PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Po co reformować coś, co działa, jak należy, nie?
1
@Adran360 Robercik niech zostanie i powie młodemu przez sezon co i jak
0
@maroon Vinicjusz by nie odpuścił
0
@D10SLEO ciekawe co tam było w szatni xd
2
@mekston tak jest
27
A pamiętacie, jak jeden zawodnik Realu popchnął drugiego i Real dostał za to rzut karny?
2
@heniusss ta, pamiętam, że to była moja pierwsza bazarówka, bo to był rok, w którym zacząłem kibicować Barcelonie przez Ronaldinho na okładce Fify. Potem gdzieś w lumpie znalazłem oryginał. W tamtych czasach można było znaleźć piękne okazy. Raz znalazłem tę koszulkę z jakimś autografem i Shearerem z tyłu, ale jak debil gdzieś się jej pozbyłem xd https://platform.cominghomenewcastle.sbnation.com/wp-content/uploads/sites/66/chorus/uploads/chorus_asset/file/7466869/1277864.jpg
7
@marcin62 w tym kraju dosłownie nie ma na kogo głosować jeśli nie należysz do sekty jednych, drugich, czy trzecich. To jest przykre.
Głosuj na PiS - rozkradną państwo
Głosuj na PO - zrobią najgorsze gówno pod dyktando Unii, nic się nie polepszy
Głosuj na Konfederację - będziemy mieli wschód, bo wyjdziemy z Unii
Głosuje na Lewicę - będziemy mieli zachód, ale nie taki, jakiego byśmy chcieli
Ja głosowałem ostatnio na Polskę 2050, bo chciałem wywalić PiS, ale nie głosować bezpośrednio na PO. No i się udało, ale czy efekt jest taki, jakiego się spodziewałem? No niezbyt.
2
@blakkudium łe to uj, jak limitowany nakład, to na bank nie będzie to standardowa cen, a poza tym boty to wykupią w sekundę. Całe szczęście mam tę koszulkę, ale bez Ronaldinho na plecach.
5
@barcelonaLM tam nawet dzień przed podpisaniem pokoju jeszcze rozdupcą jakieś miasto
3
@mekston ja już od dawna wiem, że Muller pozbawi Messiego tytułu i nagra z tej okazji jakiś filmik
3
Trendy na twitterze, stan na 19:45
1. Real Madryt
2. Jest
3. Głupi
1
@heniusss Xabi quedate
1
@blakkudium jezu, już o nim zapomniałem i żyłem ze świadomością, że mamy dwóch fajnych bramkarzy, a on się będzie pewnie pchał, żeby jeszcze zabrać minuty Szczęsnemu w Pucharze Króla.
29
Co sądzicie o San Siro?
2
Wiesz @Popitek12, to nie było fajne
https://www.instagram.com/reel/DRXVmvXjpTu
1
@Dankho94isback no ja nie wiem, jako kibic brzydziłbym się takimi działaniami mojego klubu. To by nas zrównało z Realem
3
@Aragorn33 ale za to Donaldowi do Laporty brakuje jeszcze sporo w obwodzie
1
@Dankho94isback ale co realnie (xd) można zrobić? Liga się zesra jakby, miało dojść do protestów przed meczem. Wydać oświadczenia?
3
@tomek8756 w punkt
6
Real Madryt = PiS piłki nożnej. Może i kradną co tydzień, ale potem wyjdzie Florentino Kacherez i powie, że ony też kradly i gra gitara. Nie wiem, jak sędzia podejmie kontrowersyjną decyzję na naszą korzyść, to odczuwam niesmak i czasami myślę "oby tego nie uznali". Zauważyłem, że ogólnie większość z nas tak ma. To jest niepojęte, że jeśli Real przegra jakiś ważny mecz, to można w ciemno zgadywać, że na drugi dzień w mediach pojawi się Negreira i jest na oko 90% szans, że tak właśnie będzie. Najbardziej obrzydliwe jest to, że nikt nie próbuje nic zrobić z ich telewizją. Jak kiedyś oglądało się BarcaTV, to tam w kółko leciały albo powtórki meczów, albo jakieś programy o legendach, a nie sranie na sędziów, którzy mają poprowadzić najbliższy mecz.
0
Przyjdzie?
1
@Popitek12 ty lepiej pokaż która szafa to wszystko mieści
7
To co, ratujemy go i robimy z niego lepszego człowieka?
0
@draxidox julkom się wydaje, że jak umieją powiedzieć slay na Twitterze, albo wypowiedzieć zdanie używając złego czasu, to znają angielski.
8
- niee, przysięgam, on gada!
- hej, ja latam!
- ON LATA! on lata!
- on GADA
0
@Joe_Barbaro panie Boczek, gnoju jeden
0
@July_6_BcN dają próbować Ptasie Mleczko i nie tylko!
1
Puls 2
16:45 Duch i złoto
18:45 Stoliczku nakryj się
20:00 Krwawa łaźnia
Lubię te niedzielne baśnie na Pulsie
1
@kubix05 pomarańczowe też są fajne