PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale i tak obrzydliwe, że nawet w takim meczu Mbappe dołożył +1, bo karnego dostali. Słusznego, ale nie o to chodzi.
8
@Karol145 porównujesz stadion do teatru? xd Naprawdę?
1
Gramy aż strzelą
0
Ale ich gniotą xdd
0
No oczywiście xD
3
Komentarz usunięty
17
Mam wrażenie, że on od kilku lat robi karierę na tej samej anegdocie. Z czego jest znany Boateng? Z tego, że kiedyś musiał powiedzieć, że Messi jest najlepszy xd
2
Gołty
1
@Barclonismo jak dla mnie to on nie skończy kariery xd
0
Eee co to za gówno było xD Fajnie że 10 na 1
0
To która baba wyjdzie pomóc Cenie? Bo chyba nie Nikki xd
0
@Karol145 stały se czekając aż Iyo skoczy xd
2
Tera cicho, bo GOAT wchodzi na ring @Popitek12
5
Mam wrażenie, że Miami to albo kogoś totalnie rozdupca, albo samo jest totalnie rozdupcane. Nic pomiędzy.
6
Ile ten Allende zimą? Z Celtą by trzeba pogadać
4
W MLS to mógłby jeszcze pograć Alba
5
O, nawet paletkorz jest na meczu
4
No ładnie dupnął na 3-1
0
xDD dłużej Charlotte nie mogła się ustawiać w tej pozycji.
3
Niezła ta obrona Miami
2
Nie wiem, walki bab są dla mnie po prostu nudne.
2
Ej ten Allende dobry chyba
0
Z tego co widzę po trendach na twitterze, to ten zakaz używania #ArcykapłankaPropagandy poszedł całkowicie po myśli p. Doroty Wysockiej-Sznepf
0
29 listopada o godzinie 21:45 zachciało mi się obejrzeć Kevina. Co robić?
0
@tomek8756 tak swoją drogą, to tu jest wklejona twarz chłopa i... jest lepiej niż w oryginale xD
4
@tomek8756 luźne Niemcy na 6 xD
0
@Laminedependencia mam deja vu
1
@Popitek12 a który team jesteś Popitku
1
@MessiForeverTheBest z podobnego względu musiałbym też nie lubić muzyki Bono, a U2 to mój ulubiony zespół zagraniczny xd
1
@MessiForeverTheBest Krzysztof Zalewski. Bardzo lubię jego muzykę i potrafię to rozdzielić, ale jego zaangażowanie w politykę jest dla mnie obrzydliwe. Mimo to byłem na dwóch koncertach z jego udziałem w tamtym roku xd