7

Po co reformować coś, co działa, jak należy, nie?

1

@Adran360 Robercik niech zostanie i powie młodemu przez sezon co i jak

0

@maroon Vinicjusz by nie odpuścił

0

@D10SLEO ciekawe co tam było w szatni xd

2

@mekston tak jest

27

A pamiętacie, jak jeden zawodnik Realu popchnął drugiego i Real dostał za to rzut karny?

2

@heniusss ta, pamiętam, że to była moja pierwsza bazarówka, bo to był rok, w którym zacząłem kibicować Barcelonie przez Ronaldinho na okładce Fify. Potem gdzieś w lumpie znalazłem oryginał. W tamtych czasach można było znaleźć piękne okazy. Raz znalazłem tę koszulkę z jakimś autografem i Shearerem z tyłu, ale jak debil gdzieś się jej pozbyłem xd https://platform.cominghomenewcastle.sbnation.com/wp-content/uploads/sites/66/chorus/uploads/chorus_asset/file/7466869/1277864.jpg

7

@marcin62 w tym kraju dosłownie nie ma na kogo głosować jeśli nie należysz do sekty jednych, drugich, czy trzecich. To jest przykre.

Głosuj na PiS - rozkradną państwo
Głosuj na PO - zrobią najgorsze gówno pod dyktando Unii, nic się nie polepszy
Głosuj na Konfederację - będziemy mieli wschód, bo wyjdziemy z Unii
Głosuje na Lewicę - będziemy mieli zachód, ale nie taki, jakiego byśmy chcieli

Ja głosowałem ostatnio na Polskę 2050, bo chciałem wywalić PiS, ale nie głosować bezpośrednio na PO. No i się udało, ale czy efekt jest taki, jakiego się spodziewałem? No niezbyt.

2

@blakkudium łe to uj, jak limitowany nakład, to na bank nie będzie to standardowa cen, a poza tym boty to wykupią w sekundę. Całe szczęście mam tę koszulkę, ale bez Ronaldinho na plecach.

5

@barcelonaLM tam nawet dzień przed podpisaniem pokoju jeszcze rozdupcą jakieś miasto

3

@mekston ja już od dawna wiem, że Muller pozbawi Messiego tytułu i nagra z tej okazji jakiś filmik

3

Trendy na twitterze, stan na 19:45

1. Real Madryt
2. Jest
3. Głupi

1

@heniusss Xabi quedate

1

@blakkudium jezu, już o nim zapomniałem i żyłem ze świadomością, że mamy dwóch fajnych bramkarzy, a on się będzie pewnie pchał, żeby jeszcze zabrać minuty Szczęsnemu w Pucharze Króla.

29

Co sądzicie o San Siro?

2

1

@Dankho94isback no ja nie wiem, jako kibic brzydziłbym się takimi działaniami mojego klubu. To by nas zrównało z Realem

3

@Aragorn33 ale za to Donaldowi do Laporty brakuje jeszcze sporo w obwodzie

1

@Dankho94isback ale co realnie (xd) można zrobić? Liga się zesra jakby, miało dojść do protestów przed meczem. Wydać oświadczenia?

3

@tomek8756 w punkt

6

Real Madryt = PiS piłki nożnej. Może i kradną co tydzień, ale potem wyjdzie Florentino Kacherez i powie, że ony też kradly i gra gitara. Nie wiem, jak sędzia podejmie kontrowersyjną decyzję na naszą korzyść, to odczuwam niesmak i czasami myślę "oby tego nie uznali". Zauważyłem, że ogólnie większość z nas tak ma. To jest niepojęte, że jeśli Real przegra jakiś ważny mecz, to można w ciemno zgadywać, że na drugi dzień w mediach pojawi się Negreira i jest na oko 90% szans, że tak właśnie będzie. Najbardziej obrzydliwe jest to, że nikt nie próbuje nic zrobić z ich telewizją. Jak kiedyś oglądało się BarcaTV, to tam w kółko leciały albo powtórki meczów, albo jakieś programy o legendach, a nie sranie na sędziów, którzy mają poprowadzić najbliższy mecz.

0

Przyjdzie?


1

@Popitek12 ty lepiej pokaż która szafa to wszystko mieści

7

To co, ratujemy go i robimy z niego lepszego człowieka?

0

@draxidox julkom się wydaje, że jak umieją powiedzieć slay na Twitterze, albo wypowiedzieć zdanie używając złego czasu, to znają angielski.

8

- niee, przysięgam, on gada!
- hej, ja latam!
- ON LATA! on lata!
- on GADA

0

@Joe_Barbaro panie Boczek, gnoju jeden

0

@July_6_BcN dają próbować Ptasie Mleczko i nie tylko!

1

Puls 2
16:45 Duch i złoto
18:45 Stoliczku nakryj się
20:00 Krwawa łaźnia

Lubię te niedzielne baśnie na Pulsie

1

@kubix05 pomarańczowe też są fajne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?