0

Noo i nowy Tomb Raider z chęcią bierę

1

No super kategoria, "kobiety robią gry" xd I oczywiście to jakaś low effort pikselówka co ma pewnie 10 graczy

0

Póki co to tylko RE dla mnie fajne chyba

2

@Popitek12 a w tej głowie na pewno kłębią się piękne pomysły

1

@blakkudium vamos Szwecja

0

@clyde no będzie oglądane

3

@clyde "Oglądać dziś w nocy galę czy iść niewyspana do roboty" to chyba się ze sobą łączy :D

3

Tylko Legia może nas godnie kompromitować

0

@LAMC_10 ja już pisałem o tym ambasadorze parę dni temu. W TVN tak cukrował, że jesteśmy mocarstwem, że inni powinni brać z nas przykład, że jesteśmy niesamowitym narodem, aż się rzygać chciało.

1

@blakkudium nie żeby Anglii to groziło

3

@marcin62 przez strój szanownej pani dziennikarki, sejm pomylił się posłowi z burdelem

1

Szwecja do boju

9

Krótko z babą

1

@QuQ Real zawsze miał obrzydliwy styl, więc dla nich się liczą wyniki, a wyników nie ma. Nie będą czekać.

0

My jakieś prawa do Nico mamy czy już po ptokach?

2

Bellingham mordą w trawie wylądował czy co xD

2

Oho, kolejnemu plackowi wyjdzie strzał życia

0

Gdyby zwolnili Xabiego i byłbym odpowiedzialny za socjale Barcy, to zupełnym przypadkiem przypomniałbym pierwszy sezon Xaviego jako trenera Barcy używając fonetycznego zapisu jego imienia, czyli [ˈʃaβi]

0

Real by dostał karnego, jak wtedy co Modrić faulował swojego

0

Brawo Bellingham

0

@Roobo z Anią Gotuje?

0

Xabi dokonuje ostatnich wysiłków w sprawie ratowania posady w rozmowie z sędziami.

2

Dognieść ich teraz

0

@krefi10 zobaczysz

0

Haha a Haaland co cwaniaczka gra :D

2

Ale on będzie karcił Real w El Clasico w przyszłości

0

Dobra, ale Haaland niestety słupek

0

Mamy to chyba

3

hahaha Borek jaki smutny XDD A jak mordę wydarł po golu Realu

2

Gówno warte jest to City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?