1

@Who_you_mam ja to chyba Misję Kleopatra tylko lubię

1

@Eklerek ale rozdupcone paznokcie

2

O 20 na Pulsie "Asterix na olimpiadzie "

2

@July_6_BcN wczoraj gotowane, dzisiaj smażone

0

@kanver_ w sumie ile można jechać na tym, że rozdaje się prawie nowe gry, byle konkurować ze steamem xd

2

@Starrk materiał o polskich tradycjach w polskiej telewizji? To byłoby wręcz obrzydliwe i skandaliczne.

0

@July_6_BcN niezbyt - ryba, jajka, majonezy itd.

1

@marcin62 no i niech sobie jedzą, nie ma potrzeby robić o tym materiału. Ale że taki materiał wychodzi od TVN, to nie jest pewnie przypadek

15

A TVN napieprza o wegańskiej wigilii. Najlepiej jakby jeszcze bezdzietna była. Nie do podrobienia są.

0

@marcin62 no właśnie niby fajne, ale wydaje mi się, że mnie to znuży

0

@Popitek12 mały grubas kontra Gunther

6

Co prawda to prawda. Chłop w pewnym momencie swojego prime był otoczony piłkarzami na Inter Miami. Chociaż szkalowania Paulinho nie toleruję.

4

Aaa zjem jeszcze. Do wizyty na sorze jeszcze daleko

0

@LukaszFan tajes

9

Do przyszłego roku przyjacielu. Ale jeszcze najpierw trzeba zrobić dym w Nowym Jorku.

1

@Giwera jednak chyba yamahoozie polka

5

GOAT Polki na ekranie

2

Banda Jankesów zapomniała syna i myślą, że we Francji policjanci będą przed nimi klękać bo PAŃSTWO Z AMERYKI przyjechało

4

@blakkudium dobra, to akurat okropne xd

0

@Bzyczekk film o żydach*, niestety.

7

Ten wujek też zdrowy xD "Jeśli to ci poprawi humor, to ja zapomniałem okularów do czytania"

1

@Popitek12 ale jak, skoro Bóg w wigilię się jeszcze nie narodził

0

Patologia znowu zapomniała o dziecku

2

@tomek8756 i takie momenty w polskiej polityce to lubię

1

Lecimy z Kevinem

1

@marcin62 kiedyś na instagramie przewijały się filmiki, że chłop pytał randomów o losowe słowa i tworzył z tego freestyle i to było fajne. Teraz są filmiki, jak baba pyta o losowe słowa, wrzuca do Suno AI i jest bardzo dumna, że "stworzyła" utwór xD

1

@blakkudium fajnie, bo czerwone koszulki to ja bardzo lubię, a od dawna dostawaliśmy co najwyżej bramkarskie. Ta z sezonu 07/08 to było coś
https://www.elmuseodelfutbol.com/wp-content/uploads/2018/12/0008_Capa-2-600x600.jpg

1

@jedrek7000 Messi ma siostrę? xd

4

- no to nie wiem, co ja mam Panu dać
- Panie, a rusz pan głową. No co mężczyzna mężczyźnie może najlepszego dać?
- no yyy, bo ja wiem... miłość
- Panie, pan żeś jest normalny?
- n-niee... panie, no to ja już głupi jestem. Normalnie nie wiem, no panie, chyba Panu flaszkę kupię i pierdziel się pan
- no! No widzi pan, no i o to chodzi. A najlepiej dwie, żeby potem nie gonić

11

@norbi77 popsuję to trochę, ale na filmiku to on ewidentnie na Fermina patrzy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?