzyło się o tryplecie.

0

@Malkey95 aaa sorka, to post show o 4 jest

0

Czy ja dobrze widzę, że SNME zaczyna się o 4 rano? xd

1

@xvcWinterSoldier ja od zawsze byłem zdania że ukry = ruski. Ale teraz nie wypada głośno mówić, bo yyy wojna i to są nasi bracia przecież. Natomiast to, że w csa czy lola grają małpy to swoją drogą

1

@Giwera dzisiaj w nocy trzeba to po prostu obejrzeć

1

@kamyk_23 chłopie, Ty próbujesz usprawiedliwiać ludobójstwo. W tym momencie wszelkie dyskusje z tobą powinny być skończone, bo jak widać, nawet ludzi z twojej opcji politycznej brzydzi to, czego dokonują ci zbrodniarze.

1

@kamyk_23 w Ameryce to ludzi programują na żydofilów czy co?

2

@tomek8756 takie słowa jak antysemita, rasista, homofob czy transfob już nikogo nie obrażają

1

Chyba jest już po chłopie. Na pewno nie zostanie tu siedzieć na ławie.

1

@Popitek12 ja ogólnie nie przepadam za serią i grałem może w 1-2 części, ale Odyssey było spoko, tyle co pograłem

0

A te gwizdy to na spikera były? xd

0

Ale spam wrzutek xD

23

A Ter Stegen to teraz co mecz będzie miał tak mordę wykrzywioną jak pałąk od wiadra? O co mu chodzi?

0

Niemiecki Hitman wrócił i już zaczyna podtruwać konkurencję. Uważaj, co jesz Joan.

1

Ogólnie martwię się o siebie, bo zaczynają mnie cieszyć gole Ferrana. Jeśli przekona do siebie takiego hejtera jak ja, to koniec.

2

Czekaj co XDDDDDDDDD

0

Kocham piłkarza Marcus Rashford.

0

E chyba bez spalonego xd Ładna akcja

3

@Popitek12 jak wpiszesz John Cena w google i klikniesz łapkę, to pokazują się wszystkie gole Cristiana Ronalda w fazach pucharowych Mistrzostw Świata

7

@Arkon najbardziej nie cierpię oczywiście KO, Lewicy, Polski 2050, PSL, Razem, a jedyne, na które mogę głosować to PiS, Konfa i Braun.

7

Nie no, zaczynanie gier i niekończenie ich nie ma sensu. Potem wracasz i nie wiadomo, o co chodzi w fabule i jak w to grać. Od dziś koniec z tym.

0

@PawkoFCB kurde, wróciłem do gry i nie wiem totalnie, o co chodzi :D Chyba muszę zacząć od początku

0

Grał ktoś we wszystkie DLC do Kingdome Come 2? Warto? Na razie dokupiłem ten o malarzu.

1

@Popitek12 a faktycznie, dupa. Ale za to na yt pokazują walki GOATa

0

To już dzisiejszej nocy @Popitek12

1

@anton95 piękne xdd

44

Umęczon pod Hansim Flickiem, ukrzyżowan, zhejtowan i pogrzebion. Zstąpił do Izraela. Trzeciego dnia zmartwychwstał; wstąpił do Ciutat Esportiva, siedzi po prawicy de Jonga, Holendra nicniemogącego. Stamtąd przyjdzie łapać czerwone kartki i psuć humory.

4

Port Polska to nazwa pokroju Gówno Dupa, zero aury.

0

@Popitek12 psa, bo może się okazać, że to był tak naprawdę Bron Breakker i może by coś sypnął.

2

@Kgorecki2500 brak nagrody w kategorii RPG dla Kingdoma obrzydził mi Ekspedycję. Szkoda, że jeszcze nie nominowali ich w kategorii gry sportowej, bo jest siatkówka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?