PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten Alba xD Sędzia to ma czasami niezły widok, jak piłkarz do niego leci. Wyobraźcie sobie, że biegnie do was Vinicius
1
hahahahaha co bramka
1
Ciekawe czy mecze MŚ też będą miały amerykańskie opóźnienie
0
@Kgorecki2500 jest w UT trzeci strój Barcelony?
1
Lamine Penal xd
0
Robercik na karnego xd
0
O, Ricardo Rodriguez na ławie xD Kiedyś był z nim mem, że oglądasz randomowy mecz, a tam on biega na lewej obronie
2
Co chłop ma dzień dzisiaj xD
3
Co Anthony zrobił 3 cieszynki po jednym golu to jego
1
Wayne Rooooooooony
0
jeden biegnie na oślep, drugi nie widzi gdzie podaje
1
I to się znowu sprawdza xD
https://x.com/Mudrykism_/status/1995978132411875466
0
Niepopularna opinia, ale biała czcionka podoba mi się na tych strojach bardziej niż pomarańczowo-granatowa
0
Tylko wszedłem do pokoju z kuchni i Balde rozje...ny xD
0
Tylko wszedłem do pokoju po powrocie ze sklepu
1
Skład pachnie potrzebą ratowania wyniku, ale fajnie, że Rashford i Bardghji w pierwszym
1
@Czyhrynski to głównie zasługa wybitnego bramkarza
0
@Barclonismo zrobiłeś mi niezły mindfuck przez chwilę xD LA Knight i Damien Sandow to nie jest ta sama osoba
0
@Karol145 dla mnie po prostu nie ma tego czegoś. Ale spoko jest ta stylizacja na old school
0
@Sulimo nie wiem, dla mnie to jest jeden uj xd Raz takim biorę, raz taki
1
@RoberDzik kartą? :D
0
Kupiłem paczkę kart Ekstraklasy i trafiłem kartę z wyjazdową koszulką Legii, co robić?
0
@Karol145 szczerze to ja postaci Gunthera nie kupuję. Nudne to dla mnie.
0
@QuQ wychodzę z założenia, że pisu nie trzeba krytykować, bo każdy wie, że to był, jest i będzie obrzydliwy wrzód na zdrowym organizmie narodu polskiego, podobnie z Rosją. Dlatego krytykuję wyłącznie rząd, bo niektórym chyba wydaje się, że polityka to kinowa wojna dobra ze złem i że Tusk to akurat ci dobrzy.
@[Oli] wojna u nas jutro będzie a premier wstawia filmiki jak je żurek?! Dziecinada! Ale przy pierwszym akapicie się zaśmiałem, pozdrawiam.
2
@Popitek12 ChatGPT będzie pisał jak storyline'y Triplowi?
0
@QuQ nie, tylko jednej z dwóch najważniejszych postaci w państwie.
0
@Eklerek a co, Pina dalej op?
6
@Bzyczekk ja na mistrzostwach świata chcę se pooglądać świat, nawet jeśli ogórki. Od ogórków europejskich mam eliminacje.
3
Nie gadajcie, że Curacao czyta się Kurasą, a nie Kurakało.
0
Dla mnie jako miłośnika koszulek piłkarskich jest jedna zaleta takich MŚ. Właśnie więcej fajnych koszulek tych egzotycznych krajów.