3

@RafiVeB żaden żartobliwy post. Ruble powinny do mnie dotrzeć w ciągu 5 dni roboczych.

9

@blakkudium nigdy nie zapomnę tej kompromitacji w Lidze Europy

0

@Aragorn33 nie wiem, co to sarkazm i żarty, więc traktuję twój komentarz z pełną powagą i zabieram się do roboty.

0

@michal26 niestety niektórzy twierdzą, że siedzę z poważną miną i uważam, że Tusk przed milionami słuchaczy przyznał, że nie jest polskim premierem.

1

@Hosh sądząc po ostatniej kampanii prezydenckiej to w tym samym miejscu, co Rafał Trzaskowski.

1

@Aragorn33 no ja jednak wolałbym powagę. Ale wiem, ostatnio broniono tutaj buczenia w teatrze.

@mkord to ustalcie chociaż z kolegami wspólną wersję. Pada tam "nie" czy nie pada.

0

@Aragorn33 cytując niedoszłego prezydenta: "brygada, uśmiechnijcie się". Matko, ja wiem że on tu żartował, ale pytam, czy to jest miejsce na żarty. Czy dobrze zrobił jak wtedy żartował o tym, że spełnił tylko 30% obietnic, bo wyborcy słabo na niego głosowali? I nie wiem, gdzie widzisz jakieś próby wyciągania poważnych wniosków xD

@Hosh "bo ja bym chciał mieć premiera polskiego rządu, nawet wobec którego jestem w opozycji"

0

Udało się komuś kupić pluszaka Cata? Ponoć cztery minuty i było po temacie.

1

@mkord Bogucki mówił, że chce mieć polskiego premiera, nawet jeśli po przeciwnej stronie.

4

@Aragorn33 przecież widzę gdzie herby dajesz xd

2

@Aragorn33 przed chwilą żadnego "nie" tam nie było. Teraz już jest, ale ironizował. Więc jaka jest twoja ostateczna wersja? :D

3

@Hosh no ale ja to wiem. Donald lubi ironicznie żartować. Na przykład jak powiedział swoim wyborcom, że spełnił 30% obietnic (a i tak skłamał),bo tylko 30% na niego głosowało. Też żartował, ale czy powinien?

0

@esem91 naprawdę? xd

1

Oj coś mi się tu wkleiło, a premierowi na pewno się wymsknęło albo żartował

2

@pluszek we franki też Polki i Polacy inwestowali, a potem był płacz xD

4

@heniusss śmiesznie jak łatwo można ich zagiąć, bo przecież to oni uważają, że asysty się nie liczą w kontekście pojedynku Messi - Ronaldo i to, że Messi nie był napastnikiem też nie ma dla nich znaczenia :D

8

@Natenczas "bo bo bo kiedyś to było inaczej!". Teraz najłatwiej po prostu nazwać kogoś ruską onucą i gitara. Masz przecież przykłady na tym forum. Możesz se krytykować Rosję, ale powiesz jedną rzecz nie w smak brygadzie, to jesteś rosyjskim propagandzistą. A jak widać, przykład idzie z góry.

0

@wpwelement to jeszcze dopytam, co ze Szprotkami i Delfinami, bo śmierdzi tu wybiórczością.

0

Ale mnie wkur... ten klub tymi limitowanymi nakładami. Sklep do teraz leży.

3

@LeszekFCB @Karol145 widzisz? O tym mówiłem. To nie tak, że na stadionach jadą tylko z Tuskiem xD I taki widok czy okrzyki temu towarzyszące na stadionie nikogo nie dziwią. W teatrze owszem.

1

@Eklerek @wpwelement czy ja dobrze widzę, że usunięto mi komentarz za napisanie "Ping Pong" w odniesieniu do de Jonga?

2

@blakkudium jak nie będą limitowane tak jak Ronaldinho, to bierę. W sumie mogli dać trzy gwiazdki.

0

@Kgorecki2500 tani pewnie będzie

3

Halinka, ja nie chcem, ale muszem @Kgorecki2500

1

Komentarz usunięty

0

@Karol145 w sumie lubię go

2

Hał, hał, hał @Popitek12

0

@Faro ale to dla Socios dzisiaj. Jutro będzie w ogólnej sprzedaży

0

Pisali gdzieś od której Catculer będzie dostępny w sklepie internetowym
Dobra, jest w artykule.

1

Dziś w sklepie widziałem karty kolekcjonerskie z Italian Brainrotem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?