3

Ten Alba xD Sędzia to ma czasami niezły widok, jak piłkarz do niego leci. Wyobraźcie sobie, że biegnie do was Vinicius

1

hahahahaha co bramka

1

Ciekawe czy mecze MŚ też będą miały amerykańskie opóźnienie

0

@Kgorecki2500 jest w UT trzeci strój Barcelony?

1

Lamine Penal xd

0

Robercik na karnego xd

0

O, Ricardo Rodriguez na ławie xD Kiedyś był z nim mem, że oglądasz randomowy mecz, a tam on biega na lewej obronie

2

Co chłop ma dzień dzisiaj xD

3

Co Anthony zrobił 3 cieszynki po jednym golu to jego

1

Wayne Rooooooooony

0

jeden biegnie na oślep, drugi nie widzi gdzie podaje

1

0

Niepopularna opinia, ale biała czcionka podoba mi się na tych strojach bardziej niż pomarańczowo-granatowa

0

Tylko wszedłem do pokoju z kuchni i Balde rozje...ny xD

0

Tylko wszedłem do pokoju po powrocie ze sklepu

1

Skład pachnie potrzebą ratowania wyniku, ale fajnie, że Rashford i Bardghji w pierwszym

1

@Czyhrynski to głównie zasługa wybitnego bramkarza

0

@Barclonismo zrobiłeś mi niezły mindfuck przez chwilę xD LA Knight i Damien Sandow to nie jest ta sama osoba

0

@Karol145 dla mnie po prostu nie ma tego czegoś. Ale spoko jest ta stylizacja na old school

0

@Sulimo nie wiem, dla mnie to jest jeden uj xd Raz takim biorę, raz taki

1

@RoberDzik kartą? :D

0

Kupiłem paczkę kart Ekstraklasy i trafiłem kartę z wyjazdową koszulką Legii, co robić?

0

@Karol145 szczerze to ja postaci Gunthera nie kupuję. Nudne to dla mnie.

0

@QuQ wychodzę z założenia, że pisu nie trzeba krytykować, bo każdy wie, że to był, jest i będzie obrzydliwy wrzód na zdrowym organizmie narodu polskiego, podobnie z Rosją. Dlatego krytykuję wyłącznie rząd, bo niektórym chyba wydaje się, że polityka to kinowa wojna dobra ze złem i że Tusk to akurat ci dobrzy.

@[Oli] wojna u nas jutro będzie a premier wstawia filmiki jak je żurek?! Dziecinada! Ale przy pierwszym akapicie się zaśmiałem, pozdrawiam.

2

@Popitek12 ChatGPT będzie pisał jak storyline'y Triplowi?

0

@QuQ nie, tylko jednej z dwóch najważniejszych postaci w państwie.

0

@Eklerek a co, Pina dalej op?

6

@Bzyczekk ja na mistrzostwach świata chcę se pooglądać świat, nawet jeśli ogórki. Od ogórków europejskich mam eliminacje.

3

Nie gadajcie, że Curacao czyta się Kurasą, a nie Kurakało.

0

Dla mnie jako miłośnika koszulek piłkarskich jest jedna zaleta takich MŚ. Właśnie więcej fajnych koszulek tych egzotycznych krajów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?