PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Who_you_mam ja to chyba Misję Kleopatra tylko lubię
1
@Eklerek ale rozdupcone paznokcie
2
O 20 na Pulsie "Asterix na olimpiadzie "
2
@July_6_BcN wczoraj gotowane, dzisiaj smażone
0
@kanver_ w sumie ile można jechać na tym, że rozdaje się prawie nowe gry, byle konkurować ze steamem xd
2
@Starrk materiał o polskich tradycjach w polskiej telewizji? To byłoby wręcz obrzydliwe i skandaliczne.
0
@July_6_BcN niezbyt - ryba, jajka, majonezy itd.
1
@marcin62 no i niech sobie jedzą, nie ma potrzeby robić o tym materiału. Ale że taki materiał wychodzi od TVN, to nie jest pewnie przypadek
15
A TVN napieprza o wegańskiej wigilii. Najlepiej jakby jeszcze bezdzietna była. Nie do podrobienia są.
0
@marcin62 no właśnie niby fajne, ale wydaje mi się, że mnie to znuży
0
@Popitek12 mały grubas kontra Gunther
6
Co prawda to prawda. Chłop w pewnym momencie swojego prime był otoczony piłkarzami na Inter Miami. Chociaż szkalowania Paulinho nie toleruję.
4
Aaa zjem jeszcze. Do wizyty na sorze jeszcze daleko
0
@LukaszFan tajes
9
Do przyszłego roku przyjacielu. Ale jeszcze najpierw trzeba zrobić dym w Nowym Jorku.
1
@Giwera jednak chyba yamahoozie polka
5
GOAT Polki na ekranie
2
Banda Jankesów zapomniała syna i myślą, że we Francji policjanci będą przed nimi klękać bo PAŃSTWO Z AMERYKI przyjechało
4
@blakkudium dobra, to akurat okropne xd
0
@Bzyczekk film o żydach*, niestety.
7
Ten wujek też zdrowy xD "Jeśli to ci poprawi humor, to ja zapomniałem okularów do czytania"
1
@Popitek12 ale jak, skoro Bóg w wigilię się jeszcze nie narodził
0
Patologia znowu zapomniała o dziecku
2
@tomek8756 i takie momenty w polskiej polityce to lubię
1
Lecimy z Kevinem
1
@marcin62 kiedyś na instagramie przewijały się filmiki, że chłop pytał randomów o losowe słowa i tworzył z tego freestyle i to było fajne. Teraz są filmiki, jak baba pyta o losowe słowa, wrzuca do Suno AI i jest bardzo dumna, że "stworzyła" utwór xD
1
@blakkudium fajnie, bo czerwone koszulki to ja bardzo lubię, a od dawna dostawaliśmy co najwyżej bramkarskie. Ta z sezonu 07/08 to było coś
https://www.elmuseodelfutbol.com/wp-content/uploads/2018/12/0008_Capa-2-600x600.jpg
1
@jedrek7000 Messi ma siostrę? xd
4
- no to nie wiem, co ja mam Panu dać
- Panie, a rusz pan głową. No co mężczyzna mężczyźnie może najlepszego dać?
- no yyy, bo ja wiem... miłość
- Panie, pan żeś jest normalny?
- n-niee... panie, no to ja już głupi jestem. Normalnie nie wiem, no panie, chyba Panu flaszkę kupię i pierdziel się pan
- no! No widzi pan, no i o to chodzi. A najlepiej dwie, żeby potem nie gonić
11
@norbi77 popsuję to trochę, ale na filmiku to on ewidentnie na Fermina patrzy :D