0

Ale i tak obrzydliwe, że nawet w takim meczu Mbappe dołożył +1, bo karnego dostali. Słusznego, ale nie o to chodzi.

8

@Karol145 porównujesz stadion do teatru? xd Naprawdę?

1

Gramy aż strzelą

0

Ale ich gniotą xdd

0

No oczywiście xD

3

Komentarz usunięty

17

Mam wrażenie, że on od kilku lat robi karierę na tej samej anegdocie. Z czego jest znany Boateng? Z tego, że kiedyś musiał powiedzieć, że Messi jest najlepszy xd

2

Gołty


1

@Barclonismo jak dla mnie to on nie skończy kariery xd

0

Eee co to za gówno było xD Fajnie że 10 na 1

0

To która baba wyjdzie pomóc Cenie? Bo chyba nie Nikki xd

0

@Karol145 stały se czekając aż Iyo skoczy xd

2

Tera cicho, bo GOAT wchodzi na ring @Popitek12

5

Mam wrażenie, że Miami to albo kogoś totalnie rozdupca, albo samo jest totalnie rozdupcane. Nic pomiędzy.

6

Ile ten Allende zimą? Z Celtą by trzeba pogadać

4

W MLS to mógłby jeszcze pograć Alba

5

O, nawet paletkorz jest na meczu

4

No ładnie dupnął na 3-1

0

xDD dłużej Charlotte nie mogła się ustawiać w tej pozycji.

3

Niezła ta obrona Miami

2

Nie wiem, walki bab są dla mnie po prostu nudne.

2

Ej ten Allende dobry chyba

0

Z tego co widzę po trendach na twitterze, to ten zakaz używania #ArcykapłankaPropagandy poszedł całkowicie po myśli p. Doroty Wysockiej-Sznepf

0

29 listopada o godzinie 21:45 zachciało mi się obejrzeć Kevina. Co robić?

0

@tomek8756 tak swoją drogą, to tu jest wklejona twarz chłopa i... jest lepiej niż w oryginale xD

4

@tomek8756 luźne Niemcy na 6 xD

0

@Laminedependencia mam deja vu

1

@Popitek12 a który team jesteś Popitku

1

@MessiForeverTheBest z podobnego względu musiałbym też nie lubić muzyki Bono, a U2 to mój ulubiony zespół zagraniczny xd

1

@MessiForeverTheBest Krzysztof Zalewski. Bardzo lubię jego muzykę i potrafię to rozdzielić, ale jego zaangażowanie w politykę jest dla mnie obrzydliwe. Mimo to byłem na dwóch koncertach z jego udziałem w tamtym roku xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?