3

@tomek8756 w punkt

6

Real Madryt = PiS piłki nożnej. Może i kradną co tydzień, ale potem wyjdzie Florentino Kacherez i powie, że ony też kradly i gra gitara. Nie wiem, jak sędzia podejmie kontrowersyjną decyzję na naszą korzyść, to odczuwam niesmak i czasami myślę "oby tego nie uznali". Zauważyłem, że ogólnie większość z nas tak ma. To jest niepojęte, że jeśli Real przegra jakiś ważny mecz, to można w ciemno zgadywać, że na drugi dzień w mediach pojawi się Negreira i jest na oko 90% szans, że tak właśnie będzie. Najbardziej obrzydliwe jest to, że nikt nie próbuje nic zrobić z ich telewizją. Jak kiedyś oglądało się BarcaTV, to tam w kółko leciały albo powtórki meczów, albo jakieś programy o legendach, a nie sranie na sędziów, którzy mają poprowadzić najbliższy mecz.

0

Przyjdzie?


1

@Popitek12 ty lepiej pokaż która szafa to wszystko mieści

7

To co, ratujemy go i robimy z niego lepszego człowieka?

0

@draxidox julkom się wydaje, że jak umieją powiedzieć slay na Twitterze, albo wypowiedzieć zdanie używając złego czasu, to znają angielski.

8

- niee, przysięgam, on gada!
- hej, ja latam!
- ON LATA! on lata!
- on GADA

0

@Joe_Barbaro panie Boczek, gnoju jeden

0

@July_6_BcN dają próbować Ptasie Mleczko i nie tylko!

1

Puls 2
16:45 Duch i złoto
18:45 Stoliczku nakryj się
20:00 Krwawa łaźnia

Lubię te niedzielne baśnie na Pulsie

1

@kubix05 pomarańczowe też są fajne

0

@July_6_BcN ogólnie jak byłem w Fabryce Wedla w Warszawie, to samo zwiedzanie spoko, ale ze sklepu ciężko było wyjść :D

0

Kto już kupił sobie czekoladowe rajstopy Gatta x Wedel z Biedronki?

3

@Eklerek Ronaldo: "Neymar stracił swoją wiarygodność"

0

@pt9 kupiłbym wóz transmisyjny telewizji Republika. A tak na poważnie, to kupiłbym wóz transmis...

Żyłbym sobie elegancko, często podróżując i starając się zachować jakiś umiar w kupowaniu rzeczy. Nie bawiłbym się w żadne inwestycje, bo po co byłoby mi ryzyko przy takich pieniądzach. Ale myślę też, że dałbym część najbliższej rodzinie, żeby również mieli zabezpieczoną przyszłość.

3

@Popitek12 dlatego ja nie uznaję tego mistrzostwa. Nie możesz się nazywać mistrzem świata przegrywając mecz otwarcia z Arabią.

3

Nie no to jest niesamowite, że za każdym razem jak się ogląda tę drogę do MŚ, to towarzyszą temu te same emocje

1

@kuz szybciej, bo zaraz PS6 będzie wychodzić :D Ale tak serio, to kupno konsoli wraz z jakimiś exami na bank by tę radość przywrócił, bo to zawsze coś nowego.

1

@kuz jak masz PS5, to Astrobot Ci przywróci radość z grania

5

@Masp ale wiesz, że można pochwalić Lewego nie srając na inną legendę klubu? Żałosne.

0

@barcelonaLM wkur... mnie już to wszystko, szczerze mówiąc.

0

Panie Kiepski Andrzeju, Grabowski Ferdynandzie.

1

@tomek8756 ale i tak oszołomy nie będą miały oporu nazwać Nawrockiego ruskim agentem czy propagandzistą xD Zresztą o sobie też już to kilka razy słyszałem.

1

@mordini123 aż tak to chyba nie, ale pewnie na długi czas. Jeszcze pomyślę, choć tanie bilety już wykupiono

0

@mordini123 a jedziesz? Kurcze, yeetnąłby sobie człowiek na żywo

0

@mordini123 składzik fajny, ale chciałbym na żywo przeżyć wejście Wyattów (nie mam biletów)

51

Stadion Realu wygląda naprawdę dobrze


1

@kuz ale że na tym meczu? :D Nie, ale nawet w tv to nigdy tak źle nie brzmiało

0

Światełka piękne wyglądają. Ale te głośniki to serio tragicznej jakości

1

Nie wiem, co o tej muzyce sądzić xd Z jednej strony ma to jakiś klimacik fiesty, ale z drugiej trochę taki jarmark

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?